WHAT TO DO..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.549
Sta uraditi kada shvatite da cete manje..vise ceo zivot ostati sami..?

Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja . Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije i biti zadusna baba svima.Kupiti dobar sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?? Mislim..ima i takvih ljudi. Sta ih je navelo da ostatak zivota provedu sami ?..ili je ovo previse ozbiljna tema..:?

 
Posvetiti se sebi i svemu sto zasluzuje paznju... otkriti cari zivota koje ne bi mogle da se otkriju kad bi se bilo sa nekim...ziveti zivot punim plucima :)...vidis da i ne mora da bude tako ozbiljna tema :)
 
Mnogo bre filozofije Kucka ovde.......Puno pitanja i razmisljanja...Uglavnom ja da sam sama i i da imam para....Trosila bih novce na putovanje .....ali nikad ne mogu da budem sama...uvek imam nekoga,....
 
Samantha Jouns:
Mnogo bre filozofije Kucka ovde.......Puno pitanja i razmisljanja...Uglavnom ja da sam sama i i da imam para....Trosila bih novce na putovanje .....ali nikad ne mogu da budem sama...uvek imam nekoga,....
Jeli to ono što te ispunjava, jesi li na taj način našla sebe? Ako jesi onda je to to ...
 
kučka:
Sta uraditi kada shvatite da cete manje..vise ceo zivot ostati sami..?

Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja . Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije i biti zadusna baba svima.Kupiti dobar sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?? Mislim..ima i takvih ljudi. Sta ih je navelo da ostatak zivota provedu sami ?..ili je ovo previse ozbiljna tema..:?



Па суштина је у ономе 'мање-више''....
Сви смо ми ''мање или више'' сами....:roll:
 
kupi kucu pa ga setaj
 

Prilozi

  • dog.gif
    dog.gif
    11,9 KB · Pregleda: 344
pouka starijih i iskusnijih forumašica nama naivnim onomad na jednoj temi bejaše nikad ne reci nikad ...osim da tezu da će neko ostati sam ceo život nije potvrdila vanga lično... a nije.
tako da ova tema nema baš smisla :mrgreen:
 
kučka:
Sta uraditi kada shvatite da cete manje..vise ceo zivot ostati sami..?
Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja.
:D Nemoguće je doći do tog saznanja.
Život ima više mašte od nas, a i ljudi su svuda okolo, tako da...


P.S. Mada, često je čovek sam. Nekad mu je nedovoljno te samoće, nekad je bude previše... ali, ti si verovatno mislila na usamljenost?
 
mislim, sta je uopste samoca?:-?

ne znam kako adekvatnog partnera da nadjem, ne zelim ga 24 h dnevno sedam dana u nedelji..ni u ludilu...
ali to je samo znak da mi lepo da zivim sama, a ne da ne zelim da imam coveka koga cu da volim...
i ko moze da tvrdi da ce ostati sam? da nece jednom naici nako ko ce zadovoljiti sve njegove zelje i ocekivanja?sto bi rekla giga-nikad ne reci nikad...

druga je tema i drugi padez opstenarodna pojava da se ljudi pre odlucuju na ikakve veze i brakove , nego na nikakve...a oni kao nisu sami?

da ponovim, sta je uopste samoca?

igrom slucaja, cesto su ljudi koje sam volela bili daleko od mene...od moje prve ljubavi pa dalje...ali, nikad, nikad nisam osecala da sam sama...a opet, u fazama kad su veze bile na zalasku, najstrasnija samoca koju sam osetila je ona kad zivo bice spava pored tebe, a hiljadama kilometara ste udaljeni...

jesam li masila temu?:-?
 
kučka:
Sta uraditi kada shvatite da cete manje..vise ceo zivot ostati sami..?

Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja . Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije i biti zadusna baba svima.Kupiti dobar sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?? Mislim..ima i takvih ljudi. Sta ih je navelo da ostatak zivota provedu sami ?..ili je ovo previse ozbiljna tema..:?



xexe..spasi srbiju i .......
 

Back
Top