WHAT TO DO..?

ma mene je lako uplašiti :lol: Anyway thanx :D
witch, stavila sam malopre fobičare i opsesivce na ignore - zašto ja moram da znam šta rade i misle poremećeni ljudi? :P Ma ne moram....da sam htela, bila bih socijlani radnik. Ali nisam htela. Osetljiva sam na patnju i neću da čitam ove muke mentalne više....
 
Betty:
ma mene je lako uplašiti :lol: Anyway thanx :D
witch, stavila sam malopre fobičare i opsesivce na ignore - zašto ja moram da znam šta rade i misle poremećeni ljudi? :P Ma ne moram....da sam htela, bila bih socijlani radnik. Ali nisam htela. Osetljiva sam na patnju i neću da čitam ove muke mentalne više....
Nisam nikome htela da uteram paranoju u kosti :(
I ja sam osetljiva na tudju patnju pa sam zato i odgovorila. Ljudi trebaju da znaju da nisu sami u svojim strahovima.
 
Betty:
majčinstvo čuda čini :)
:D znam, tako mi pričala jedna...čim je ostala u blagoslovenom stanju, počela da vozi ko što znaci savetuju, ne brže :mrgreen:
Nego, jedno hteti biti ok a drugo je paranoisati....nešto mislim, ako ću da se mučim mišlju o smrti, pa ja ne bih ondaK da se razmnožavam :? Bolje biti miran i srećan, nego u društu potomaka, a izmrcvaren strahom od smrti...meni tu nešto nije u redu, ali dobro, kapiram da i ne mora tako.
Baš me zanima da li pajamaca misli o smrti.

Ајде, Бети, не зајебавај! :lol:
Нисам видела параноју на овој теми, нити мрцварење страхом од смрти....:lol:
 
ja nisam odgovorila
kad bih saznala da ce me ostaviti ovi koje imam i naci neku bolju mamu...
verovatno bih dala svoj zivot sephori i postala neko moodo u njoj(znam da mogu ali zbog porodice ne mogu),otisla bih u pariz,i posvetila se sebi:job,sopping,sport,disco,sleep,job,art,friends,disco,sleep,job...
eto
tako sam zivela pre udaje,tako bih nastavila
 
hanibaI77:
upravo to!ipak ne bih volela da mi dete zavrsi u sirotistu,cini mi se da bi je moj brat ili dever vise pazili i voleli...
a smrt je deo zivota,kao sto razmisljamo o zivotu treba se pripremiti i za smrt...
razumece roditelji kad kazem da sam pre laure zivela prilicno luckasto,od kad se ona rodila nisam sela na motor,nisam zapalila joint,nisam vozila preko dozvoljenog...ne mogu jbt odgovornost je jaca od svega(i znam da nisam jedina,jos jedna forumasica mi je pricala o tome)
Slazem se sa tobom i Helen u potpunosti.Meni su jedino deca slaba tacka u zivotu a strah je bio uzrokovan cinjenicom da oni nemaju apsolutno nikog drugog nego mene a jos su nesamostalni.Napravila deca od mene osobu kakvu nikad niko pa ni ja nisam verovala da cu biti takva i da to mogu .Ne mogu da pricam kakva sam bila osoba pre toga jer to je bio neko sasvim drugi.Nesto kao i ti Hanibal.
 
juliane samo nije sigurno da ce opshtina da te SAHRANI... verovatnije da ce da te KREMIRA.... a danas ni u koga ne mozes da se pouzdas... da li si siguran da imas koga da zaduzis da te sahrani u slucaju da ti roditelji umru....danasnja omladina zivi brzo..
ili ti je mozda svejedno nisi pazio kad si pisao, sahrana je kad ti pop peva i to su obichaji a kremacija kad se spusti mehanizmom pa posle donesu pepeo..
 
I.?... What to do..?
Ja bih maznula jednoga Baju i na neko egzoticno ostrvo jedno 6 meseci..za pocetak..posle bih..aaahhhh da osmislim pa se javim...U svakom slucaju ako bi dosla do tog saznanja ..posvetila bih se sebi ..prvenstveno ...pa drugima.....:-D
 
Betty:
kucka je lik iz herc romana :P

Sto..nesto fali...:-D Znas i sama da je u njima uvek..happy end..Kome jos treba tragi-junakinje tipa Ane Karenjine i slicno ( ona mi nesto pade na pamet bice zbog filma juce na tv..samo sam deo videla i to onaj kada se aaahhh..bacila pod voz..bez veze..a Vronski ode gde ode..)
 

Back
Top