RIBA ZA PONETI

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Ideju za ovu temu dobih cuvsi komentar jednog momka..Riba je strava samo je previse visoka..ja volim one male “ za poneti”. Pri tom Baja ima jedno 190 cm.Kako bwe za poneti..pitah ga pa pitam i Vas.Da li i vi volite “mala pakovanja” i mislite da se otrov drzi samo u malim flasicama. Necemo generalizovati naravno ali hajde ..pa pitanje glasi: Volite li male i niske devojke ili visoke ( noge.. odavde do vecnosti.. se podrazumevaju).Znam da mnogim momcima ovo nije bitno ali onim nizeg rasta jeste sigurno mada ima i njih koji vole visoke devojke.Znaci...Koja je idealna visina po vama za devojke?? Budite jos otvoreniji pa kazite uz visinu kakve jos atribute po vama treba da poseduje vasa devojka...:-D

 
Dugonoge lepotice, isključivo.
Rekao sam to više puta, da ne ponavljam..šta sve treba da "poseduje" ....
Uglavnom su moje devojke bilo visoke od 173 - 180cm. I sadašnja devojka je visoka i vitka..
Visok sam, a visoke devojke ne zapažaju baš preterano niske momke, prirodna selekcija...
Ne volim hoklica -ljude, niski ljudi imaju ograničenu vizuru...ali da ne generalizujem, imam drugare koji nisu visoki i prijateljice koje su niske rastom.

Da, i još jednom: Žene, visina muškaraca nema veze sa veličinom....
 
Kad sam bio mlađan lovac ja ... a ne ne to... ;)
Uvek sam više polagao na ono "unutra", hebeš ga ovo spolja vremenom se promeni, ali ako "unutra" nema ništa - džaba svega. Ja sam "bio" ;) 187cm, 80kg, i nikada nisam tražio neku "ravnu" meni ...
 
Па и ја сам сличне висине...шта ја знам...мени су се некако увек свиђали ови мали, слатки примерци...:lol:

Последњ девојка (сада већ бивша)...са којом сам био најдуже је била 177...а распон је био од рецимо 167 до 180...с тим да су ми се у одређеним тренуцима свиђале девојке од 186 и чак 159.
...у ствари висина ми је тотално небитна, више складност, а то значи да и ове малене могу имати визуелно дуге ноге...(то опет значи да се на нижој боље види ако је здепаста или има вишак негде...)

...рибе немојте да нам се комплексирате...:)
 
Ovako: u pozi 69 ima da lomi kicmu, ako je pomnogo visoka, a i treba mi skuter da to sve obidjem...

Ovo je sala - "razmisljanje", naravno da je nebitna visina i sve ostale fizikalije... Htedoh reci: ako riba smara - po bilo kom parametru - nikakav izgled i fizicka predispozicija ne moze da joj "pomogne"...

Rezime: prosecno izgledajuca zenska osoba je sexy - ako samo "zasija" nekim detaljem, isto (i vise) kao i neka napirlatana, golodupo-syso-sylikono-izbacena-tango-usecena riba koja po definiciji (glupe donje muske glave) pripada krdu "zgodnih" riba...
 
Psihologue:
Niske devojke su bezbrižne..Kučko ponavljaš se a to me zabrinjava..Slična tema bila na ljisu Visoke
ili niske...Navikao sam od tebe da otvaraš jedinstvene teme a ne kopiring...

Jel..te..?..nekada je potrebno i ponoviti se..a ovo je Savremen muskarac..Ljis ..postaje smesan i zabaviste ..tema je o ribama za poneti...o otrvima u malim flasicama ( sto mi je inace smesno ) o tome koje je IDEALNA visina za devojke..i o jos dodatnim mnogo vaznijim atributima da bi devojka bila Vasa....:wink:

 
...Okolnost da sumirani po vertikali dosezemo 3.75m ne bi predstavljala narocito odstupanje od 'hibridnog' skoro-pa-proseka, no kako nam je lezaj pri useljavanju nenadano uzivao tretman predratnog konchertnog klavira (hvala tolerantnom dostavljacu i ljubaznom kranisti), situacija se, verovatno, moze podvesti pod neortodoksnu...:lol:..Uzgred, glas za sklad - u odnosu, pre svega...
 
Psihologue:
Skapirao sam ja tvoju temu, ali šta ću kad imaš nivo pa otvoriš slabiju temu onda se zapitam da se nije
nešto desilo..Umeš ti bolje..samo napred..

Hvala "Tataaaaaa"...:-D

I koja je Idealna visina za devojke ..? 170-180 cm..ili ..?Navijam vodu na svoju vodenicu ..jerbo sam u tom rasponu visine..:wink:
 
kučka:
Ideju za ovu temu dobih cuvsi komentar jednog momka..Riba je strava samo je previse visoka..ja volim one male “ za poneti”. Pri tom Baja ima jedno 190 cm.Kako bwe za poneti..pitah ga pa pitam i Vas.Da li i vi volite “mala pakovanja” i mislite da se otrov drzi samo u malim flasicama. Necemo generalizovati naravno ali hajde ..pa pitanje glasi: Volite li male i niske devojke ili visoke ( noge.. odavde do vecnosti.. se podrazumevaju).Znam da mnogim momcima ovo nije bitno ali onim nizeg rasta jeste sigurno mada ima i njih koji vole visoke devojke.Znaci...Koja je idealna visina po vama za devojke?? Budite jos otvoreniji pa kazite uz visinu kakve jos atribute po vama treba da poseduje vasa devojka...:-D

Samo da nije visLJa od mojih 180cm. ako jeste dzaba joj, moze da bude miss univerzuma kad ja pored visokih devojaka imam neki kompleks nize vrednosti :roll:
Sve ispod toga i ispod 60kg je extra :razz:
 
HeBePoBaTaH_:
Dugonoge lepotice, isključivo.
Rekao sam to više puta, da ne ponavljam..šta sve treba da "poseduje" ....
Uglavnom su moje devojke bilo visoke od 173 - 180cm. I sadašnja devojka je visoka i vitka..
Visok sam, a visoke devojke ne zapažaju baš preterano niske momke, prirodna selekcija...
Ne volim hoklica -ljude, niski ljudi imaju ograničenu vizuru...ali da ne generalizujem, imam drugare koji nisu visoki i prijateljice koje su niske rastom.

Da, i još jednom: Žene, visina muškaraca nema veze sa veličinom....

el to neka poslanica s hilandara :evil:
 

Back
Top