pomozite preklinjem vas!!!hitno je!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AMY-LEE

Zainteresovan član
Poruka
114
dakle ovako od pre 2-3 meseca mi se svira 1 decko iz skole.on se svidja i mojoj SUPER ortakinji.
ni on ni ona ne znaju da mi se on svidja.
medjutim njemu je namesteno(on je fakticki prisiljen da kaze da mu se svidja moja ortakinja )i sa njom ce izaci u petak i verovatno ce se smuvati!!!!!!!!!!sta da radim????inace ja sam metalka,ona hoperka a on sk8er :cry: :cry: :cry: :cry: ubicu se :cry: :cry:
 
Bre devojko,nije to razlog ni da kazes da se ubijes,a pu,pu,pu daleko bilo,da mislis ozbiljno... Niko nije prisiljen da uradi ili kaze neke stvari,tako mu to nije opravdanje... Da nije hteo da izadje sa njom,odbio bi je...
A on nije ni prvi ni poslednji decko... I jos manje je bitno da li je neko skater,metalac ili nesto trece... Ako ti je ona stvarno super ortakinja nemoj da se mesas onda... Bolje izgubiti decka neko drugaricu...
Mozda ti samo zelis da ga imas jer ne mozes da ga imas...
Nemoj da prenagljujes... Razmisli dobro sta ces da radis... Nije sve tako lose...
 
Sasha85:
Bre devojko,nije to razlog ni da kazes da se ubijes,a pu,pu,pu daleko bilo,da mislis ozbiljno... Niko nije prisiljen da uradi ili kaze neke stvari,tako mu to nije opravdanje... Da nije hteo da izadje sa njom,odbio bi je...
A on nije ni prvi ni poslednji decko... I jos manje je bitno da li je neko skater,metalac ili nesto trece... Ako ti je ona stvarno super ortakinja nemoj da se mesas onda... Bolje izgubiti decka neko drugaricu...
Mozda ti samo zelis da ga imas jer ne mozes da ga imas...
Nemoj da prenagljujes... Razmisli dobro sta ces da radis... Nije sve tako lose...

ali pazi ovo jedna riba (inace ono problematicna -pusi,duva travu,ne ide otprilike u skolu,spavala sa trojcom,isto je 89)je dovukla to decka ,tu sedi ta ortakinja i kaze mu jer se tebi svidja ona?on naravno da je moro da kaze da i da ce izaci tako da ja misim da je to ipak na silu ,a ona mi je stvarno ono strava i zato i ja misim da ne treba zbog decka da je izgubim al je*biga .... :cry: :cry: :cry: anyway thanx
 
A on kao da nije mogao da kaze "slatka je,ali nije moj tip" ili "Svidja mi se,ali me trenutno zanima druga"? Ma daj,da je hteo,mogao je da se izvuce,bilo to na silu ili ne...
Sad,sta je tu je... Kad ti je vec dobra dugarica,nemoj da se mesas... Sigurna sam da u tvojoj okolini postoji jos neki decko koji ti se svidja... Znam da nije svejedno... Ali nije ipak ni toliko strasno... Potrudi se da ne mislis na to i zaboravices...
 
AMY-LEE:
dakle ovako od pre 2-3 meseca mi se svira 1 decko iz skole.on se svidja i mojoj SUPER ortakinji.
ni on ni ona ne znaju da mi se on svidja.
medjutim njemu je namesteno(on je fakticki prisiljen da kaze da mu se svidja moja ortakinja )i sa njom ce izaci u petak i verovatno ce se smuvati!!!!!!!!!!sta da radim????inace ja sam metalka,ona hoperka a on sk8er :cry: :cry: :cry: :cry: ubicu se :cry: :cry:
Jaooooj bre!!!!Dokle vise sa ovakvim pitanjima?????????? :twisted:
 
AMY-LEE:
Courtney:
Ajde,opusteno,namesticu ti ja nekog ortaka :wink: Znam kako ti je...pazi samo da se ne zakacis sa drugaricom,ako se budu smuvali i ako te bas budu nervirali,izbegavaj ih neko vreme,videces,posle nekog vremena bice ko da nista nije bilo... :wink:

hehe :oops: cortney bas si me prijatno iznenadila moram priznati :D :D :D cmok 8) 8) 8) :D :D :D
:D Ipak ja propagiram ljubav i slogu,he,he...hippie forever 8) :lol:
 
RECICU TI JEDNU STVAR, A TO SU DVE CINjENICE:
1.ON JE SAMO
2. SITNA RIBA
3. U OVOM MORU PLAVOM

PA STA I AKO SE SMUVAJU, MOS MISLITI.
NIJE SMAK SVETA. ON JE SAMO SITNA RIBA U OVOM MORU PLAVOM. VAZNIJE JE PRIJATELjSTVO NEGO FRAJER. FRAJERI ODU I DIDjU, A PRIJATELjI SU TU DA OSTANU, PRAVI PRIJATELjI SU TU ZA CEO ZIVOT. SLATKIH "DECKOVA" JE NA SVAKOM KORAKU, NIJE ON JEDINI, NACI CES I NEKOG BOLjEG. A PRIJATELjI SE TESKO STICU.
JEDINO STO TI PRVO MORAS DA RASCISTIS SAMA SA SOBOM TO JE : KOLIKO TI JE STALO DO TOG PRIJATELjSTVA, I DA LI JE ONO VREDNO ODRICANjA. ALI JA SAM UBEDjENA DA NI ZBOG KAKVOG DECKA NE TREBA DA SE ODRICEMO OD PRIJATELjA, JER JE TO IPAK JEDNA TRAJNIJA, ISKRENIJA ,I DUBLjA VEZA KOJA SE NE MOZE LAKO OBNOVITI KAD SE NARUSI ,I PRIJATELjSTVO JE U SUSTINI OGLEDALO VAS SAMIH. KOLIKO STE VELIK PRIJATELj TO ZNACI I KAKVA VAM JE DUSA.
 
dakle ovako od pre 2-3 meseca mi se svira 1 decko iz skole.on se svidja i mojoj SUPER ortakinji.
ni on ni ona ne znaju da mi se on svidja.
medjutim njemu je namesteno(on je fakticki prisiljen da kaze da mu se svidja moja ortakinja )i sa njom ce izaci u petak i verovatno ce se smuvati!!!!!!!!!!sta da radim????inace ja sam metalka,ona hoperka a on sk8er :cry: :cry: :cry: :cry: ubicu se :cry: :cry:

Ova je 100% sad baba.....sta mislite jel ga navatala ili se ubila ,PITANJE JE SAD:think::cool:
 
dakle ovako od pre 2-3 meseca mi se svira 1 decko iz skole.on se svidja i mojoj SUPER ortakinji.
ni on ni ona ne znaju da mi se on svidja.
medjutim njemu je namesteno(on je fakticki prisiljen da kaze da mu se svidja moja ortakinja )i sa njom ce izaci u petak i verovatno ce se smuvati!!!!!!!!!!sta da radim????inace ja sam metalka,ona hoperka a on sk8er :cry: :cry: :cry: :cry: ubicu se :cry: :cry:
De ljudi nalazite ove teme...crkoh od smeha :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top