Jeste li srecni????

Major_TOM

Primećen član
Poruka
793
Danas nam je saopsteno, da se od sutra obustavljaju pregovori o asocijaciji i stabilizaciji.

Zbog neizvrsavanja Haskih obaveza. Ponovo smo ispali LAZOVI , kao drzava, i neozbiljni .

Stidim se.......

Istovremeno, Crna Gora je dobila lep poklon , u stilu da ce se sada mnogo lakse odvojiti, jer
niko nijelud da tone zajedno sa nama................

U istm vestima , veceras, se prikazuje prilog o Poljskoj i Ceskoj ,koje su uzletele u orbitu, naspram jadne Srbije......oni, koji su nas gledali ko bogove, sada imaju plate, standard i stopu zaposlenosti koju mi mozemo da sanjamo............

http://img438.imageshack.us/img438/9655/mydocuments0sw.png

Evo , malo da parite oci...............

Zbog jednog coveka, jedne pobegulje........koju i ovde mnogi brane...
Srbija zaostaje sve vise , i gubi svoje sanse da postane normalna zemlja ikada....

Sramota....i za Vladu, i za nas sve..............
 
Cesi i slovaci su se oduvek drasticno razlikovali. I kada su zajedno bili pod sovjetskom cizmom, i sada kad su zajedno u EU. Prvi su tzv. Becka skola i koliki god da im je bio standard kroz vreme, njihove kuce su uvek bile lepo okrecene, travnjaci potsisani, i tako dalje, dok je kod Slovaka uvek bilo sve u rasulu, i dalje je, a bice verovatno i ubuduce, jer su takvi, jednostavno, drugaciji od Ceha. I sve ovo nevezano za EU, nevezano za bilo sta osim njih samih i njihovih navika... Naravoucenije izvuci sam
 
Sta je naravoucenije???
Ja sam kao klinac isao u Zakopane na skijanje........ne videh ni lepo podsisane travnjake, ni gospodu ......
Video sam gladne oci na cokoladu, zvaku, farmerke...............

Poenta je , batice, ako nisi shvatio, da je za svaku normalnu drzavu, kakva mi nismo.......
Clanstvo i EU...prioritet i najveci nacionalni interes.............
 
PredatorBG11:
Tomi,ja cekam da se javi Plava Bilja,zagoreo sam ko kaubojski tiganj u onoj dzungli pa cu onda da budem srecan.

:D :D :D :D :D

Nemoj da mi spamujes temu , da te ne bi odrao........... :wink:

474395lo.gif
 
DOKUMENTA POTREBNA ZA PODNOŠENJE ZAHTEVA ZA VIZU
Opšta dokumenta za svakog putnika
pasoš koji mora da važi još najmanje tri meseca od datuma povratka sa putovanja
1 fotografija formata kao što je u pasošu
fotokopija prve strane pasoša i shengen viza ukoliko ih imate u pasošu
fotokopija obe strane zdravstvene knjižice + original na uvid
fotokopija kreditne kartice ili sa sobom poneti gotovinu u iznosu od E 400.- na uvid
međunarodno zdravstveno osiguranje - polisa koju možete dobiti u agenciji
Posebna dokumenta
1. Za zaposlene
potvrda o stalnom radnom odnosu, na memorandumu preduzeća / radnje, koja mora da sadrži:
na kom radnom mestu radite, datum početka zaposlenja, rešenje o godišnjem odmoru koji koristite u periodu putovanja ili rešenje o slobodnim danima, prosek mesečnih primanja (ne ispod 20.000,00 din.)
fotokopija radne knjižice i original na uvid, fotokopija obrazca M1 i M2
uverenje-potvrda o upisu u matičnu evidenciju Republičkog PIO ( dobija se uz radnu knjižicu u PIO )
2. Vlasnici privatnih preduzeća / radnji, poljoprivrednici
fotokopija rešenja o registraciji preduzeća / radnje + fotokopija poslednja tri izvoda iz poslovne banke
( iznosi ne manji od 15.000,00 din )
za poljoprivrednike uverenje o posedovanju imovine ( posedovni list ), fotokopija poreske knjižice
3. Penzioneri
fotokopija rešenja o penziji + fotokopija poslednjeg čeka ili izvoda
4. Studenti i đaci
potvrda fakulteta / škole o redovnom studiranju / školovanju
fotokopija kompletnog indexa / đačke knjižice + originali na uvid
za studente koji nemaju pečatirane ocene potrebna je i potvrda o položenim ispitima
izvod iz matične knjige rođenih i dokumentacija o zanimanju oba roditelja ( ista kao pod tačkama 1, 2 ili 3 )
5. Za decu predškolskog uzrasta OBAVEZAN je izvod iz matične knjige rođenih

NAPOMENA ZA MALOLETNE OSOBE - SAGLASNOSTI SU OBAVEZNE I MORAJU BITI
OVERENE U SUDU. Uz zahtev za vizu se predaje fotokopija. Original sačuvati za putovanje.
Ukoliko putuju bez roditelja potrebna je saglasnost oba roditelja
Ukoliko putuju sa jednim roditeljem, potrebna je saglasnost drugog roditelja
Ukoliko su roditelji razvedeni, potrebna je fotokopija rešenja o starateljstvu nad detetom
Ukoliko je jedan od roditelja preminuo, potrebna je fotokopija izvoda iz matične knjige umrlih

Svaki putnik podnosi lično zahtev za vizu. Za uskršnje aranžmane, termine ( datum i vreme )
za podnošenje zahteva za vizu u konzulatu obezbeđuje agencija-organizator putovanja.
Cena vize je 35 EUR i plaća se u konzulatu. Sve gornje informacije su date na osnovu raspoloživih
podataka dobijenih iz konzulata ambasada, kao i na osnovu našeg iskustva u radu sa konzulatima.
O eventulanim dopunama / izmenama kontaktirajte agenciju 7 dana pre podnošenja zahteva za vizu.
Polisu osiguranja možete uzeti u agenciji i košta 15 E za odrasle, 7,5 E za maloletne i
30 E za osobe starije od 65 godina starosti.
U formularu za vizu, koji će agencija popuniti umesto vas, neophodno je navesti i podatke kojih nema u
dokumentaciji koju ćete dostaviti. Iz tog razloga, molimo Vas da popunite UPITNIK i dostavite ga agenciji.


UPITNIK: prezime i ime_______________________________________________prethodno prezime__________________________

bračni status: neoženjen-neudata oženjen-udata razveden-razvedena udovac-udovica ne živimo zajedno

ime i prezime oca______________________________________ime i prezime majke_____________________________________

ime i prezime bračnog druga___________________________________________________________________________________

datum i mesto rođenje bračnog druga____________________________________________________________________________

adresa i telefon poslodavca - fakulteta - škole____________________________________________________________________

kućna adresa i telefon________________________________________________________________________________________
Mnogo komplikovano.
 
I ja cu brate da eksplodiram od duhovnih vrednosti........i tradicije naseg naroda.........

Ne bi se zalio na platu od 2000 E, dobra kola, lepu gajbu, dobra odela, parfeme, dobre restorane, putovanja po svetu.............

Bas sam pravi smrad........produkt smrdljivog kapitalistickog potrosackog drustva
 
Major_TOM:
Danas nam je saopsteno, da se od sutra obustavljaju pregovori o asocijaciji i stabilizaciji.

Zbog neizvrsavanja Haskih obaveza. Ponovo smo ispali LAZOVI , kao drzava, i neozbiljni .

Stidim se.......

Istovremeno, Crna Gora je dobila lep poklon , u stilu da ce se sada mnogo lakse odvojiti, jer
niko nijelud da tone zajedno sa nama................

U istm vestima , veceras, se prikazuje prilog o Poljskoj i Ceskoj ,koje su uzletele u orbitu, naspram jadne Srbije......oni, koji su nas gledali ko bogove, sada imaju plate, standard i stopu zaposlenosti koju mi mozemo da sanjamo............

http://img438.imageshack.us/img438/9655/mydocuments0sw.png

Evo , malo da parite oci...............

Zbog jednog coveka, jedne pobegulje........koju i ovde mnogi brane...
Srbija zaostaje sve vise , i gubi svoje sanse da postane normalna zemlja ikada....

Sramota....i za Vladu, i za nas sve..............
Zaista mislis da bi nas sve ovo snaslo (ova lepota koju i nama nudi EU) kada bi predali Mladica :confused:
Pa, on nece da se preda, ovi ne znaju gde je, a mene da bude sramotra :roll:
Ponavljam, to isto su govorili kada je uhaspen Milosevic i predat u Hag, pa nista ne bi od toga. I onda daj jos, pa jos, pa jos........
Rekose sinoc na "nasem pravu da znamo sve" da smo se na ovaj nacin (poskupljenjem telefonskih impulsa) priblizili EU :confused:

Samo jos da rekose a kakav je balkanski (srpski) standard u odnosu na standard gradjan u EU pa da im i poverujem :roll:
 
Plava Bilja:
Zaista mislis da bi nas sve ovo snaslo (ova lepota koju i nama nudi EU) kada bi predali Mladica :confused:
Pa, on nece da se preda, ovi ne znaju gde je, a mene da bude sramotra :roll:
Ponavljam, to isto su govorili kada je uhaspen Milosevic i predat u Hag, pa nista ne bi od toga. I onda daj jos, pa jos, pa jos........
Rekose sinoc na "nasem pravu da znamo sve" da smo se na ovaj nacin (poskupljenjem telefonskih impulsa) priblizili EU :confused:

Samo jos da rekose a kakav je balkanski (srpski) standard u odnosu na standard gradjan u EU pa da im i poverujem :roll:

to bi snaslo i nas da smo Ratka predali 95. a Slobu poslali tamo gde je sad najkasnije 95...i jos ponesto...sad ne...sad nam treba vreme...
 
Plava Bilja:
Zaista mislis da bi nas sve ovo snaslo (ova lepota koju i nama nudi EU) kada bi predali Mladica :confused:
Pa, on nece da se preda, ovi ne znaju gde je, a mene da bude sramotra :roll:
Ponavljam, to isto su govorili kada je uhaspen Milosevic i predat u Hag, pa nista ne bi od toga. I onda daj jos, pa jos, pa jos........
Rekose sinoc na "nasem pravu da znamo sve" da smo se na ovaj nacin (poskupljenjem telefonskih impulsa) priblizili EU :confused:

Samo jos da rekose a kakav je balkanski (srpski) standard u odnosu na standard gradjan u EU pa da im i poverujem :roll:
Ovde se gusko radi o clanstvu u EU,sta sad mesas frogs and grandmas i hapsenje Milosevica.Tebi covek da da 100$ da se ne pojavljujes vise na ovom forumu zacutala bi.
 
PredatorBG11:
Ovde se gusko radi o clanstvu u EU,sta sad mesas frogs and grandmas i hapsenje Milosevica.Tebi covek da da 100$ da se ne pojavljujes vise na ovom forumu zacutala bi.
I, hocu. Nemam nameru vise da trpim ovakve uvrede.
Za novac ne brini, imam koliko mi je dovoljno, nisam prokleta.
Samo nastavi, ali ja necu da budem tvoja zrtva.
Trazi drugu, tebi bar nije tesko naci.
 

Back
Top