uzas sa tv-a

sveznalica

Zainteresovan član
Poruka
102
Sinoc sam na tv-u gledala jednu emisijo o nekom klincu iz Beograda koji je pobeogo iz doma i sada je na ulici.Voditelj je sa njim proveo dan i snimio kako on provodi dan.Bilo mi je bas zao klinca sve dok se nije pojavila devojcica za koju je on bas pre toga pricao kako su je on i drugovi silovali.Voditelj ga je ispitivao kako su to uradili i on je pricao kako su joj izmedju ostalog gurali kamenje u usta.Kamerman je sakrio lice devojcice ali je snimio jednu uzasnu stvar koja me je zgrozila i ucinila da se osetim nemocnije nego ikada.Radi se zapravo o tome da je klinac naterao devojcicu da pred svima prizna kako su je silovali i molila ga je da joj vrati stvari za sta joj je on trazio pare.Zanima me da li mislite da bi voditelj trebao da prijavi klinca i pokaze snimak nadleznim oraganima pre objave i da li voditelj ukoliko to nije ucinio treba da odgovara?
 
sveznalica:
Sinoc sam na tv-u gledala jednu emisijo o nekom klincu iz Beograda koji je pobeogo iz doma i sada je na ulici.Voditelj je sa njim proveo dan i snimio kako on provodi dan.Bilo mi je bas zao klinca sve dok se nije pojavila devojcica za koju je on bas pre toga pricao kako su je on i drugovi silovali.Voditelj ga je ispitivao kako su to uradili i on je pricao kako su joj izmedju ostalog gurali kamenje u usta.Kamerman je sakrio lice devojcice ali je snimio jednu uzasnu stvar koja me je zgrozila i ucinila da se osetim nemocnije nego ikada.Radi se zapravo o tome da je klinac naterao devojcicu da pred svima prizna kako su je silovali i molila ga je da joj vrati stvari za sta joj je on trazio pare.Zanima me da li mislite da bi voditelj trebao da prijavi klinca i pokaze snimak nadleznim oraganima pre objave i da li voditelj ukoliko to nije ucinio treba da odgovara?

:shock: ti se zezas!?!?!?! to ne moze biti tacno.... to su uradili samo za tv.... ako je istina, onda i voditelj, i kamerman, i decak, i njegovi drugovi idu ravno u zatvor.....
 
livija:
:shock: ti se zezas!?!?!?! to ne moze biti tacno.... to su uradili samo za tv.... ako je istina, onda i voditelj, i kamerman, i decak, i njegovi drugovi idu ravno u zatvor.....
ne zezam se stvarno je bila emisija na tv-u.nisam sigurna da smem reci ime televizije zato sam izostavila taj podatak.iskreno,nije prvi put da me program te televizije sokira samo sada vise nisam mogla da cutim
 
to onda ne moze biti istina.... mislim... niko ko ima dva grama mozga (taman da zna sam da ode u wc) nije toliko glup da se u tako nesto upusti.... :shock:
ne mogu da poverujem da je to stvarno.....
 
na kojoj je to televiziji bilo?
najbolje je da se sad svi iscudjavamo i cutimo...dok imena konkretnih televizija/ljudi ne pocnu da izlaze u javnost nista nece biti od nas...
jas ako se secas imena voditelja...
 
Kaa:
Pricate o malom Ziki koga poznaju svi koji cekaju nocnu 15icu... i ja sam ga par puta vodio na burek.
da bas sam o njemu pricala,zove se zika.ne mogu da verujem da sam to videla i nije mi jasno bas to da niko iz ekipe koja je snimala nije reko barem da je ne tera da prizna tako nesto.samo su cutali!to je naj strasnije.
 
vidim da skoro svi znate ziku.ali sta preduzeti?zar ne mislite da ce se naci jos neko ko ce prepoznati devojcicu sa ulice i sebi dati pravo da je i on siluje?s obzirom da je video da niko nije stao u njenu zastitu i da posledica ne postoji.sta je sa ljudima sa tv-a?
 
Zna se da je 95% materijala na TV-u lose a cesto se ljudi poistovecuju sa medijskim zvezdama koje nikako nisu primer i ne bi trebalo se ugledati na njih.
I kod nas kao i u svetu voditelji su popularne licnosti kao da su nesto narocito a nikakvog primera ne pruzaju pa i u ovom slucaju.
 
Gde ode ova omladina :confused:
Kakav ce on biti roditelj, ako to uopste i doceka ?! Na zalost takve scene se dogadjaju svaki dan i svuda oko nas. A sto se tice repotrera, on najbolje zna kako se osecao posle snimanja, nek mu je na cast.
Ko zna kakav zivot je imao taj klinac kada je postao takvo cudoviste, kakav je to mentalni sklop :shock:
Nemam reci :shock:
 
e al to je super...ti reality tripovi...to je genijalno choveche...dodjesh qtji s posla sedish za ekranom i dozhivljavash svashta...razne emocije od sretje preko ljubavi do adrenalina pa i straha...super majke mi to treba da se emituje za sve nas ispred malih ekrana...a i ovi s 50 leta da znaju da chuvaju decu od silovanja...ma nije to voditelj to je novinar ima razlike...to je samo josh jedna pricha od milion pricha...shta se gnushate chovek choveka ubio metalnom shipkom u liftu pred ocom i majkom...shta sad?...mislim prikazuju bolesti na tvu...momak ubio oca i majq potom ih iseckao i razbacao po gradu...i to je yebeni hit provlachi se kroz medije mesecima...kako niko ne kapira da je to samo bolest?...da je to kao da prikazuju choveka obolelog od side...mislim shta je sad tu neshto zanimljivo zashto nam je potrebno da se zgrozimo nad tom slikom?...to je samo josh jedan shizofrenichar nije da mozhemo da izlechimo il sprechimo...ali neee...narodu je to potrebno...nekad koloseum danas psihotichne ubice...jadno zaista jadno...
 
pa, znas kako je antun tun.... nista nas ne cini jakim kao tudja slabost....
svi mi zelimo da pomognemo... nazalost, ne zato sto je pomoc nekome potrebna, vec da bi se osetili boljima nego sto zapravo jesmo....
a kad smo vec tako plitki i povrsni, ne bi bilo lose da se to usmeri na neku bolju stranu... u svakom slucaju cemo napraviti sra*nje na kraju..... onda ce NAMA trebati nesto da nas podigne.....
 
Ja sam gledala tu emisiju i naravno bila sam sokirana onim sto sam videla... Ok je sto je to prikazano na tvu da se pokaze ljudima sta se sve desava oko njih, ali je taj materijal obavezno trebalo predati nadleznim organima i da taj decak i svi koji su ucestvovali u tome odgovaraju... Jer neko ko je u stanju da napravi tako nesto...odavno nije klinac bez obzira na godine... Ali mislim da niko nije odgovarao na to, jer se radi o Romima iliti Ciganima...pa kao nema veze...
Mislim da se uopste nadlezni veoma malo bave ovakvim stvarima...
A taj kamerman, voditelj i svi koji su radili na toj emisiji...ne znam kako nocu spavaju , ako nikome ovo nisu prijavili...
 

Back
Top