Usne - Raj u paklu ili pakao u raju...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Da li si izasle iz raja ili iz pakla to niko ne moza da kaze...
Koliko samo eroticnosti one imaju u sebi. Koliko zelje stvaraju kad ih neko pazljivo gleda... zelja za nezno dodirnuti... nezno vrhovima prstiju pomaziti... zelja za lagano ih rastvoriti i pogledati u nedokucive unutrasnje dubine zene/coveka... Vlazne usne posebno daju neku car i draz... pa iako prirodno i normalno moraju biti vlazne... opet to u nama svaki put izaziva osecaj cudjenja, divljenja i zabezeknutosti... Pogotovo sam taj momenat njihovog ovlazenja je vrlo specifican... Jezik se blago skoro neprimetno izmogolji izmedju usnica i uplovi u svet spoljasnjosti... suv svet koji on jednim svojim pokretom promeni iz srzi i do temelja... Pogled na taj cin nas cini da zanemimo, zazmurimo, zamislimo i nas u takvoj situaciji...
Voda na usnama se presijava na svetlosti i lici kao svetlucanje zvezdica... koje asociraju na sam raj... A opet zelja koju stvaraju je sustinska, prosta, primitivna, sirova, iskonska... zivotinjska... sto opet asocira da su izasle iz pakla... raj ili pakao...

Da li vas vise pali dodir usana... ili usnama dodir...
Koliko smatrate da su usne eroticne?
Bilo sta o usnama...

110_F_239437_XAgqdRsgUQrA7lZ0obPMnbtqMfpGi1.jpg


110_F_264101_EqRE2C0eJ7makXqdIbuC09oymwE2C0.jpg
 
"Poljubi me, dotakni me usnama.
Sa usnama ko zgazenim tresnjama."

Boja zgazenih tresanja,ukus slasti, otisak svile.Eh , usne. Mnogo stvari one mogu reci. Koliko je samo melodija otpevano njima. One nam daruju osecaj blazenstva.
... Privrzenost deteta za majku, potreba za hranom i zelja za ljubavlju.

Usne su jedini deo nas kojim se moze i reci i pokazati najuzviseniji osecaj- :LJUBAV.
 
Prolećem vodjena:
"Poljubi me, dotakni me usnama.
Sa usnama ko zgazenim tresnjama."

Boja zgazenih tresanja,ukus slasti, otisak svile.Eh , usne. Mnogo stvari one mogu reci. Koliko je samo melodija otpevano njima. One nam daruju osecaj blazenstva.
... Privrzenost deteta za majku, potreba za hranom i zelja za ljubavlju.

Usne su jedini deo nas kojim se moze i reci i pokazati najuzviseniji osecaj- :LJUBAV.
San ili java...
lips192da.jpg

zarucice9lm.jpg

diamondandlips0bu.jpg

stisnistisni1pg.jpg
 
Cupavka:
Svidjaju mi se samo muskarci koji imaju senzualne usne, odbojni su mi tipovi sa tankim usnama
Pero, kakva ti je to sandzama u avataru ?!
Sta je sandzama? U avataru je Ridick... glavni lik iz vise filmova o njemu... naucno-fantasticni... Kao poslednji sa njegove planet, ima specijalne moci i poluslep je jer je ziveo u mraku...

Senzualne usne su najbolje... srecan je onaj ko na njih naleti...

beautylips8iu.jpg

misticlips0qi.jpg

lips67do.jpg

lips54lj.jpg

romantic0hg.jpg
 
Petar_Pan:
Sta je sandzama? U avataru je Ridick... glavni lik iz vise filmova o njemu... naucno-fantasticni... Kao poslednji sa njegove planet, ima specijalne moci i poluslep je jer je ziveo u mraku...

Senzualne usne su najbolje... srecan je onaj ko na njih naleti...

QUOTE]

Sandzama je nesto kao trlema :),
avetinja i sl.
E, sad mi je malo lakse kad znam da je pozitivac, a inace me je plasio kad god pogledam u tvoj avatar i ocekujem onog misiscavog :razz:
A, za usne- da znas da jesu !
 
A kad smo vec kod promena onda da promenimo i sa slika na pemu...

Ne zanosim se jako često
i dobro znam gde mi je mjesto, :wink:
a mjesto je moje kraj tebe.
A ja sam opet lud pa se na tebe palim,
jer samo ja ti u glavi falim.

Obući ću sve bijelo, čisto,
bijelo,providno uz tijelo
a tvoje crne oči, oči crne
gledat će me vrelo
ubrat ću dve ruže majske, ruže
da ti kosu zlate
pozvat ću svirače da nas noćas
kroz grad prate.

Ni ledena ni dosadna ti nećeš biti
do jutra ćeš sa usana ti mojih piti. :D
 

Back
Top