kako je jadna...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marco3dx

Zainteresovan član
Poruka
496
secate se pre 3 nedelje otprilike da sam ovde pisao da me devojka ostavila i da smo se pomirili? ko se seca, znace o cemu sada pisem :)

daklem, sve je bilo ok, culi smo se, videli itd... i pre nekih 3-4 dana ja odem kod nje kuci, sve normalno, ljubimo se, je.bemo, posle pricamo. pa mi kaze kako me voli, ne moze bez mene bla bla nja nja :) ... i prekjuce mi posalje poruku da sad nije kod kuce, pa kad bude dosla hoce da se cujemo da ona meni kaze "nesto bitno za nas". ja je nazovem oko 12 uvece posto vidim da me nije zvala na mob ni na fix, i kad se javila na telefon sve sam shvatio, tj u njenom "halo" video sam sve. samo sam je pitao "jesi ti sad sa drugim?" i ona kaze "da".
samo sam rekao "dobro" i spustio slusalicu, izbrisao njen broj i dovidjenja :) ... i juce ona meni javi da je u gradu, pa da dodjem da joj donesem neke njene cd-ove i ja odem i odnesem joj, a ona dosla sa tim novim deckom :) . pomislio sam barem da cu joj se obravati kad je vidim, al ljudi - kad sam je video onakvu, tako mi je izgledala jadno tuzno i smesno. dao sam joj cd-ove i otisao.
jutros mi salje poruku, citiram "nadam se da ces pronaci neku devojku, i da ce ti biti lepo sa njom, posto ja sada u ovoj novoj vezi uzivam maximalno!"... moj odgovor je bio "smesna si, jako" ... posle sat vremena me zove njen najbolji drug da mi kaze da ce on meni je8ati mamu ako ja nju budem vredjao opet, hahahahaaaaa :D , e tek on je dileja :)

i tako, mogu vam reci, koliko god da mi je pre bilo zao sto smo raskinuli, sad sam jako srecan sto vise sa njom nemam nista, jer je jako jako jadna devojka, i ne zasluzuje ovako dobrog momka kao ja (ovo nije narcisoidno, znam kakav sam)... zao mi je samo sto sam 9 meseci bio budala jer sam mislio da mogu da joj verujem i da se oslonim na nju. a ustvari je mala glupacica :) . na greskama se uci :)

poz svima, poz delijama na osvojenoj tituli
marko
 
Pa mislim da ti je najjače oružje ignorisanje. Sve što ona kaže pravi se da nisi čuo. Ako hoćeš da je unakaziš, ogovaraj je iza njenih leđa, pričaj sve najgore o njoj. Ali ovako, sve što ti kaže, pravi se da nisi čuo, jer ona hoće da budeš malo ljubomoran i da te nervira i ako odgovoriš, onda je ona uspela u tome. Jednostavno ona je za tebe vazduh koji si udahnuo, preradio i izbacio napolje. Na redu je sledeći udah i sledeći vazduh...
 
marco3dx:
pa ona smatra da je vredjanje sto sam ja njoj rekao da je jako jadna i smesna ko cirkus. a to nije vredjanje, to je realnost :)

Realnost je da je tebi 9 meseci bilo lepo sa tom devojcicom a da si ti sada smesan kao cirkus samim time sto si sve ovo napisao, ali..adolescentnost je prolazna..uglavnom..I dechko..muskarac se ne postaje vredjanjem devojcice sa kojom si bio..
 
kučka:
Realnost je da je tebi 9 meseci bilo lepo sa tom devojcicom a da si ti sada smesan kao cirkus samim time sto si sve ovo napisao, ali..adolescentnost je prolazna..uglavnom..I dechko..muskarac se ne postaje vredjanjem devojcice sa kojom si bio..

Realnost je da je ona nezrela i bezobrzna (prava kucka:evil: ), sto lepo nije sela da deckom i razgovarala. Nego je napravila cirkus.

A, sa ovim sto je ona uradila, jel se tako postaje bolja riba? :roll:
 
Pa postaje bolja u tome što je otkačila dečka na veoma ponižavajuć način. To joj pumpa ego i sada drugarice misle da je baš cool, a sebi stvara ideju da može da radi šta hoće i nema obzira prema tuđim osećanjima!
 
A tu si cvele
a054.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top