Yu-Gi-Oh

Nisam veliki ljubitelj (ali (nazalost) imam brata koji jeste). Njegov problem (a ujedno i moj jer me tera svaki dan da pokusavam da ge resim) je sto ne moze da zapamti karte koje osvoji. Mislim da se radi o igricama Yudi the desiny i Joey the passion.
 
Svi koji imaju problem sa pamcenjem: Udjete u registry (klik na START pa samo kucas regedit) tamo nadjes konami-Yu-Gi-Oh. Kad odete tamo klik na CommonDir i kad udjete videcete mesto za kuanje. Tu napisite putokaz (objasnjenje gde je igra instalirana tj gde se nalazi CommonDir npr.C/ProgramFiles....) Isto uradite za InstallDir i InstallDirJ. Kad to uradite samo izadjite iz registry-ja. Nadam se da sam uspeo koliko toliko da pomognem nekima.
 
Goku:
Znaci vredi skidati 600 mb... ^^

Mozes da probas.Ja sam nasao Power of Chaos,koga sam skidao nekoliko dana bez gasenja racunara,da bi na kraju zakljucio da nemogu da ga igram.Zasto?Jer je kreten koji je pakovao tu igru sve fajlove iz igre zipovao (zajedno tj. jedan fajl).I,normalno, da mi je igru racunar prijavio kao corrupted file i nece da extraktuje fajlove iz nje.
 
Ja imam
Yu-Gi-Oh! Power of Chaos JOEY THE PASSION
Posto volim board base igre koje nisu klasicne.
E sad. To sam uzeo od devojkine drugarice sestrica :lol:
Zanima me da li neko zna kako se to igra?
Ja sam instalirao ali nemam pojma da igram.
Ako vas mrzi da pisete uputstvo ako moze neki link ka nasem nekom forumu ili sajtu gde bih mogao da se raspitam.

@ alex3000000000000
Nisi valjda obrisao.
Ima jedna glupost sa zip arhivama ako imas winXP i koristis onaj njegov extractor.
Arhiva moze da se raspakuje ali ne iz tog extractora.
Znaci ako nemas winzip uzmi winrar ili winace i postoji velika sansa da otpakujes.
Meni se nije jednom desilo da sam tako otpakovao arhive za koje je win extractor rekao da su ostecene.
 
Zool:
u sve bih mogao da poverujem ali da tab503 igra yu-gi-oh ne mogu! :lol:
Pa rekao sam upravo i da ne igram jer ne znam pravila :lol:
salu na stranu.Volim board base igre. Imam skinute sa neta i stratego i risiko i monopol i jos svasta.
Cak sam imao i temu vezanu za board igre ali na zalost nikakve odgovore nisam dobio (predlozi za jos neke igre)
Te igre mi malo razbijaju klasiku ostalih (klasicnih) igrca i zanimljivo mi je da ih odigram pnekad (da se odmorim od trenutnog HL2 i rome total war barbarien invasion koji trenutno igram)a koliko sam video yugioh je board base igra ali posto nisam gledao onaj crtani film nemam pojma pravila :lol:
 
Ako neko ima neku od Yu-Gi-Oh! igara, rado bih se menjao! Imam spisak od oko 90 TOP igara... A osim toga bio bih zahvalan. Samo da nije iskljucivo online igra, i da nije neko govance od 5 - 6 MB.
Ako nista drugo; ako je neko igrao ove igre- moze li da mi kaze kakve su?!
 
Igrao sa Yu-Gi-Oh ali u Dzoiju ne znam odakle mu cudovista dobijau bodove za napad , a kakav je Kaiba
P.S. ako vam ove igre trebaju prosetate se do obliznje osnovne skole i pitate klince da vam je daju sto bi se mucili oko download-a.
Poooooooooozzzzzzzzzzzz................
 
ALO LJUDI MOZETE MI POMOC

znali ko kako da vratim comon files?
skinuo sam sa interneta fajl all cards for power of chaos i izbrisale mi se sve karte i vise mi nije reagovo comon files. ja sam deinstaliro igrice i ponovo ih instaliro u nadi da ce mi opet radit comon files ali sad ga nemam uopste. ako neko zna sta da uradim nek mi posalje mail na jovan.king@yahoo.com
 
djoni123:
Igrao sa Yu-Gi-Oh ali u Dzoiju ne znam odakle mu cudovista dobijau bodove za napad , a kakav je Kaiba
P.S. ako vam ove igre trebaju prosetate se do obliznje osnovne skole i pitate klince da vam je daju sto bi se mucili oko download-a.
Poooooooooozzzzzzzzzzzz................

KAKVE BODOVE ZA NAPAD. mislis karte dopunjavanja ili da mu monstrumi imaju prevelike napadacke bodove? :-)
2blue :) :)
 

Back
Top