Sta smo danas radili?

Prosto se osecam krivom:-( Danas nisam nista radila od mog programa :-( Najpre nisam imala vremena, a onda snage...:-( I taman oko 22h pripremila se,a ono pozvao jedan decko...kupio nova kola..pa da me casti. Nisam mogla da odbijem voznju u takvim kolima...ali sam i pila toplu cokoladu..koja je imala previse slaga...i preslatka je bila :-( Kolace sam odbila odmah ! Bar sam ostala karakter po tom pitanju za utehu mi je :-)
 
Ja sam zensko pa te u potpunosti razumem, i nemoj se traumirati. Dovoljno je i sto pratis i zanimas se za nasu temu. To je vec dokaz da si zainteresovana. A kad bude bilo bolje, kao sto rece jedan clan, pretvorices viziju u delo :-) Pozdrav!
 
goshu:
Ima oko 600, kako spremash kokosov orah, jel ga samo popijesh ili... >?<
To care,
Pa imam neke recepte za kokos (i losos) ali ovaj put sam samo jeo voce (ceo dan)
Tako da sam odsekao testerom vrh i ispio a ostalo sam pojeo. Bas je ukusno, hteo sam ananas da kupim ali nije bilo. Bilo je u konzervi ali taj da uzmem, ne pada mi napamet ;)
 
trcanje 60 minuta + zablji skokovi, paciji hod itd + trbusnjaci 7 serije.
majca, gace... sve mokro :) Ne smeta mi da trcim tako mokar, mislim ni ne osetim da sam mokar, ne obazirem se na to ali kad skidam majcu onda sve sve lepi pa me malko nervira :)
 
pa rekoh ti nista sem aquagyma
ranije sam menjala uglavnom trcanje i teretana ili kod kuce klasicne vezbe koje se rade kod kuce
najbolje sam izgledala kad sam trcala,i u najboljoj formi bila(cudno ali kad zapocnem dan trcanjem manje sam umorna za posao) ali ne mogu sad sebe da nateram,izgovori:daleko mi je suma,ima gusenica,blato,puzevi:lol:
ne mogu da trcim po betonu tj u gradu
 
Ju hu, uspeli smo da motivisemo ljude..dobro nam ide, zar ne, Mare ? :-)

Nego mene boli kicma od jutros :-) A bas mi se trci... Meni vise odgovara da nastavim da trcim, nekako "razbijem" taj bol, nego da lezim.

Da, da, Borise..niko ne ustaje tako rano. Svaka cast.

Trcanje je extra, gori ti celo telo. Nama je uvek profesor biologije, da ga spomenem, govorio, da treba uvek trcati, jer trcanje razgibava celo telo.. dok bajs recimo samo noge.
 
moj muz dok je isao biciklom na posao je imao telo kao apolon bre,nije bajs za bacanje,cak i trbusnjake
ali kad cu bre narode
radim 35h nedeljno
voz u jednom pravcu 20 minuta minimum uz to treba stici do zeleznicke i od nje do posla
imam dete i idem po nju ili je vodim u skolu
sudovi nece sami da se operu
treba neko i da pise na forumu
ne mogu da izadjem kad sam sama kod kuce sa cerkom,znaci muz mora da je tu,poprilicno stvari za uklopiti
a znam da ce neko reci da ako zelim snaci cu se,ali nije poenta da se ja lomim izmedju sume posla deteta kuce i muza i na kraju odustanem jer sam se preforsirala
 
Znam hani bre sve... ne moras meni da se pravdas... malo se ja salim ;)
A nastavi barem da ides na neku aktivnost... eto sad je taj aquagym... i to je dovoljno... bolje ista nego nista. Ali ako to prekines nemoj da nisi krenula na nesto drugo :)
 
pa volela bih da mogu
nego mozda cu se uclaniti u onu terertanu,onu skupu od 600 jura gde ima i grupne seanse i bazen sa aquagymom i kardio sala pa tu bar mogu da menjam ,nadam se da ima i sauna
trenutno idem na gradski bazen na aquagym
krivo mi sto ne znam da plivam jer posle moja drugarica ostane da okrene koji krug po bazenu a ja idem kuci:?
 

Back
Top