NOVOSADSKA VLAST

не кажем да је ЕУ добра, али ако неко добије признање од стране ЕУ, а онда они који подржавају ЕУ кажу да то не ваља, долази до конфузије зар не?
Маја Гојковић има признање грађана Новог Сада, не треба јој тамо нека ЕУ.
 
Ma u Novom Sadu se desio Dunav.Visok jako vodostaj u aprilu.Ali vlast zaboravila da skloni zaostale barže na NS i na drugoj strani i tu je nastao problem.Jedino kroz te rupe voda je mogla.Sa sremske strane je Marija Terezija napravila odbranu.To je srušio Mrkonja.Hvala mu.Ali ovi zaboravili da sklone barže i zatvore rupe na keju i digli klasičnu političku frku svog tipa.Kriv im Dunav.Ne verjte im,njihova dreka je plotičko licemerje.
Neko će reći,a Ribarac,Kamenjar Ribnjak?
U zavisnosti od Dunava i njegove ćudi,ta naselja s vremena na vreme to njihovi žitelji znaju,plivaju.Onda reka ode,i žitelji dođu na svoje,i tako u nedogled.
Ovo je samo jedna novosadska priča.
Ima li novosađana.
 
Да ли би исто Дел дао нешто и за оно штп сам ја написао ... да те питам сада ... ти си износио личне ставове као аргументе, ја немам намеру сада да копам по архивама и да ти тражим доказе за ту моју изјаву ... онај ко је то чуо знаће да је истинита ... уосталом, објавила је свака телевизија, осим Беее 92 ... имас ли ти проблем са собом?
 
no_problem:
Да ли би исто Дел дао нешто и за оно штп сам ја написао ... да те питам сада ... ти си износио личне ставове као аргументе, ја немам намеру сада да копам по архивама и да ти тражим доказе за ту моју изјаву ... онај ко је то чуо знаће да је истинита ... уосталом, објавила је свака телевизија, осим Беее 92 ... имас ли ти проблем са собом?

Ovo je zavera:shock: :lol:
Nisam ja iznosio lično mišljenje kao argument, već ti:lol:
Ajde lepo daj izvor da je EU proglasila Maju Gojković za najboljeg gradonačelnika novog sada ili se opet poklopi, ovo ti je drugi put danas, KO u 3 rundi:-D
Ako nadješ izvor, ja ću svaki dan pisati na forumu da si najpametniji čovek na svetu:lol:
 
Bila sam godinu dana u gradu sa radikalskom vlascu i Majom... pa moj zakljucak je da se bas trude za sledeci mandat. Mene kao gradjanina je samo to zanimalo i bila sam zadovoljna. Kod mene u ulici su zasadili novo drvece i napravili novi lep parking za kratko vreme.. ispred moje zgrade. Takodje , cula sam da prave novo igraliste i zabaviste u komsiluku... i ja kao gradjanin i vlasnik nekretnine kojoj raste cena ovim akcijama... sam zadovoljna :D

Jedini koji su nezadovoljni radikalskom vlascu su oni koji su ostali bez posla u javnim preduzecima... a posto znamo ko su ti ljudi i kako su dosli na to radno mesto ne mozemo puno da ih zalimo.
 
Lepo što Maja čisti ulice, sadi drveće i pravi igralište - nisam ciničan,ovog puta:-D
To spada u redovne aktivnosti javnih preduzeća koja se time bave, javnim preduzećima upravljaju direktori (koji su , naravno iz više stranaka), a te direktore bira skupština grada Novog Sada.
No, pitam se ja, da li je to dovoljno da je EU proglasi zanajboljeg gradonačelnika?8-)
 
pa jeste da to spada u redovne aktivnosti javnih preduzeca, ali to ne sprecava ljude na tim funkcijama da zaborave na te redovne aktivnosti i da se umesto toga bave nekim sasvim drugim :lol: aktivnostima :D

a ja ne znam da je ona dobila pohvalu od EU, niti zbog cega su je pohvalili
 
U Novom Sadu možda sada ima malo vode, ali je beogradsko priobalje do pre neki dan neprestano bilo poplavljeno, o čemu su mediji veoma šturo izveštavali, ali to "urbanu facu" Bogdanovića nije sprečilo da u sred najvećih poplava primi neku nagradu opštine Novi Beograd za najboljeg gradonačelnika, pa se tek onda posle nekoliko dana smiluje da prošeta poplavljenim priobaljem.

Sve u svemu, Maja je za ovog ... (ne mogu da nađem odgovarajuću reč) ... izmislila vođenje grada. Uzgred, Nemanjina još nije dobila upotrebnu dozvolu.
 

Back
Top