Da li se cuda zaista desavaju???

Ja sam svedok da se čuda dešavaju!
Bezbroj puta gubio sam pare na klađenju, ali sam i dobijao zahvaljujući čudima.
Ponekad mi se učini da snaga vere i ogromna želja mogu da ostvare neko čudo...
kao ovo na primer.... igrao sam Arsenal (3+) prvo poluvreme ; )
 
Čiča Milutin:
Koliko ti godina imas Nanny?


Imam dovoljno godina i sad mi uopste nije jasno zasto me to pitas?!

A "chudo" sam na neki nacin definisala, mada ni sama nisam sigurna sta sve "spada" u to, ali zato smo ovde da zajedno to definisemo i donesemo neki zakljucak.
Kad sam postavljala ovu temu mislila sam da navodimo neke situacije u zivotu kad se, eto "cudo desilo".
 
Nanny 025:
Imam dovoljno godina i sad mi uopste nije jasno zasto me to pitas?!

A "chudo" sam na neki nacin definisala, mada ni sama nisam sigurna sta sve "spada" u to, ali zato smo ovde da zajedno to definisemo i donesemo neki zakljucak.
Kad sam postavljala ovu temu mislila sam da navodimo neke situacije u zivotu kad se, eto "cudo desilo".
I još veruješ u Deda Mraza ...
 
pa nemam pojma...pitali me da odgovaram lekciju koju sam znala a ostale bash i nisam i dobila sam peticu ili tako neshto
ne mogu da se setim bash nekog mega-chuda, ok ima raznih onih slucajnosti da slucajno sretnes nekog tad i tad...samo ta mala cuda
ne znam..dobro ebesh cuda onda
 
Cudo je povezano sa nevericom. Onda kad zelis nesto a tako malo vjerujes u to, da ce tako biti, pa kad ipak tako bude to nazoves cudo. To sve je moguce zaobici i tako jednostavno pretvoriti da cudo postane ono sto upravo zelimo. Za to je potreban samo jedan mali korak, koji neko treba da ti pokaze.
 
Doktor Pero:
Cudo je povezano sa nevericom. Onda kad zelis nesto a tako malo vjerujes u to, da ce tako biti, pa kad ipak tako bude to nazoves cudo. To sve je moguce zaobici i tako jednostavno pretvoriti da cudo postane ono sto upravo zelimo. Za to je potreban samo jedan mali korak, koji neko treba da ti pokaze.


Ovo je dobar odgovor... Ima nekog smisla u svemu ovome... :wink:
 
razdvojiti more je trik... naterati kisu da pada je opet trik...odleteti na mesec je trik...
samohrana majka koja omoguci svojoj deci skolovanje... lepo vaspitani tinejdzer koji se ne drogira, ne pusi, ne pije... devojka nasminkana i u stiklama koja sa osmehom oslobodi mesto u autobusu starijem coveku... to su cuda... a cuda su retkost danas, zar ne?
 
evo shta je cudo

idem tako ulicom i razmishljam da li ovim ili onim putem. i krenem onim. i sretnem drugare koje nisam videla sto godina !!!!! bash tada !!!!! i bas su mi dobro doshli.

inace sretnem ih posle dva-tri meseca na otprilike istom mestu

ili bio tamari rodjendan i kao da li da je zovem ili ne...i sretnem je !!!!! a kad sam je pa sretala nikad

ili...mislim o nekom mislim i onda ga sretnem tj da nisam isla ovuda nego onuda ne bih..

ili mislim na neku pesmu i onda upalim radio i bash prava pesma

tzv sinhronicitet.....recimo

znaci ne mogu da uticem na to direktno na prvi pogled ali se desi... to mi se sad manje desava
mada sve je to povezano
 
?:
evo shta je cudo

idem tako ulicom i razmishljam da li ovim ili onim putem. i krenem onim. i sretnem drugare koje nisam videla sto godina !!!!! bash tada !!!!! i bas su mi dobro doshli.

inace sretnem ih posle dva-tri meseca na otprilike istom mestu

ili bio tamari rodjendan i kao da li da je zovem ili ne...i sretnem je !!!!! a kad sam je pa sretala nikad

ili...mislim o nekom mislim i onda ga sretnem tj da nisam isla ovuda nego onuda ne bih..

ili mislim na neku pesmu i onda upalim radio i bash prava pesma

tzv sinhronicitet.....recimo

znaci ne mogu da uticem na to direktno na prvi pogled ali se desi... to mi se sad manje desava
mada sve je to povezano


Zašto ??? zašto ne !!!!! ili več................da to nije neko čudo BBBB
 

Back
Top