Najveci grupni sex u Podgorici 23. aprila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

plavusica86

Početnik
Poruka
5
Dan posle referenduma 23. aprila u Podgorici, u okviru poslednjeg kola nase fudbalske lige sastaju se domacin Buducnost Podgorica (koja je vec odavno izgubila sve sanse da izbori opstanak u elitnom drustvu) i Crvena Zvezda (koja je i teorecki obezbedila prvo mesto-titulu), tako da utakmica nema nikakav takmicarski znacaj. ALI sigurno je da ce na stadion doci hiljade delija da proslave titulu, koji ce nema sumlje, ako ne praviti sukobe, onda sigurno provocirati i biti trn u oku navijacima i ''pristalicama tkz. crne gore'' koja ima velike sanse da pobedi na referendumju, tako da se moze ocekivati scenario kao na MAKSIMIRU pocetkom devedesteih!!! Tako da eto sexaaaaaaaa:)
 
plavusica86:
Dan posle referenduma 23. aprila u Podgorici, u okviru poslednjeg kola nase fudbalske lige sastaju se domacin Buducnost Podgorica (koja je vec odavno izgubila sve sanse da izbori opstanak u elitnom drustvu) i Crvena Zvezda (koja je i teorecki obezbedila prvo mesto-titulu), tako da utakmica nema nikakav takmicarski znacaj. ALI sigurno je da ce na stadion doci hiljade delija da proslave titulu, koji ce nema sumlje, ako ne praviti sukobe, onda sigurno provocirati i biti trn u oku navijacima i ''pristalicama tkz. crne gore'' koja ima velike sanse da pobedi na referendumju, tako da se moze ocekivati scenario kao na MAKSIMIRU pocetkom devedesteih!!! Tako da eto sexaaaaaaaa:)

:shock:..............
 
jel ti znaš uopšte šta se desilo na maximiru i u zagrebu uopšte tog dana?
mislim da si bila mala bebica kada se sve dešavalo:p
ja samo znam da je u bgd nestala pozavidna količina tablic aza automobile...
koje su za vreme utakmice završili na zagrebačkim automobilima...koje su onda komšije purgeri sa velikim zadovoljstvom lomili kao srbijaske automobile!!!!
dok neki od njih nij eprovalio da lome u stvari svoja kola:p:p:p
i tako...
a da nij etema malo off topic?
 
Uuuuuu Maksimir.......tu je CROAT Boban dobio po nosu.......suspenzija i nije video Svetsko 1990.,.......posle se ko p i c k a izvinjavao i bio je suspendovan......da bi jos kasnije **** u stilu:"Mi hrvati.....bla,bla,bla...."
A dobri timovi
bili.....Ladic,Boban,Suker,Mladenovic,...........Savicevic,Stojkovic,Pancev,Prosinecki,Belodedic,.......

i tako......
A sta je tema?
 
Делије са већ чувеном фором са таблицама су биле генијалне :lol: ...али је највећи мангуп испао онај вођа гробара...кад је прво издеветао вођу (да ли динама или хајдука?:-? ), после га силовао...
 
Е јес' враголаста...баш тако како збориш...:lol:

Хахаха...па нисам био тамо...пратио сам само како Звезда осваја свет :mrgreen: ...то што сам препричао је већ урбана легенда...

...кад се неко пегла 1 на 1 на фер, онда нико не сме да се меша, а кад је неко испребијан максимално, можеш да му радиш шта хоћеш...само ни мени није јасно како му се дигао...

...еееее ал' навијачи су ти то...:lol:
 
Inace sumnjam da danas moze doci do nekih excesa ukoliko im to policija namerno ne dozvoli... Ranije je bilo jer nije bilo ocekivano... pa su panduri bili nespremni, nesvesni...

Danas su vrlo svesni... te horde tinejdzera koji samo gledaju gde neki kamen da bace, neki izlog razbiju i sa nekim se potuku... Tako da danas.... a gledao sam to puno puta ovde u NS-u panduri u kordonima docekaju navijace iz voza i iz buseva i lepo koracaju sa strane njih... prate ih u koloni... do stadiona i isto tako nazad... Tako da neka gomila nema sanse neki exces da napravi... Isto tako ni njima se ne moze nista desiti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top