Fruškogorski maraton

Bila sam ove godine, a isla sam prethodnih 7. Jednom sam isla na mali istocni, jednom na srednji, a svih ostalih na mali zapadni. Taj maraton prelazim svake godine, znam stazu napamet. Prelazim ga bez problema, upale misica i zavrsim ga oko 6, po danu sa tim da ne krenem tacno na vreme...
Toliko...
Nina
 
nosis ono sto volis .. zavisi na koliko dugo ides. najlakse ti je da spremis sendviche i nosi vodu - ne sokove, ako bas budes imao zelju za sokom tamo uvek mozes da kupis neki. posto sam ja isla sa decom, morala sam da im nosim brdo slatkisa, stim da su maznule i koje parce torte na cilju decjeg maratona (hihihiih). znaci nosis suvo, dobra spakovano, a kolicina zavisi od apetita. Prijatan boravak i lep provod!!!!!
 
Jel' bio neko ove godine? Ili uopšte?

Izborna trka: Maraton maratona, 26.12. u 8:00
Objavio Boban Pantović 07.12.2009. u 13:04 časova. Komentara (16)

U organizaciji Eko Maraton kluba iz Beograda, u subotu, 26.12.2009. godine održaće se izborna trka (ultramaraton 100 km) za rialiti program MARATON MARATONA, u Beogradu na Adi Ciganliji u delu kod nudističke plaže. Trka startuje u 08:00 časova.

* Staza je ravna, asfaltna, kružna i dužine je 1,6km. Na stazi je postavljena jedna okrepna stanica u neposrednoj blizini sudija i dva velika šatora za odmor učesnika, kojima će na usluzi biti šest masera i fizioterapeuta, kao i dva lekara specijalista sportske medicine i fizijatar.
* Pored njih takmičare će savetovati i bodriti i naš proslavljeni ultramaratonac Srđan Stojanović iz Leskovca, višestruki učesnik i pobednik čuvene trke na 3100 milja (SAD). Na ovoj trci Stojanović će biti u funkciji trenera konsultanta, a njegovo iskustvo mnogima može biti od koristi.
* Sve učesnike će pre trke pregledati lekar – internista.
* Svi učesnici ovu trku trče na sopstvenu odgovornost.
* Trka je vremenski limitirana na 12 sati. Takmičari svaki odlazak na pauzu (odmor, odlazak u toalet, presvlačenje, pomoć lekara ili fizioterapeuta), obavezno prijavljuju svom meriocu vremena (sudiji). Ponovo uključenje u trku se obavezno prijavljuju meriocu vremena (sudiji).
* Svaki učesnik – učestvovanjem u ovoj trci podleže antidoping kontroli, koja će se po završetku trke i obaviti, na način kako se to vrši na ATP turnirima.
* Startnina iznosi 1200,00 dinara, bez izuzetaka, za domaće učesnike i strane državljane.
* Svi učesnici dobijaju učesnički paket: učesničku majicu sa znakom trke, učesničku medalju, diplomu za osvojeno mesto, šolju za čaj ili mleko sa znakom trke.
* Tri prvoplasirana učesnika u obe konkurencije dobijaju medalje (zlato, srebro i bronza), kao i robne nagrade sponzora.
* Prijavljivanje za trku biće završeno zaključno sa 21. decembrom u 8 časova, kako bi organizator uspeo da izvrši sve neophodne pripreme i ispunio data obećanja.
* Dan pre trke prijavljeni učesnici mogu koristiti postavljene šatore a u njima krevete i vreće za spavanje.
* Učesnici koji žele mogu preko organizatora rezervisati hostel na Ušću.
* Događaje sa staze ćete moći da pratite na Trčanje.rs, na svaka 2 sata sa lica mesta će biti postavljeni trenutni rezultati.

Nadamo se da ćemo Vas prijatno obradovati i drugim pogodnostima (pregovori u toku) koje vas očekuju dolaskom na MARATON MARATONA.

U nadi da će ultramaraton MARATON MARATONA postati tradicionalan, SRDAČNO VAS POZDRAVLJAMO.

Prijave i informacije: Media Eko Marathon, e-mail: mediaekomarathon@gmail.com
Vreme: subotu, 26.12.2009. u 8h
Mesto: Ada Ciganlija, Beograd
Dužina: 100km, ultramaraton
Startnina: 1200 dinara
Program menadžer: Boban Pantović, tel.:+381 63 637 567

Molimo posetioce sajta www.trcanje.rs da nam pomognu glasanjem za jedno od dole ponuđenih rešenja za znak MARATON MARATONA, koje nam je uradio dizajner Zdenko Zloh. Ako želite, izaberite koji vam se sviđa i napišite komentar
 

Back
Top