Malo o zaradi na internetu .....

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Posto znam da pola vas nema pojma o cemu se ovde radi pokusacu ukratko da vam objasnim i da vas zainteresujem !!!

Prvo trebate da imate otvoren internet bankovni racun koga besplatno mozete otvoriti na sajtu http://www.e-gold.com/e-gold.asp?cid=1953778 (podaci moraju da vam budu tacni a registracija se obavlja preko onog dugmeta levo CREATE AN ACCOUNT) !!! Onda kad se registrujete da vam odmah odgovorim na pitanje koji je moj broj racuna ???? Broj racuna dobijate prilikom registracije (to vam je Account Number) i to ce vam sluziti kao username prilikom logovanja !!! Kada se registrujete logujete se u vas racun na ACCESS YOUR ACCOUNT !!! Inace Passphrase je sifra !!!

Dalje kako zaraditi pare ? Pa mozete ih zaraditi na vise nacina ali kako bi vas uveo u posao krenucu od onog najjednostavnijeg !!! Prvo kliknite na ovaj link : http://crazyminimum.com/members/register.php?ref=inspectorigor !!! Kada udjete na stranu kliknite na Sing Up sa leve strane !!! Kada ste kliknuli pokazace vam se samo jedno polje za upisivanje vase e-mail adrese, sada sve sto je potrebno jeste da upisete vas e-mail i da klikntene na dugme ispod polja za upisivanje e-mail !!! Proverite zatim vas MAILBOX i nadjite e-mail od Crazy Minimuma (to je ovaj program za koji sam vam gore dao link) koji ste dobili - kliknite na njega a zatim u poruci koju su vam poslali nadjite link koji vas vidi ka strani za registrovanje u program i kliknite na njega !!! Upisite svoje tacne podatke (ulicu i broj nemorate da upisete tacno bar ja nikada neupisujem), zatim kliknite na potvrdno dugme ispod forumulara i to je to !!! Sajt ce vas usmeriti ka strani za logovanje, a ako vas neusmeri vi sami kliknite na member koje stoji isto sa leve strane i upisite vas username i sifru !!! Kada ste se logovali videcete dosta polja na ekranu a svako je u obliku pravugaonika ( Members Home, Edit Account, Account Balance, Your Referrals.... ) !

Za zaradu su vam bitna dva PTC i PTS koji vam se nalaze malo nize !!! Kada kliknete u polje PTC pojavice vam se dosta banera i svaki od njih vredi nesto novca kada kliknete na njih stim sto morrate da sacekate 10 ili 20 sekundi dabi vam se novac uracunao !!! Na polju PTS je veca zarada i to polje i ja koristim !!! Kada kliknete na PTS videcete dosta polja sa banerima !!! Svaki pravugaonik sa banerom ima po dva prazna polja za upisivanje !!! Vas cilj jesta da vi kliknete na neki od tih banera, zatim da se registrujete na neki od programa i onda posle toga da potvrdni mail o registraciji kopirate u ono najvece polje ispod !!! Malo prazno polje iznad sluzi vam za unos vaseg username-a pod kojim ste se uclanili preko tog banera !!! Sigurno sam vas sada malo zbunio ali cu vam jos pojasniti !!! Evo kako to funkcionise konkretno : covek koji poseduje neki program kao sto je ovaj Crazy minimum (glavi koji vodi taj program), njemu se sigurno isplati da se sto vise ljudi uclni u njegov program . E on plati zato gazdi drugog sajta u ovom slucaju je to nas Crazy minimum da se ljudi uclaniju preko njega. Kada on plati na vasoj strani u polju PTS pojavice se jedan nov program u koji vi mozete da se uclanite a za to dobijate novac !!! Dakle prakticno covek vas placa da se uclanjujete u druge programe !!! Dakle kliknte na baner onda se registrujete sa ISTE E-MAIL ADRESE na kojoj ste se registrovali u ovaj Crazy Minimum i obavezno stavite isti username (dakle e-mail i username moraju da vam budu isti kao i kod ovog Crazy Minimuma) !!! Kada ste se registrovali u neki od onog programa preko banera na vasu e-mail adresu ce vam stici e-mail od te kompanije u kome je navedeno da ste se uspesno registrovali i u kome je navedena vasa sifra i username !!! Sve sto vi treba da uradite jeste da iskopirate ceo sadrzaj tog e-maila u prazno polje na sajtu crazy minimuma (polje je oznaceno sa Paste e-Mail ) i onda da obavezno iz poruke izbrisete sifru !!! U gornje manje polje gde pise Login ID : napiste vas username pod kojim ste se registrovali na onaj sajt i onda kliknete na Submit my Signup !!! Mozda vam je sve ovo jos malo cudno ali kada se registrujte provalicete vi vec sve veoma je lako !!!

Isplata se vrsi na 0.05$ sto je stvarno jako malo i jako brzo a za to sluzi opcija Withdraw !!! Dakle samo ako na racunu imate vise od 0.05$ mozete traziti isplatu a vas racun vidite u Account Balance !!! Evo i nesto za neverne tome koje misle da ovi neisplacuju :

http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=4892&stc=1

!!!! Pozdrav ako ima nekih pitanja postavite ih ovde !!!
 

Prilozi

  • bez naslova.JPG
    bez naslova.JPG
    14,3 KB · Pregleda: 61
pa ulazes dalje ! Recimo skupis nekih 2$ ulozis ih u neki autosurf program koji ti udvostrucuje tu sumu od 2$ na 4$ onda ulozis 4$ dobijes 6-7$ onda ides dalje pa u ulozis u jedan surf 3$ a u drugi isto 3$ i onda ti se novac opet umnozi i tako sve redom......
 
Jesi li to prijatelju usao u neki afiliti? Vidim po linku da jesi...Ali veruj, cackaj po net-u i imas mnogo boljih solucija...
Recimo transkripcioniste...Traze ih kao mutave...Sredi preko afi-ja ( pa i preko svog sajta )..Placaju super, siljnu audio na eng. sa neke prez. ili predav. i to treba prekucati na eng. ( inace, audio ima prosecno oko 10h ).Naj afi programi ti nude 50%...Samo iz mog iskustva...Ima ih more scam-ova...
Thanx za upute za racun, ja sam morao da otvorim Mastercard..Uskoro i ovde krece PayPal, navodno..
Kad se ja malo pokrenem, poslacu ti pporuku, jer ne bi voleo da izduvas ( i ostali, naravno ) silne evre na americke prevarante..
Poz
 

Back
Top