Bio Milo kod Olje na B92

Не гледам Б92 ни Ољу, већ сам на ТВ МОСТУ, гледала једну слично конципирану емисију у којој је између осталих гост био Миломир Марић, а емисија се зове "САМО ВАС ГЛЕДАМО" и ту се укључују гледаоци и богами јако су љути, нарочито их је погодило ово са БКТВ...
 
да да да ... рекох да не гледам Б92... шта више немам га ни меморисаног на ТВ, јер ми је прошли пут када сам хтео да га гледам ТВ рикнуо ... па онда ради превентиве ... ко зна шта тамо све има ... неки мали зелени ... каже ми пријатељ да их је он видео својим очима .... хехехе него ме интересује како је било
 
no_problem:
а можда муцам, шта мислиш ... него не знам одакле ти право да исправљаш моје рееечи, то је кршење закона и то озбиљно
Pa sramota je tako pričati, nije odlika ozbiljnog sveta da se kezeči na forumu. A ni uopšte.
 
и чуо сам од других и писало у новинама ... па о томе се прича данима ... а ја нисам гледао па сам хтео да ми се пренесе садржај разговора
 
ma i ona ga pretera sa komentarima tipa zdravstveni dom tuzi,zica na aerodromu...ok,samo ja bih se uvredio da neko na taj nachin predstavlja srbiju,a predsednik srbije je u studiju...
a milo je mufljuz prve klase,boli ga uvo,ne moze mu niko nista...sem ako ameri zaista ne odluche suprotno...
 
Milo prica kao da je vec raferndum bio i CG je nezavisna ,nista ga ne dotice ni Crkva ni Haski sud , nema on s'tim nikakve veze on samo "Ispunjava volju naroda koji zeli da se izjasni na Rrrreferrrendumu..." A Beckovic? klasika rec o ovom rec o onom .Podesetila ga na vreme kad je bio uz Slobu ali on iskulirao i to je to.
 
Truman:
Jedino sto verujem da niej slagao je kada je rekao da nije vernik, mada i to me cudi da je iskren jer to nije popularno reci ako si politicar...

Kako se uzme, u RH baš i nije uputno za političara tako nešto izjaviti, iako je Račan ipak dobio izbore 2000-e godine, ali u SCG to još uvek nije problem!!??
Npr: Zašto nije Kuća Cveća odavno ispražnjena, a posmrtni ostaci tileta poslani Hrvatskoj, ili onome ko ih hoće......
 
Milo je vrhunski manipulator, ali je po svojim stavovima i nastupu pravi svetski politicar. Kamo srece da postoji u Srbiji takav.

Tacno je da njega na vlasti oidrzava to sto ima opoziociju kakvu ne bi imao da ih je sam pravio.

Grupa za promjene je grupa gubitnika koji su crnogorski G17+. To ser pokazuje i ovih dana kada im je otislo vise prvaka koji nisu zeleli da suruju sa Bulatovicem i co.
 
Truman:
Jedino sto verujem da niej slagao je kada je rekao da nije vernik, mada i to me cudi da je iskren jer to nije popularno reci ako si politicar...

Ако си интелигентан, у шта не сумњам, онда ти је јасно ком делу јавног мњења политичар подилази таквим ставом. :roll:

Не брини, крстио би се тај код Дедејића да му затреба која 1000 гласова на референдуму...
 

Back
Top