Koliko megabajta muskosti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Petar_Pan:
Sinke ti da meris u milimetrima... :lol: kad vec ne znas.... i kad si vec opterecen merenjem... :razz:
Stvarno si trebao zavrsiti bar 4-i stepen... Ne bi ovako debilna pitanja postavljao... :lol:


Imam zavrsen 5-ti. Samo za razliku od tebe ne masem diplomom. A po tvom pisanju sta god si zavrsio mora da su ti PROFANI BILI NADUVANI ILI PIJANI KO BULJE KAD SU TI DALI DIPLOMU.
 
sinnke:
Imam zavrsen 5-ti. Samo za razliku od tebe ne masem diplomom. A po tvom pisanju sta god si zavrsio mora da su ti PROFANI BILI NADUVANI ILI PIJANI KO BULJE KAD SU TI DALI DIPLOMU.
Imas ti 5-i stepen prenosa na kamionu... :lol: Nemoguce da takav retard ima vise od 3-eg stepena... A ja sam cuo od trece ruke za to a ne ja izmislio...
Inace postovi su ti na nivou osnovne skole a ne bilo kakvog stepena...
 
Petar_Pan:
Imas ti 5-i stepen prenosa na kamionu... :lol: Nemoguce da takav retard ima vise od 3-eg stepena... A ja sam cuo od trece ruke za to a ne ja izmislio...
Inace postovi su ti na nivou osnovne skole a ne bilo kakvog stepena...


A tvoji su za konferenciju retarda gde isti raspravljaju u koji ce muzej gluposti najvize odgovarati. :lol:

Ma dobar si ti. Ne moze se covek ceniti po pameti :roll: nego po dobroti. :lol:
 
sinnke:
A tvoji su za konferenciju retarda gde isti raspravljaju u koji ce muzej gluposti najvize odgovarati. :lol:

Ma dobar si ti. Ne moze se covek ceniti po pameti :roll: nego po dobroti. :lol:
Covek se ceni po mnogo stvari.... nabrojacu ti neke: Inteligencija, fizicka lepota, fizicka snaga, dobrota, ekonomski status, posao kojim se bavi, diploma koju ima, koliko je zreo, kako se ophodi prema drugima, sta je postigao u zivotu...
A ti si macane moj... na svakom od ovih pitanja na jako niskoj lestvici... Jednoj od najnizih od svih forumasa... A ovamo tripujes za sebe da si neki frajer i baja... Pogledaj se u ogledalo i razmisli ponovo... i nek ti ovo sto sam ja sad napisao bude uvek i vecno ispred tvog nosa... da ti pokazuje gde si i sta si... :wink:
 
Petar_Pan:
Covek se ceni po mnogo stvari.... nabrojacu ti neke: Inteligencija, fizicka lepota, fizicka snaga, dobrota, ekonomski status, posao kojim se bavi, diploma koju ima, koliko je zreo, kako se ophodi prema drugima, sta je postigao u zivotu...
Добро је то Петре, добро, али си опасно забрљао овог викенда, а ја сам мислио да ће ти мало социјализације поправити стање, па сам те зато и пустио, а ти онако ... ! :mad:
 
Petar_Pan:
Covek se ceni po mnogo stvari.... nabrojacu ti neke: Inteligencija, fizicka lepota, fizicka snaga, dobrota, ekonomski status, posao kojim se bavi, diploma koju ima, koliko je zreo, kako se ophodi prema drugima, sta je postigao u zivotu...
A ti si macane moj... na svakom od ovih pitanja na jako niskoj lestvici... Jednoj od najnizih od svih forumasa... A ovamo tripujes za sebe da si neki frajer i baja... Pogledaj se u ogledalo i razmisli ponovo... i nek ti ovo sto sam ja sad napisao bude uvek i vecno ispred tvog nosa... da ti pokazuje gde si i sta si... :wink:
Amin! ...Care, jel ti mama pisala diplomu?? :))
 
VizitauLudnici:
Добро је то Петре, добро, али си опасно забрљао овог викенда, а ја сам мислио да ће ти мало социјализације поправити стање, па сам те зато и пустио, а ти онако ... ! :mad:
sojka_ptica:
Amin! ...Care, jel ti mama pisala diplomu?? :))
Beze VizitauLudnici i sojka iz ludnice i na putu im se ispreci kanalizacija. Posto je
bio mrak, i nista se nije videlo, kaze sojka:

- Ajde skoci u ova govna, pa mi onda reci dokle su da ja znam sta
da ocekujem..

I VizitauLudnici skoci i dere se:

- Dooo clanakaaaaa su govnaaaa.

I skoci sojka i zaglibi se do grla

- ***** ti materina sto si me zajebo sada sam
se zaglibiO do grla!
- E ****** kad ne znas da skaces na glavu...

8-) :wink:
 
Pa priča ti je malo zamršena. Ona je sa njenim dečkom bila 8 ili 9 meseci u vezi. Ja sam se ubacio u 9. mesecu. Nagovarao sam je da raskine sa njim, svašta sam pokušavao, ali nije htela. Volela me je i to dosta. Voleo sam i ja nju, ali stalno prikrivanje veze mi je dosadilo više. Četiri nedelje smo se tako skrivali i na kraju meni pukne film i ostavim je. Zamisli, tek posle pola godine ona meni kaže da je dva dana pre našeg rastanka bila raskinula sa njenim pravim dečkom i ćutala je!!!!! Koja koza!

A da, što nisam spavao sa njom? Pa svake subote sam išao kod nje kući i mazili smo se u njenoj sobi. Prve subote je to bilo onako blago - ljubljenje uglavnom. Sledeće subote isto, samo je sada bilo malo i vatanja, a treće subote smo se pošteno izvatali i na "ona" mesta. Čak se i ona zaletela i počela da mi otkopčava kaiš na pantalonama, ali sam je prekinuo jer su njeni roditelji upadali u sobu na 5 minuta! Nešto nisam bio u fazonu da me razjareni ćale juri lovačkom puškom kroz ulicu dok bežim u gaćama! Da sam ostao još malo sa njom, verujem da bi se četvrte subote ofajdio!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top