Srbija- zemlja blagostanja

pa sta je resenje za "Zastavu" /??????

Da sledecih dvesta godina dobija pare iz budzeta, i da ne radi nista?????

I sta ima da se neko pravda nekome iz Kragujevca????
Pa i u BGD su ljudi ostajali masovno bez posla, pa im se niko nije izvinjavao....
 
Major_TOM:
pa sta je resenje za "Zastavu" /??????

Da sledecih dvesta godina dobija pare iz budzeta, i da ne radi nista?????

I sta ima da se neko pravda nekome iz Kragujevca????
Pa i u BGD su ljudi ostajali masovno bez posla, pa im se niko nije izvinjavao....
Nece se radnici u Kragujevcu naljutiti sto su ostali bez posla,to je isuvise slaba rec,shvati da je u svesti naroda i dalje Zastava institucija,da bi se pred njima panduri sklonili samo tako.
 
PredatorBG11:
Nece se radnici u Kragujevcu naljutiti sto su ostali bez posla,to je isuvise slaba rec,shvati da je u svesti naroda i dalje Zastava institucija,da bi se pred njima panduri sklonili samo tako.

Ako sam dobro ukapirao, mi smo sada taoci opasnih radnika iz Kragujevca...

Oni nece da rade nista, mi cemo da radimo za njih, ali nemoj neko da se zeza, da im
uskrati pare,,,,,,,,docice da nas biju..............

Cool......odoh da zivim u Kragujevac.........opasni naki momci
 
PredatorBG11:
Bice treci,videces na kraju :) :) :) :)
Shit happen's!!!

361261it.gif
 
Major_TOM:
Ako sam dobro ukapirao, mi smo sada taoci opasnih radnika iz Kragujevca...

Oni nece da rade nista, mi cemo da radimo za njih, ali nemoj neko da se zeza, da im
uskrati pare,,,,,,,,docice da nas biju..............

Cool......odoh da zivim u Kragujevac.........opasni naki momci
Nece oni da biju i nisu opasani neki momci,rasptaj se koliko Zastava ima radnika.
Shvati da si u pravu ali se niko iz Vlade i Djinciceve i Kostunicine nije usudio da predlozi sto ti predlazes,jer zna konsekvence,mislis da su Dinkic,Labus i ostali toliko glupi?
 
vecavestica:
Majore,pa nije samo BGD Srbija.
Ništa,južno od BGD, ne radi.Jad i beda.

Ma znam ja to.........ali niko tim ljudima nece pomoci, do oni sami sebi.........

Drzava mora da obezbedi uslove, da mogu da dignu kredit, da se prkvalifikuju..........

Ali, nema vise drustvenih firmi.............propale...i to je kraj...........Ali, za mnoge, sansa za novi pocetak
 
PredatorBG11:
Nece oni da biju i nisu opasani neki momci,rasptaj se koliko Zastava ima radnika.
Shvati da si u pravu ali se niko iz Vlade i Djinciceve i Kostunicine nije usudio da predlozi sto ti predlazes,jer zna konsekvence,mislis da su Dinkic,Labus i ostali toliko glupi?

Ima ko ima mooda za to, ali necu sad da skrecem temu...............

A da mora....mora
 
E, veco.........pojedinacnih nepravdi i sudbina ce biti mnogo...........

Ali, sto pre pocne, pre ce da prodje tranzicioni pakao, kroz koji moramo da prodjemo......

Mnoge zemlje su u prvih nekoliko godina imale visak radnika, a kasnije se to svelo na broj manji nego pre tranzicije..................
 
PredatorBG11:
A zaso mislite da je Zastava glavni problem?Ajde i da se ukine,sta cemo sa ostalim krsem?

Zastavu je neko ovde pomenuo, kao paradigmu, ali takvih Zastava ima mnogo...........

Sve sto ne moze da radi , i da zaradi, treba da se zatvori............to je bar , logicno i jasno...

Sto se duze ceka, steta je sve veca.........a krajnji rezultat ce opet biti otpustanje viskova radika......to je neminovno, i nismo mi jedini koji kroz to moraju da prodju
 
Major_TOM:
E, veco.........pojedinacnih nepravdi i sudbina ce biti mnogo...........

Ali, sto pre pocne, pre ce da prodje tranzicioni pakao, kroz koji moramo da prodjemo......

Mnoge zemlje su u prvih nekoliko godina imale visak radnika, a kasnije se to svelo na broj manji nego pre tranzicije..................
Majore,zar ti se ne čini da tranzicija kod nas predugo traje???
 

Back
Top