Ima li neko od Beoooogradjana da nije cuo...

Ne, nemam nista protiv Beooogradjana, mada da imam onaj jedan raketni sistem Oganj sigurno bih ga upotrebio :razz:

Sali se naravno, nego me interesuje da li se ta pesma vrti svake godine u tom mesecu na svim radio stanicima?Pretpostavljam da da, ali opet veliki je to gradi, da li svi cuju tu pesmu?
 
loop:
...na izmaku ovog Aprila 20006 god. barem jednom u tom mesecu pesmu od Zdravka Colica "April u Beogradu" i kako biste opisali svoj grad u Aprilu, da li je taj mesec posebno znacajan za Beograd ?


Nisam ni jednom cuo tu pesmu u APRILU , a i nemam bas nesto ni zelju da je cujem :lol: ... u Beogradu je najznacajniji mesec kad legne plata na racun 8-) , iskreno se nadamo da je svaki mesec takav :roll:
 
loop:
Ne, nemam nista protiv Beooogradjana, mada da imam onaj jedan raketni sistem Oganj sigurno bih ga upotrebio :razz:

Sali se naravno, nego me interesuje da li se ta pesma vrti svake godine u tom mesecu na svim radio stanicima?Pretpostavljam da da, ali opet veliki je to gradi, da li svi cuju tu pesmu?

ne, ni jednom ovog aprila... niti u nekom od prošlih :wink:
 
loop:
Ne, nemam nista protiv Beooogradjana, mada da imam onaj jedan raketni sistem Oganj sigurno bih ga upotrebio :razz:

Sali se naravno, nego me interesuje da li se ta pesma vrti svake godine u tom mesecu na svim radio stanicima?Pretpostavljam da da, ali opet veliki je to gradi, da li svi cuju tu pesmu?

Čuju, čuju!!!! Neki su pokušavali da apstiniraju bar jedan april od nje ali uvek ih startuje iza nekog ćoška! a ima i jedan Ciga koji čisti cipele i redovno u aprilu peva tu pesmu! I to- "...ispod savskog mosta, dok se Dunav sprema, mene više nemaaa!!!!"
 

Back
Top