Antirid

Domalim prstom polako je utapkas od unutrasnjeg dela oka prema spoljasnjem. Ako je koza masna i normalna moze se poceti sa koriscenjem oko 25 godine, a ako je suva i ranije. Ja koristim trenutno Dr. Temt antirid kremu, to je profesionalna, mada ni lorealove nisu lose
 
hanibaI77:
antirid:roll:mozda bi i dobila savet ako bi se korektno izrazavala,tj jasnije
antirid sta

mislim na kremicu za ispod ociju, protiv borica. ala sam se sad izrazila. :lol: ma ja sam mislila da kad kazes antirid svi pomisle na to, nisam znala da ima vise vrsta antirida.
valjda ne moze da skodi i ako ranije pocnem da je mazem? sa 22?
joj, devojke, pa ne znam, nemojte mi se smejati. :(
 
Copy_Cat:
mislim na kremicu za ispod ociju, protiv borica. ala sam se sad izrazila. :lol: ma ja sam mislila da kad kazes antirid svi pomisle na to, nisam znala da ima vise vrsta antirida.
valjda ne moze da skodi i ako ranije pocnem da je mazem? sa 22?
joj, devojke, pa ne znam, nemojte mi se smejati. :(
ok
antirid za predeo oko ociju(postoji antirid kreme za lice i antirid serumi)
za tvoje godine bice sasvim dovoljno da stavljas hidratantnu kremu specijalno za predeo oko ociju...ne opterecuj se jos borama,ima vremena i za to
za lice takodje nista preterano:hidratantna krema ili za sjaj lica ukoliko dosta ucis izlazis ili visis ispred kompa
s vremena na vreme maska za lice,obavezno skidanje sminke i umivanje i to je to
 
thnx.
a zanima me i tehnika utrljavanja. bas sam dosadna, ali niko to da mi objasni. mislim na celo lice.

@raindog, valjda da ne zakasnim, pojma nemam. a moze biti i da reklama utice.
 
celo lice?
pa stavis kremu izmedju dlanova i malo protrljas da se krema zagreje
uff volela bih da mogu da postavim crteze.ja adim ovako:
poklopim nos rukama s obe strane i onda spustam niz nos prema obrazima izvlaceci na gore,na celo takodje pokreti na gore
onda ide vrat i dekolte(neces se pokajati ako to pocnes vec sad da radis)
onda malo stipam ove bore smejalice znaci odozdo nagore stipkam cm po cm pa nadole spustim klizeci i nekoliko puta tako
oko ociju se stavlja tapkajuci,tako se i cirkulacija mrdne
ne treba stavljati na gornji kapak sem ako nije precizirano na kremi
 
mammy:
I, Hani, kad se pocinje?
Ja jos nisam pocela : smajli koji se crveni:
ja sam pocela sada
29 punim u avgustu
ali nije samo to nego su pocele da se pojavljuju mamu im njihovu one pored usana narocito kad sam umorna se vide,mozda je trebalo prosle godine da pocnem...problem je takodje sto sam svaki dan nasminkana mislim da i puder utice
 
hanibaI77:
ja sam pocela sada
29 punim u avgustu
ali nije samo to nego su pocele da se pojavljuju mamu im njihovu one pored usana narocito kad sam umorna se vide,mozda je trebalo prosle godine da pocnem...problem je takodje sto sam svaki dan nasminkana mislim da i puder utice
Dobro, nisam najgora od sve djece.
Sta preporucujes za nas pocetnike?
(Nesto ispod 25 € molim ;))
 
:?
ne znam mico,ja ne kupujem pa se trudim da uzmem najbolje
nivea i loreal bi trebalo da su najbolji od te klase
ostalima ne verujem previse
ali ne znam da ti kazem koja
trazi kremu protiv prvih bora(jer je drugacija od kreme protiv bora)
 
a za ostale
primordial optimum od lancome
neke zene je toliko vole da cak i kad ih prodju prve bore pa dodju one druge i trece nastave da je koriste toliko im se svidja
 
Copy_Cat:
mislim na kremicu za ispod ociju, protiv borica. ala sam se sad izrazila. :lol: ma ja sam mislila da kad kazes antirid svi pomisle na to, nisam znala da ima vise vrsta antirida.
valjda ne moze da skodi i ako ranije pocnem da je mazem? sa 22?
joj, devojke, pa ne znam, nemojte mi se smejati. :(

u principu, kada se kaze antirid, misli se na kremu za predeo ispod ociju. u apoteci kada trazis antirid, oni ti pokazu upravo takav preparat.
nikako ne moze da skodi da pocnes sa antiridom ranije. nekada se smatralo da pre 30 ne treba koristiti ovakve preparate, ali danas se smatra da treba poceti oko 25. godine. pogotovo sto istrazivanja pokazuju da antiridi i kreme ne mogu da otklone bore, samo da ih sprece.
ja koristim Vichy RetiC, i odlican je. uopste, Vichy je odlican.
 
Copy_Cat:
mislim na kremicu za ispod ociju, protiv borica. ala sam se sad izrazila. :lol: ma ja sam mislila da kad kazes antirid svi pomisle na to, nisam znala da ima vise vrsta antirida.
valjda ne moze da skodi i ako ranije pocnem da je mazem? sa 22?
joj, devojke, pa ne znam, nemojte mi se smejati. :(

u principu, kada se kaze antirid, misli se na kremu za predeo ispod ociju. u apoteci kada trazis antirid, oni ti pokazu upravo takav preparat.
nikako ne moze da skodi da pocnes sa antiridom ranije. nekada se smatralo da pre 30 ne treba koristiti ovakve preparate, ali danas se smatra da treba poceti oko 25. godine. pogotovo sto istrazivanja pokazuju da antiridi i kreme ne mogu da otklone bore, samo da ih sprece.
antirid se nanosi od spoljasnjeg ka unutrasnjem uglu oka, tapkanjem ili laganom masazom.
ja koristim Vichy RetiC, i odlican je. uopste, Vichy je odlican.
i naravno, leti obavezno nositi naocare za sunce.
 
hanibaI77:
a za ostale
primordial optimum od lancome
neke zene je toliko vole da cak i kad ih prodju prve bore pa dodju one druge i trece nastave da je koriste toliko im se svidja

...:)...Odlican je, zaista...Meni takodje veoma prija Lancome-ov Hydra Zen (Dry/Very Dry Skin) u kombinaciji sa Estee Lauder Advanced Night Repair -om (oba - lice/oci).../onomad uhvatih zakonitog kako 'tretira' shapice sa istim :shock: - po preostaloj sadrzini teglice, cenim da se pasija razgranala poodavno...:lol: .../
 
ugadnubaburastem:
...:)...Odlican je, zaista...Meni takodje veoma prija Lancome-ov Hydra Zen (Dry/Very Dry Skin) u kombinaciji sa Estee Lauder Advanced Night Repair -om (oba - lice/oci).../onomad uhvatih zakonitog kako 'tretira' shapice sa istim :shock: - po preostaloj sadrzini teglice, cenim da se pasija razgranala poodavno...:lol: .../
e i ja advanced night repair:D
obozavam onu njegovu apotekarsku stranu, serum na pipetu coooool
ne znam da li znas(jer je ocigledno malo toga sto ne znas :lol: )ali taj serum ameri korsite na nekim klinikama za osobe koje su izgubile kozu,jer regenerise do yaya!
a hydra zen sam koristila za contour yeux i bila jako zadovoljna
sad koristim biothermov za prve bore i jedva cekam da ga potrosim
@slatkica pametnica: anti-rides znaci "protiv bora" a bore mogu da se pojave na mnogo razlicitih mesta koje se tretiraju drugacije,u zavisnosti od debljine i osetljivosti koze,a takodje i izlozenosti...ja ne znam sta neki podrazumevaju pod antirid ,u kozmetici je jako bitno precizno izrazavanje jer ako mi kazes antirid mogu da ti uvalim sirok spektar a ti posle kukaj:p
 
Najbolje je da lepo odes kod dermatologa ili kozmeticara, pa ti vidi kakva ti je koza i lepo ti kaze sta treba da koristis i objasni ti sve. Nema tu pravila, sve zavisi od stanja koze
 
hanibaI77:
e i ja advanced night repair:D
obozavam onu njegovu apotekarsku stranu, serum na pipetu coooool
ne znam da li znas(jer je ocigledno malo toga sto ne znas :lol: )ali taj serum ameri korsite na nekim klinikama za osobe koje su izgubile kozu,jer regenerise do yaya!
a hydra zen sam koristila za contour yeux i bila jako zadovoljna
sad koristim biothermov za prve bore i jedva cekam da ga potrosim
@slatkica pametnica: anti-rides znaci "protiv bora" a bore mogu da se pojave na mnogo razlicitih mesta koje se tretiraju drugacije,u zavisnosti od debljine i osetljivosti koze,a takodje i izlozenosti...ja ne znam sta neki podrazumevaju pod antirid ,u kozmetici je jako bitno precizno izrazavanje jer ako mi kazes antirid mogu da ti uvalim sirok spektar a ti posle kukaj:p

Kakva je ta Biothermova krema?
 
hanibaI77:
e i ja advanced night repair:D
obozavam onu njegovu apotekarsku stranu, serum na pipetu coooool
ne znam da li znas(jer je ocigledno malo toga sto ne znas :lol: )ali taj serum ameri korsite na nekim klinikama za osobe koje su izgubile kozu,jer regenerise do yaya!
a hydra zen sam koristila za contour yeux i bila jako zadovoljna
sad koristim biothermov za prve bore i jedva cekam da ga potrosim

...:lol:...Priznajem, nacuh ponesto - hvala omiljenom kucnom Mengele-u poznatom po metrosexualnim ispadima u pravcu omiljenih mi mazalica u neodoljivoj ambalazi :lol:...Nekako preziveh i elaborat o mudroj upotrebi anti-hemoroid kremica u svrhu eliminacije kesica/podocnjaka i podbulosti - no tvrdoglavo odbijam da volontiram u eksperimentu sa, sve popularnijom, 'Udderly Smooth' Udder Cream - fantasticna je za suvu i osetljivu kozu, ali prvenstveno kreirana i namenjena nezi vimena u kravica...:p.../nije poznato sta blagoliki papkari misle o tome/
 

Back
Top