Antirid

El može samo serum uveče da se stavlja, a ne i noćna??! Meni rekli tako- kao- biće mnogo retinola!

P.S. Ovo ne pitam zbog sebe, no zbog moje mame!!!! Meni to još ne treba! :mrgreen:
 
jok,serum ti sam po sebi nicemu ne sluzi,nas su ucili ovako
koza je zemlja
krema je prehrana(djubrivo je l)
serum je voda
da bi se prehrana primila najbolje je vodom rastresti zemlju
sama voda nista ne znaci
prehrana bez vode slabije dolazi do tla
 
Nemam pojma, imas razne serume, ne moraju da imaju retinol a i mogu da ga imaju u raznim procentima. Ali nemam kreme sa retinolom.
Ja imam taj trenutno i jos jedan koji je organic na bazi meda i raznih biljaka, taj je hidratantni i ne treba ti nista preko, mnogo je dobar.

A ovaj sa retinolom stavim ispod bademovog ulja, oko ociju. Pise carrot + vitamin C.
 
jok,serum ti sam po sebi nicemu ne sluzi,nas su ucili ovako
koza je zemlja
krema je prehrana(djubrivo je l)
serum je voda
da bi se prehrana primila najbolje je vodom rastresti zemlju
sama voda nista ne znaci
prehrana bez vode slabije dolazi do tla

A uljani serumi? Ne razumem se ali vidim da ima razlike izmedju ova dva koja imam - jedan je kao vodica a drugi je uljan.
 
jok,serum ti sam po sebi nicemu ne sluzi,nas su ucili ovako
koza je zemlja
krema je prehrana(djubrivo je l)
serum je voda
da bi se prehrana primila najbolje je vodom rastresti zemlju
sama voda nista ne znaci
prehrana bez vode slabije dolazi do tla

Dobro! Ako mi mami nešto fali od "viška" - prozivaću te javno po Forumu! :mrgreen: Pa, Da viš kako se osećaju lekari kad ih pljuju da ništa ne znaju!:roll:
 
A uljani serumi? Ne razumem se ali vidim da ima razlike izmedju ova dva koja imam - jedan je kao vodica a drugi je uljan.
obicno su kao vodica,onako tecniji od kremica,ali marki koje rade uljane(kao clarins) ja bas trenutno imam uljani od orhideje za kozu deshydratée (help kako se kaze na srpskom kad nema dovoljno vode?) i preko stavim ipak nocnu kremu
 
ja ne znam shta je serum, al` znam da ga hocu. :D

totalno sam kozmetichki neopbrazovana, a to je deo kulture zzivljenja.

:lol: posle tridesete svakako jeste... i mene ste zbunile sa tim serumom - znam da to postoji (nemoguce je odbraniti se od reklama) ali sam bila ubedjena da se mene to ne tice... Nego, molim vas da mi preporucite neku dobru kremu za oko ociju... i nemojte one fore "ne mogu da ti preporucim, svaka koza je drugacija" to znam i ja, ali bar da suzim moguci izbor... mnogo bi mi pomoglo. Imam borice na kapcima, vec vidim da cu za dvadeset godina (a mozda i ranije) izgledati kao ona iz pesme "Otvorila mi matora sa licem aligatora"
 
evo, ubih se da u ovom ebenom valjevu nadjem sebi kozmeticharku da mi uradi tretman i koja ce moci da mi odredi tip kozze i preporuchi kozmetiku.
ebem ti provinciju.
jeste ponekad sjajno, ali bratee... ponekad te bash smori.
 
evo, ubih se da u ovom ebenom valjevu nadjem sebi kozmeticharku da mi uradi tretman i koja ce moci da mi odredi tip kozze i preporuchi kozmetiku.
ebem ti provinciju.
jeste ponekad sjajno, ali bratee... ponekad te bash smori.

pa dobro, ipak to nije nuklearna fizika :) koza ti je ili suva, ili masna, ili normalna ili imas masnu u t-zoni (nos, brada). A tretman... evo ti ruralni piling: med i sitan griz... koza ce ti biti bajna posle toga...
 
Maslačak, ja mogu da ti kažem gde da odeš, ali u Bgd-u. Zbunjuje me što ti u Lokaciji piše Bgd, a pominješ Valjevo.

Kad smo kod pilinga...najbolji home made piling je: malo svežeg kvasaca u malo toplog mleka rastvoriti i namazati na lice u relativno debelom sloju, kad se osuši kružnim pokretima sljuštiti i umiti se mlakom, a završiti umivanje hladnom vodom.
Max 2 puta nedeljno ovo upražnjavati.
 
...evo, promenicu lokaciju. :D
bila do skoro u bgd, a onda put pod noge i u rodni grad, pa ce uskoro opet put pod noge, pa nazad u velegrad... i tako... a kozmeticharke nigde. :D
 
Meni je kozmeticarka objasnila da serum hrani kozu dubinski a krema povrsinski!
Otkrila sam novu kozmeticku kucu Juvene (Svajcarska) koja jos uvek nema predstavnika ovde i mogu reci da sam odusevljena kakav tonus je dobila koza lica posle svega 2 nedelje!
Koza je prelepa cim se serum i krema nanesu sto nisam dobila ni sa jednom drugom kremom..
 

Back
Top