Nesto sam debelo z...

dr

Poznat
Poruka
9.753
Elem, cisteci komp od bubica pa jos instalirala i neko cudo koje treba da obrise duplikate fajlova i cega vec...mislim da sam obrisala jedan deo windowsa. :oops:
Pomoc!
Ne mogu da ugasim komp, prilikom otvaranja strana na netu ili mi ne otvori celu stranu ili pokaze gresku,kao navigacija blokirana.
Pritiskom na start fali mi notepad, windows movie maker, wordpad,tour windows xp,i jos po nesto.
I da, izbacuje mi windows/system32/rundll32.exe...ne moze da nadje.
Dakle, kako ovo popraviti, ako to nije moguce kako srusiti taj deo pa ponovo instalirati i na kraju kako da iskljucim komp(da iskopcam iz struje to znam i sama).
Pomagajte!
 
HDCleaner i CCleaner, internet explorer ne radi kako treba, ne otvara strane cele nego pola elemenata fali ili ako treba da sa jedne strane klikom na odredjeni deo otvori mi drugu stranu u kojoj ja ukucavam na primer lozinku i neke svoje podatke(provera stanja na racunu telefona) izlazi certicate error, navigacion blocked.
To se pre tog mog ciscenja nije desavalo, koji me djavo terao da ukalnjam duplikate fajlova.
Pored toga ne mogu da isklucim komp, ne mogu da aktiviram restore point, ne otvara se add or remove hardver na control panelu i tu [pokazuje da nesto nestima sa windows\system32\rundll32.exe
i plus ovo

Internet Explorer is currently running without add-ons

All Internet Explorer add-ons, such as ActiveX controls or toolbars, are turned off. Some webpages might not display correctly.
To continue to your home page, click the Home button.
To browse using add-ons, close Internet Explorer and then start it again.
I ne mogu da otvorim nijednu microsoftovu web stranicu.
 
M, da definitivno si nesto dobro zaj...
To sto ne mozes da ugasis svoj rachunar, da aktiviras restore point, i add remove, pretpostavljam da ti ne pokazuje i task manager kada zelis da ga pokrenes, jeste razlog zbog tog fajla koji ti je u stvari potreban da bi ti sistem funkcionisao, a to je "rundll32.exe", to ne mora da znachi da si ga ti obrisala, moguce je da si pokupila nekakav virus na internetu.

Evo ti upustvo kako ces to da uradis da ja nebih pisao sta je vec tamo napisano...
http://support.microsoft.com/?kbid=812340&sd=RMVP

Problem kod Internet explorera je u tome sto recimo kada zelis da uplatis nesto na svoj rachun putem interneta, mocices da uradis jedino sa internet explorerom.

Za internet explorer, toplo ti preporuchujem da ga izbacis iz svoje dalje upotrebe i da predjes na neki drugi internet pretrazivach.
Evo na primer ovaj... http://www.mozilla.com/firefox/
 
Ajde molim te napisi kako se to popravlja, mislim da sam ga definitivno izbrisala jer je to funkcionisalo dok ja nisam ispraznila recycle bin a upravo zbog toga ja ne mogu da otvorim link koji si ostavio.
 
Meni ni stapac sad ne radi, taman sam mislila da odstampam pa da krenem kako pise...
Vidim da cu morati da prepustim ovu popravku nekom strucnijem.
Hvala u svakom slucaju, mozda se i iskobeljam iz ovoga.
 
Znam da ce me sada oni koji ne vole Norton Utility popljuvati :lol: ali Norton je jako zgodan za resavanje ovakvih problema. On ce pokrpiti ispucale veze, poubacivati obrisane a bitne DLL-ove a takodje i poobrisati putanje na nepostojece fajlove.
Ako ga imas nije lose da probas.
 
Mislim znam da je ovo malo glupo reci i ne dati neki ''konkretan'' predlog ali......format C:, stvarno kod ovakvih problema mislim da nema nikakve pomoci, dakle nadji nekog ko zna to da odradi i mirna si, a ne ti da razbijas glavu necim sto ne razumes, tako je najbolje i za tebe i za tvog ljubimca
I naravno pazi sta brises sledeci put
 

Back
Top