Gel za nokte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krisstina

Zainteresovan član
Poruka
102
Drage moje, da li neka zna gde u Bg-u ima da se kupi gel za nadogradnju noktiju?Trazila sam nigde nisam mogla da nađem, kazu da se to prodake na sajmu kozmetike, koji je prosao :( Ne mogu da verujem da nigde u Beogradu nema gel za nokte. Ako neko slucajno zna,molim vas da mi kaete. Hvala :D
 
Nemam pojma koje radnje ih snabdevaju, u tome je problem.kada sam radila nadogradnju, koju god sam pitala kaaaao neeee znam, to ja ne nabavljam i tako to.Niko nece da mi kaze gde nabavljaju
 
kad sam ja radila kupovala sam u tc u balkanskoj na prvom spratu ima jedna radnja koja prodaje sve za frizere i kozmeticare
pogledaj tamo
ali ne secam se imena,davno je bilo
 
paaaaaaa...ja nisam sigurna da ima bas to, ali ona prodavnica donna je prodavala opremu za kozmeticke salone, znam da su mnoge devojke nabavljale te kozmeticke voskove tamo...
bila je u nemanjinoj, sada je u smiljanicevoj...
 
da...udjes u makenzijevu i skrenes levo u drugu, trecu ili cetvrtu ulicu...
trebalo bi da je premestena tamo...takvo je obavestenje stajalo na vratima nemanjine kada je zatvorena...
 
Krisstina:
Drage moje, da li neka zna gde u Bg-u ima da se kupi gel za nadogradnju noktiju?Trazila sam nigde nisam mogla da nađem, kazu da se to prodake na sajmu kozmetike, koji je prosao :( Ne mogu da verujem da nigde u Beogradu nema gel za nokte. Ako neko slucajno zna,molim vas da mi kaete. Hvala :D
Smiljaniceva 11, imas SVE za nokte, ali bukvalno!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top