1.maj!

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.950
e pa, dragi moji 4umasi & 4umasice, gde cete, s kim i kako za ovaj praznik?
mislim da nas je vreme zesce za.ebalo ove godine, ako neko ima informacije o promeni na pozitivno sto se tice temperature, neka nas obraduje! ja idem na oblacinsko jezero sa drustvom, i bice dobro sve dok ne pljusti kisa. 7 kg rostilja, sokici , pivo... jos kad bi upeklo sunce...
dakle, kakvi su vam planovi? bilo bi lepo da se ova tema posle sutra nastavi u "gde ste bili i kako ste se proveli"
kissic
 
jao bash me zanima gde cjete vi da idete sutra i kako cjete da se provedete ..... :roll:
jedino da se svi hvalimo kuda idemo.
evo.
ja idem sa drushtvom sa faxa kod druga na frushku goru, ima tamo vikendicu.
i ima da bidne loodilo :roll: :)
 
ma ponesite nam vi vikendicu!!! salim se. puno nislija ide tamo svake godine...ili na oblacinu, ili na bovansko...ili vlasinsko jezero! nama je sve blizu! ...osim frushke gore :(
 
c008.gif
 
ojha ..... danas je kod nas extra fino vrijeme ..... juce je lilo ko iz kabla , a danas se setamo u sorc i majce .... to samo kod nas moze :) ;) .......
neznam jos ...... kuda cu ..... mozda uzmem neke drugove pa podjemo da rostiljamo malo ;) ;) ;) :lol:
 
Imam jako iritirajucu tradiciju vec 3-4. godinu za redom vezanu za 1. maj!
Znaci tu negde pocev od 8. osnovne kad se obicno pocinje ici sa drustvom tako negde ja nisam ni jednom otisao negde za 1. maj!
Uvek me ili neko ispali ili sam sebe ispalim ili ko zna sta vec.. Tako sam se prosle godine napio sam! :lol: Kupio karton Hainekena, grickalice, i spremio sebi rucak.. mozda cu i ovog 1. maja isto..pacenicki ali kad mi se ne da, sta cu.. :(
 

Back
Top