Madjarica i srpska pesma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Dobro muzika je u pitanju , ali ipak je tema za politiku.

Naime, 15 Aprila, u madjarskoj je odrzan veliki festival pesama na kojem su ucestvovali Madjari iz zemlje i okruzenja, madjarica, devojka iz našeg Malog Idjosa koja se zove Ruza Magdolna (Ruzsa magdolna) ucestvovala je na takmicenju.
Suboticka televizija Super je prenosila takmicenje. Devojka izadje na binu i zapeva - „Djurdjevdan” na madjarskom i odmah na Srpskom. U sali je bio muk i tisina, a kada je Ruza zavrsila, prolomio se histericni aplauz. Pošto na takmicenju nije bilo dozvoljeno bis, organizator je morao da umiruje publiku. Ruza je usla u polufinale i uskoro treba da vidimo dalje šta će biti.

rm3au.jpg
 
Alekasandar2:
Dobro muzika je u pitanju , ali ipak je tema za politiku.

Naime, 15 Aprila, u madjarskoj je odrzan veliki festival pesama na kojem su ucestvovali Madjari iz zemlje i okruzenja, madjarica, devojka iz našeg Malog Idjosa koja se zove Ruza Magdolna (Ruzsa magdolna) ucestvovala je na takmicenju.
Suboticka televizija Super je prenosila takmicenje. Devojka izadje na binu i zapeva - „Djurdjevdan” na madjarskom i odmah na Srpskom. U sali je bio muk i tisina, a kada je Ruza zavrsila, prolomio se histericni aplauz. Pošto na takmicenju nije bilo dozvoljeno bis, organizator je morao da umiruje publiku. Ruza je usla u polufinale i uskoro treba da vidimo dalje šta će biti.

rm3au.jpg
Pevaj na srpskom, da te ceo svet razume :razz:
Zelim joj da pobedi :lol:
"Evo zore, evo zore, Bogu da se pomolim" 8-)
 
Ja te ne razumem Aleksandre Drugi ?
Smatraš li da je trebalo ili nije da peva na srbskom?
Ako je iz Srbije (ako i nije srbske nacionalnosti) šta je loše
to što je otpevala na našem jeziku ?
Zar se kod nas malo peva na engleskom?
 
Ааааааааааааа......феноменално.......а још је и лепа. Свака част ! Мађарице су одувек биле макси-даме...........НАПРЕД У ПОБЕДУ !!!!!!!!!!!!
 
Alekasandar2:
Dobro muzika je u pitanju , ali ipak je tema za politiku.

Naime, 15 Aprila, u madjarskoj je odrzan veliki festival pesama na kojem su ucestvovali Madjari iz zemlje i okruzenja, madjarica, devojka iz našeg Malog Idjosa koja se zove Ruza Magdolna (Ruzsa magdolna) ucestvovala je na takmicenju.
Suboticka televizija Super je prenosila takmicenje. Devojka izadje na binu i zapeva - „Djurdjevdan” na madjarskom i odmah na Srpskom. U sali je bio muk i tisina, a kada je Ruza zavrsila, prolomio se histericni aplauz. Pošto na takmicenju nije bilo dozvoljeno bis, organizator je morao da umiruje publiku. Ruza je usla u polufinale i uskoro treba da vidimo dalje šta će biti.

rm3au.jpg

Па не бих се сложио. НИје све политички.
Ипак поздрављам успех ове девојке и ако смем додати - одлична риба!!!
 
Mislim Bregovic je to! Stara bagra! Iskreno meni je ta pesma previse ciganska i jugoslovenska, peva o srpskoj slavi, ui izvodjenju muslimana, komponovana od Hrvata i sa ciganskom melodijom!
Bolje da je neku drugu nasu otpevala!
 
neboysha:
Madjarice ili Madjarke su odvratne! Ne znam kako neko moze uputiti kompliment ovoj rugobi kao i svakoj varvarki sa severa!

Ја сам Српски полу Националиста.Не волим Мађаре,Словаке,Румуне...
Али волим Мађарице,Словакиње,Румунке...
 
neboysha:
Madjarice ili Madjarke su odvratne! Ne znam kako neko moze uputiti kompliment ovoj rugobi kao i svakoj varvarki sa severa!


Hahahahahaaaaaaa
Koji retard.
devojka je lepa, a sto se tice Madjarica, one su jedne od najlepsih devojaka sa nasih prostora.
Inace ovako su je uredili za neku rok pesmu koju je pevala, jer je moralo da se otpeva narodna, rok i pop pesma. Kada je pevala "Djurdjevdan" (Srpski, sa ispravnim akcentom na ijekavskom) stajala je mirno sa mikrofonom na stalku a iza nje su trubaci davali muziku.

Pazi inace koliko nemas veze sa vezom. Posred madjarske, Madjarica na takmicenju za Madjare je otpevala Srpsku pesmu i dobila od strane istih tih Madjara ogroman aplauz, pa posto nije dozvoljeno pevanje na bis, organizatori su smirivali publiku.

Inace da je kojim slucajem srpkinja, verovatno bi pevala na engleskom i to na takmicenju u Beogradu...
tek da se razumemo.


P.S. "MADJARKE"?
 
neboysha:
Madjarice ili Madjarke su odvratne! Ne znam kako neko moze uputiti kompliment ovoj rugobi kao i svakoj varvarki sa severa!
VAU!
Izgleda smo i mi iz Vojvodine varvari sa severa za nekog!
Vrlo ružno.
Samo zbog Severa,Varvara,Mađarica?
E da mi je znati odakle ste.Ja sam iz Novog Sada i mogu da Vam pričam čitave romane o zgodnim Mađaricama koje nikad nisu bile "varvarski raspložene"prema meni.Naprotiv.
Ako si pod uticajem nečega,brzo na oporavak..Takve stvari škode,a i nije lepo.
 
Ne vidim odakle odmah neko budi Bog sa nama prijateljstvo sa Madjarima (i -cama). Mislim dobro se zna da smo sa sviju strana okruyeni vekovnim neprijateljima! Ko nam je prijatelj? Okrenite se jugu. Videcete Eladu, Vizantiju ili Grcku kako hocete! PRAVOSLAVNA BRACA
 
I usto bre ajd ne pricajte gluposti bio sam u Madjarskoj pre dve godine u Madjarskoj i jedina dobrwa riba bila je Srpkinja koja radi u Budimpesti. Toliko o lepoti. Sad sto neko nema ukusa i zeljan je svega sto je zensko o tome ne treba pricati. ja sam ipak izbirac. Moze mi se! :)
 
neboysha:
Ne vidim odakle odmah neko budi Bog sa nama prijateljstvo sa Madjarima (i -cama). Mislim dobro se zna da smo sa sviju strana okruyeni vekovnim neprijateljima! Ko nam je prijatelj? Okrenite se jugu. Videcete Eladu, Vizantiju ili Grcku kako hocete! PRAVOSLAVNA BRACA

Tuzi firmu koja ti je proizvela mozak.

Pa Madjari i Madjarice su nam prijatelji, supruznici, devojke, rodjaci, komsije...
A inace ako nisi uspeo u Bodimpesti da nadjes makar jednu lepu madjaricu (mada neznam zasto bi isao do Budimpeste kada si mogao i ovde) onda si ti nastran.

Sada nikaa nismo bili prijatelji sa Madjarskom, ali sa narodom smo se izmesali.
 
L.1:
Ја сам Српски полу Националиста.Не волим Мађаре,Словаке,Румуне...
Али волим Мађарице,Словакиње,Румунке...


:lol: :lol:

Dobra ti je ova izjava! Samo malo nacionalistička! Ustvari, polunacionalistička! ;) :lol:
(Da li je žensku sud različit ali, meni ova nije lepa, brate, nikako! :roll: )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top