Obred parenja... zemljana

Petar_Pan:
Od svih bica u univerzumu nijedno nema ritual parenja tako komplexan, perverzan i tragicno lep... i smesan kao ljudi sa Zemlje.

Zena se priprema pazljivo za svoj sledeci susret sa muzjakom. Ona farba svoje lice sa sokom od bobica i hemijski preradjenim farbama skrivajuci od muskraca svoje prirodno stanje koje ce mu pokazati... ali kasnije.
Koristi oblike vegetacije da pokrije svoje telo ali prilican deo ostavlja otkriven. Stavlja ostatke malih morskih bica na usi, koje je nedavno probusila kao simbol njenog ulaska u zenski svet. Stavlja kosti u svoju kosu. Spremna je.

Muskarac sakriva svoju nervozu od drugih iz svog copora. Ovo je probao mnogo puta ranije... ali sa ogranicenim uspehom.
Njegov cerebralni kortex se puni s nestrpljenjem, njegovi testisi s hiperaktivnim semenom. Dokaz da je muskarac je spreman za parenje.
Konzimira manje kolicine fermetirane zitarice u nadi da ce izgledati pozeljnije potencijalnoj partnerki. Ustvari ima suprotan efekat. Fermentirane zitarice cine sve zene puno privlacnije njemu.

Koliko vam je obred parenja ljudi nelogican i smesan?
Kod mene, na monitoru, se pojavilo OVO !!! :shock:
Da li mi može pomoći neko tehnički verziran ili da ipak, nosim mašinu na kompletan servis ?!? :shock:
 
frozen1982.:
Ma pusti ga....naso covek super temu...vidis kako mu je lepo.
Petre,daj meni malo toga na cemu si......vidim da je super stvar.
Muskarcev zadatak je da utvrdi da li je zenka spremna. Krenuti prerano ili prekasno moze biti katastrofalno. Ali ljudska zenka ne daje nikakve znakove da mu to da do znanja. Ustvari ako to ucini bilo bi katastrofalno. Primicu se jedno drugom i trljaju usne o usne. Spreman za razmnozavanje muskarac gura svoj jezik u zenkina usta... da bi otkrio da njeno jajasce nije u njenim ustima... kao ni da njegovo seme nije na njegovom jeziku...
 
Zenka pokazuje muzjaka svome coporu... ali muskarac nije zainteresovan za njen copor... On zeli biti sa zenkom nasamo...
Postoji jos nesto sto mora dobiti od nje... nesto bez cega ritual parenja ne bi bio kompletan... Zenka grebe numericke simbole na bele drvene slojeve nadajuci se da ce dizajn zadovoljiti muzjaka... Muskarac je zadovoljan dizajnom... Za njega je to najlepsa od svih slika...
 
Upoznao si je sinoc, ako je nazoves sutra prestrasices je. Mislice da je zelis. A ako ona misli da je zelis nacice nekog drugog. Zato moras cekati nekoliko dana pre nego sto je nazoves. I kad je pozoves pravi se da ti njoj cinis uslugu, kao da te briga da li ce reci da ili ne i da imas jos njih 100tinu koje cekaju u redu... I to ce je impresionirati. Ovo je jedna od stvari koja ima smisla i logike samo kod ljudskih bica i nijednih drugih.
 
anakin:
vidis da je covek odustao od zemljanki pa sad pokusava da nabode nesto sa druge planete...




Nisam htela nikad ljubav da ti dam
naterala sam te da odes na mars
rakija je kriva sto si sad tu
ti sad volis neku zenu zelenu


Refren 2x
A sada krivim
krivim sudbinu
sto ja volim
zenu zelenu

Evo nas na marsu zene su im iste
nijanse ih dele a u glavi nisu ciste
zelene su boje mrsave i krupne
malo gore, malo dole odma srce pukne

Jedino mi smetaju kosmotska ****
bilo da smo crna bela ili zelena bica
ostacemo zato u svojoj raketi
jer su zene proklete na svakoj planeti

Sta da radim da se nadam ne mogu
tako si visoko a tako na dnu
a za tebe vise nema povratka
sta uradi ona qrva zelena
 
nikodim:

Nisam htela nikad ljubav da ti dam
naterala sam te da odes na mars
rakija je kriva sto si sad tu
ti sad volis neku zenu zelenu


Refren 2x
A sada krivim
krivim sudbinu
sto ja volim
zenu zelenu

Evo nas na marsu zene su im iste
nijanse ih dele a u glavi nisu ciste
zelene su boje mrsave i krupne
malo gore, malo dole odma srce pukne

Jedino mi smetaju kosmotska ****
bilo da smo crna bela ili zelena bica
ostacemo zato u svojoj raketi
jer su zene proklete na svakoj planeti

Sta da radim da se nadam ne mogu
tako si visoko a tako na dnu
a za tebe vise nema povratka
sta uradi ona qrva zelena
E da ali s obzirom na to koga si citirao... obrnes ceo tekst suprotno... Dalem pocnes sa "Nisam hteo ljubav nikad da ti dam" pa onda nastivis dok ne izmenis ceo teks u tom kontekstu... :wink:
 

Back
Top