Poslije brijanja

Slavik:
Zašto mi poslije brijanja često iskoči po jedna pufica na licu. Koristim balzam. Da nije to prirodno, jer imam 17 god. Inače,imam dosta čistu kožu.

Ajd sad ozbiljno...
Primakneš svojoj puflici oba kažiprsta ( u slučaju nedostatka, koristi neki drugi prst/prste - nije frka) zagledaš se u nju i stisneš je.

Tako se rešiš tog strašnog životnog problema koji te neće napadati u sledeće tri nedelje ( čitaj - do sledećeg brijanja) i sve tako dok ne izrasteš u pravog muškarca kome se od svakodnevnog brijanja koža već privikla na to.

Tadaaaaaaaaaa :P
 
pufica poficaaaaa...pufi pufi ca puuufiiiicaaaaa...aleeee ale pufica puuuuficaaalealeeeeeeeee....

kakva je pufica?...
ne ne to je neprirodno tvoja generacija je uzgojena na impamilu i bebelaq...svi se pomalo modifikovani...visoki po 2m i nosite 52 patike...
brijesh se s 17?...oooopa shmekere...
 
joj e postavio bi temu...

moja prva dlaka

neshto kao setjate li se svojih prvih malja i kako ste reagovali...ja se setjam da sam ih povremeno zagledao kao pazi ovo...hehe pa kad pochnu pubichne ovo ono...ma haos haos kazhem vam...al netju ko vas yebe kad ne razumete...
 
Slavik:
Zašto mi poslije brijanja često iskoči po jedna pufica na licu. Koristim balzam. Da nije to prirodno, jer imam 17 god. Inače,imam dosta čistu kožu.
To ti je najverovatnije odgovor kozhe na iritaciju zhiletom. Nisi nam napisao sa chim se brije$, ali moj ti je savet da ne koristi$ mnogo vrucu vodu ako ti je lice osetljivo. Ne zhuri tokom brijanja i probaj manje da pritiska$. Mozda te iritira i pasta/pena koju koristi$ ili taj aftershave!?
 
pecko:
eh kad bi izmislili nesto da ne mora covek uopste da se brija...namazes jednom i nema vise :D
Nece nikada! Kome ce onda da prodaju kremice da depilaciju svakoga meseca. Ekonomija bi prsla skroz, a potro$achko dru$tvo bi se uru$ilo kada bi pravili konachne proizvode. Zamisli sijalicu koja nikada ne pregori ili automobil koji tro$i samo litar na 100KM. Sachekaj prvo da se potro$i nafta.. tada ce da dodje blagostanje u carstvo zemaljsko :twisted:

Ko je rekao bubuljica?
 

Back
Top