~Pushenje~ shkolski projekat

Da li pushite?

  • da

  • ne

  • ponekad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

bleach

Iskusan
Poruka
5.435
E sad... znam da postoji tema o pushenju (moderatori, nemojte ubiti ovu, plizzzz). Medjutim, ovo je kao neshto drugachije jer ima neku formu ankete + bi vam bila vrlo zahvalna ako biste odgovorili na josh par pitanja...

Naime, iz nemachkog radimo neke projekte o alkoholu, drogama i pushenju, a ja se pri'vatila pushenja, kao najlepshe mi deluje u ovom trenutku. Nemachki, da, ja sve ove podatke treba posle da prevedem u neki chitljiv text na nemachkom. :da:



1* Da li smatrate pushenje porokom?
2* Da li ste svesni da pushenjem narushavate svoje zdravlje, i to dugorochno?
3* Koliko chesto pushite/dnevno? (Ako je odgovor na pitanje iz ankete -ponekad-, kada je to? S kim)
4* Da li veliki deo novca odvajate na cigarete?
5* Da li vam roditelji ili neko drugi u porodici pushi?
6* Da li roditelji znaju da pushite i ako da, kako su saznali, ako ne, kako nisu?
7* Ako nije problem, recite i pol i godine, vashe, da. ;p

edit:
8* pitanje - Kako ste prvi put doshli do toga? Zashto i od koga vam je to palo na pamet? [8


( tako je to kad se radi na brzinu /: )
 
Necjemo dirati temu. :mrgreen:


1. Blah?

2. Da.

3. Po' pakle u proseku.

4. Nishta. Mrzi me da objashnjavam. ["

5. Porodica? Aha. Pushe oboje. ["

6. Cjale me je video u nekoj nedodjiji pored Dunava, ne znam odakle tamo. Ugasio je cigaru na svom dlanu. :mrgreen: To je bilo pre nekoliko godina, kasnije mi nije pravio scene, valjda mu je jasno da ne vredi. Mama ne zna. Kako nije saznala? Valjda joj nos naviknut pa ne mozhe da me nanjushi? Da?

7. Zhenka. 19
:da:
 
1* Da
2* Cela nasha okolina narushava nashe zdravlje...chak i ovo shto sada kucamo na kompjuteru nam narushava zdravlje...
3* Pushim 2-3 mesechno...kad se iznerviram bash jako,ili kada neko drag meni zapali pa onda i ja pa piemo pivo xD
4* Ne,pushim manje od jedne paklice mesechno.
5* Pushe ***** svi.
6* Saznali su tako shto sam rekao : Pocheo sam da pushim.
7* Srednji pol,493 godine,257 kila,krvni pritisak 20962 sa 2 .
 
1.DA
2.DA
3.AMA ČUJEŠ TI ? , NE PUŠIM
4.DA , PO 100 € DNEVNO
5.NE , PU PU DALEKO BILO ..... JESTE NEKO , ALI JE ODMAH PRESTAO
6.ZNAJU DA NE PUŠIM
7.ADA ČUŠ .... ZENSKI PETKO .... MUŠKO NARAVNO


i mala pomoc ..... drustvo TOTALNO utice na ******* ..... neki puse da bi bili frajeri ..... kao , ono dodju u kafic , izvade cigare ..... extra tel .....
 
bleach:
E sad... znam da postoji tema o pushenju (moderatori, nemojte ubiti ovu, plizzzz). Medjutim, ovo je kao neshto drugachije jer ima neku formu ankete + bi vam bila vrlo zahvalna ako biste odgovorili na josh par pitanja...

Naime, iz nemachkog radimo neke projekte o alkoholu, drogama i pushenju, a ja se pri'vatila pushenja, kao najlepshe mi deluje u ovom trenutku. Nemachki, da, ja sve ove podatke treba posle da prevedem u neki chitljiv text na nemachkom. :da:



1* Da li smatrate pushenje porokom? DA!
2* Da li ste svesni da pushenjem narushavate svoje zdravlje, i to dugorochno? DA!
3* Koliko chesto pushite/dnevno? (Ako je odgovor na pitanje iz ankete -ponekad-, kada je to? S kim) svaki dan, izmedju 3 i 15 cigareta, ovo 15 se odnosi na zurke i tako te specijalne prilike!
4* Da li veliki deo novca odvajate na cigarete? imam veliki dzeparac :D
5* Da li vam roditelji ili neko drugi u porodici pushi? kewa da, brat ne..
6* Da li roditelji znaju da pushite i ako da, kako su saznali, ako ne, kako nisu? kewa zna, brat takodje..nalazili su mi cigarete, kewa se svojevremeno i grebala od mene!ALi nikada ne pusim pred njima i jos uvek se stekam iz neke pristojnosti
7* Ako nije problem, recite i pol i godine, vashe, da. ;p hermafrodit, 17godina..
edit:
pitanje - Kako ste prvi put doshli do toga? Zashto i od koga vam je to palo na pamet? [8
Bili smo 6. razred i nekom je sinulo da probamo cigaretu, mi otisli i probali...
Ali konstantno sam poceo da pusim tek kasnije, negde oko 8. raz, 1. godine.. Pravio sam i ceste pauze od po nekoliko meseci..


( tako je to kad se radi na brzinu /: )
......pushim dok ovo pishem :p
 
1.da, ali samo ako je neko bas, bas zavistan...ja nisam!:mrgreen:
2.svesna, ali opet kazem, na to tako gledam samo kod osoba koje stalno puse
3.kada mi dodje.....pusim svakog dana po 1 ili 2, a onda mesec dana nista, pa tako opet nedelju dve svakog dana nesto malo, pa nista........obicno sama, ne volim da je bilo ko sa mnom....neprijatno mi je, ne znam zasto da sedim u dimu i pusim, a neko je sa mnom...
4.vise se "shtekam" od drugih.....ja kada bih kupovala cigare gubila bih ih
5.kod mene u kuci (zivim sa tatom, bakom i dekom) niko, ali drugi deo porodice (sa mamine strane, a oni zive u bg-u) svi
6.ne krijem se, a nisam im ni rekla....nebitno mi je.....
7.zensko, 15 ( i po! :mrgreen:)
8.nemam pojma.....
 
ajde ako je owo u dobre swrhe ;pPp

1) da
2)da, swesna sam da narushawa zdrawlje, rak itd....
3)ponekad, npr uwek na exkurziji(ne znam zashto) ili ako smo u nekom klubu, wolim da igram sa cigarom, ne znam zashto, ili kad se smorim....al to nije wishe od 5 cigareta mesechno...
4)noup
5)mama pushi paklu i po dnewno(trudi se shatro da smanji :roll: ) a tata je pushio al je prestao pre 6 godina zbog zdrawstwenih problema ( bukwalno su mu rekli ili prestani da pushish ili finito )
6)nikada nisam aktiwno pushila, nemam potrebu za time, moji znaju da ne pushim(poshto se nekoliko cigareta mesechno, ako uopshte i toliko mesechno ne moze nazwati pushenjem), ja sam donosila kuci pakle od drugarica koje nisu smele da nose cigarete kuci....imam 5 zippo upaljacha......itd....
7)zensko(poslednji put kad sam pogledala) i 18 godinica....
8 ) prwi put :? sama na terasi iz radoznalosti....
 
1.mislim da jeste
2.e ovo me najvishe nervira...neki nastavnici kao nam ruse kako je pushenje shtetno i sl. a onda za odmor samo vidim u zbornici,isti ti se ne vide od dima :roll: i sad kao oni nama neshto prichaju...a oni to rade...mada je pushenje shtetno za zdravlje ali opet mislim da neki preteruju sa tim prichama
3.jedom sam samo zapalila na jednom rodjendanu i vishe ne...
4.ne odvajam nikakav novac
5.u porodici svi su nepushachi
6.i kad bi pushila oni to sigurno ne bi znali :lol:
7.zensko 15
8.na rodjendanu skorz bzvz :p
 
bleach:
E sad... znam da postoji tema o pushenju (moderatori, nemojte ubiti ovu, plizzzz). Medjutim, ovo je kao neshto drugachije jer ima neku formu ankete + bi vam bila vrlo zahvalna ako biste odgovorili na josh par pitanja...

Naime, iz nemachkog radimo neke projekte o alkoholu, drogama i pushenju, a ja se pri'vatila pushenja, kao najlepshe mi deluje u ovom trenutku. Nemachki, da, ja sve ove podatke treba posle da prevedem u neki chitljiv text na nemachkom. :da:



1* Da li smatrate pushenje porokom?
Pa moze se reci.
2* Da li ste svesni da pushenjem narushavate svoje zdravlje, i to dugorochno?
Daaaa
3* Koliko chesto pushite/dnevno? (Ako je odgovor na pitanje iz ankete -ponekad-, kada je to? S kim) Pa pisio sam jednom sa drugom tompus.(nemojte dobiyi neke bolesne pomisli) ali to je odvratno.
4* Da li veliki deo novca odvajate na cigarete? Da. Kada kupujem sestri onda da.
5* Da li vam roditelji ili neko drugi u porodici pushi? Fifty fifty
6* Da li roditelji znaju da pushite i ako da, kako su saznali, ako ne, kako nisu?
Za to jednom ne znaju. Moji bi me ubili kad bi saznali.
7* Ako nije problem, recite i pol i godine, vashe, da. ;p
Musko,13-14.

edit:
8* pitanje - Kako ste prvi put doshli do toga? Zashto i od koga vam je to palo na pamet? [8
Pa rekoh da vidim sta ima tolko lepo u tome. Pa iskreno. Nema nista.

( tako je to kad se radi na brzinu /: )
 
Kad_LupimLupim:
Al' ti pushish neku gadnu krzdu :lol:
Neka Drina ili tako nesto?
sad dok imam love od rodjusa, istina, dajem stotku za zlatni malboro.
ali inache se pichi pal mal koji je 60 din, a poshto ga ne ispushim celog tokom dana dnevno to ispadne 40-50din.

i da znash da su te drine i krdze bolje od ovih fensi pljuga. to je makar duvan, jest skrnav do bola, al makar u njega ne trpaju parfeme i gluposti da bi lepo mirisalo :)
 

Back
Top