NEKAD ili SAD................!!!!!

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Tema se odnosi na:
1..dvostruke standarde koji postoje u svetu...
2..bolji život nekad ili sad
3..ceo SIROMAŠNI svet protiv Amerike (SAD)



Nekad ili SAD tema o standardima koje mi kao država nikako da ispunimo..
Pitanje je koliko dugo će oni tražiti i dokle ćemo moći ispunjavati..
 
Dvostruki standardi nisu, niti su bili retkost, čak su obeležja svake velike sile, bilo ekonoske, bilo vojne. Ali obavezno idu uz one ekonomski-vojno jake. Na taj način ispunjavaju svoje ciljeve. Mene jedino buni, odnosno brine, što neretko ni ne pokušavaju da prikriju to.
 
Tu nastupaju pametni - lukavi političari i strpljiv narod. Lepo im pričaš -bravo, odlični ste, slažemo se itd. Onda kada ih na taj način iskoristiš da ojačaš i ekonomsko i vojno i politički, tj. kada stekneš neki respekt kod ostalog sveta, onda već polako možeš da kreneš i da ubacuješ svoje ideje i ciljeve. Tako se to radi. I mislim da je ovakva taktika uspešna i sada, a i da je bila uvek i da će biti uvek.
 
Ma mora da je lukav, da ima ideju, plan i da pre svojih poteza zadobije poverenje naroda da ga u startu ne bi ometali kojekakvim nameštanjima i skandalima. Nadam se da će nam takav uskoro stvarno doći, da ne bude kao u nekim proteklim davnim i ne tako davnim vremenimakada se političari bore prvo sa unutrašnjim protivnicima i nemaju vremena za nešto konkretno u spoljnoj politici.
 
Psihologue:
1% ili 2% možda kultivisano...Imamo stanovništvo koje je 70% starijeg godišta i koje ne može da
prođe više nikakvu obrazovanje...
Жао ми је што реметим овај дивни разговор истомишљеника, али он је потпуно СТЕРИЛАН И БЕСКОРИСАН!
Са ових 1-2% назови култивисаних и продуховљених, у које наравно и вас убрајате, можете и добити толико гласова на изборима! Савет:
1. Промените народ
2.промените државу
3. најједноставније је, ОДСЕЛИТЕ СЕ!
4. ћути и трпи, нема вам друге са "глупим народом", или ЛУДИМ што рече Јово Рашковић, ма шта то значило!
 

Back
Top