smrc.... 2

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
daklem....
ovo je NOVA tema... iste poente kao i prosla, citaj: :arrow: STA VAS MUCI?
mr moderator, nemoj opet da mi zakljucas temu, jer posle nemam gde da qkam....

elem, moram da odem odavde.... moram da se iselim pod hitno....
ne mogu vise da podnesem ovo mesto, ove skotove u komsiluq, i ovu odvratnu kucu.... uh.... gnja
 
Muči me što ne znam kako da izmuzem kola za 1. maj. E, muči me što sam obnovila godinu, to me muči već pola godine.
Muči me što mi je brat razvalio ovu stolicu, muči me što mi je prljava kosa, a mrzi me da je operem...
Da, i muči me što me mnogo smara ova pesma i što sad moram da je promenim.
E, tako je bolje.
Muči me što ne znam šta da kupim za poklon. Moram već jednom da se uozbiljim i da počnem da učim.
Ne valja kada imamo ove ispite van rokova, nikako da se čovek nakani. Od sutra počinjem da učim :mrgreen:
Muči me što sam iskulirala drugaricu za prvi rođendan njenog sina. Mada, imam svoje razloge :?
Muči me što ne mogu konstruktivno da utrošim vreme.
Bolje da ne nastavljam...
 
E, da, i muči me što ne mogu da skinem Apokalipso od Rundeka već nedelju dana, ovim glupavim programom za razmenu, a sve zbog grozne konekcije :x
 
Svoje probleme sa komsijama sam donekle sredio, privremeno ili ne... pojma nemam, uzivam dok mogu. Rekao bih da je policija odradila svoj posao sasvim fino, mada sam ih toliko puta zvao da je bilo dovoljno da ih pitam kako su i vec bi me prepoznali. Da, da... ja sam onaj odvratni komsija koji ne voli da slusa svadje i ostale budalastine u svom stanu.
Ostalo... sta me muci... verovatno poslednji istit koji mi je ostao... a koji ce sticajem okolnosti morati malo da priceka. Sve ostalo je sasvim OK, jos malo sunca i malo manje vetrau i zivanje je neizbezno. Rekao bih zasluzeno...
 
Muci me nereseno ljubabno pitanje, sta ce biti , hoce li biti, kada ce biti i sve tako....sta ti je usud.....
Muci me malo stomak , izgleda sam sam navukla neku upalu jajnika i tako...ostalo je ok...malo ovih praznika i nije lose...
 
Sanha:
Danas me muchi samo vetar...

...desava se to svakome ponekad...nije sramota..."better out then in" sto bi rekao Shrek...
...mada ima lekova koji to sredjuju...tako sam bar cuo...
...i tako...
...a o cemu je uopste ova tema?

e088.gif
 
samo skrecem paznju na sebe, father.....
rekoh vec da nema gde da se zalim..... a danas je bas vruce i sparno..... a ja sam prosula vodu u autu i sad je sve mokro..... treba da idem do grada.... :roll:
mokra mi je kosa.... izgubila sam presu.... sad sam skroz u nekom.... neodredjenom izdanju.... gnja...
uh.... muchi me.... adam, alen, brendon, james, patrick.....
nedostaje mi auto na kome sam ucila da vozim....
 

Back
Top