KREME ZA LICE

koristila par godina Nivea visage alfa flavon i to je bila jedina niveima krema koja mi je potpuno odgovarala, al je vishe ne proizvode :( i slagali su me da su je zamenili sa nechim zaboravih kako se zove i nasednem ja, al nije to to :?

pa se prebacih na Green line INTENSIVE - Vitamin coctail A plus
shta znam , nije strashna, navikavam se - lepa mi je kozha, ali alfa flavon necu prezhaliti :(

btw imam normalnu kozhu
 
Jaaoo ja nikako da nadjem da mi nesto stvarno valja...imam nekako cudnu kozu...valjda mesovitu, mada drugi kazu da je normalna. Uglavnom kremu nikako da nadjem a da mogu da kazem da mi je koza zablistala bas od nje. Sada sam kupila Oligo 25 Vichy zelenu, nisam je jos pocela koristiti, jel ima neko iskustva sa njom??
 
ja koristim lush-ovu imperialis kremu za mesovitu kozu, hidratantna je i bas mi odgovara... koza mi je potpuno promenila teksturu, nekad sam mislila da je mekana al' sto sam bila u zabludi ;)
sad je meksa nego ikad i glatka je na dodir i izgleda zdravo iako mi se tu i tamo pojavi neka sitna bubuljica...
 
Nadjaa:
Jaaoo ja nikako da nadjem da mi nesto stvarno valja...imam nekako cudnu kozu...valjda mesovitu, mada drugi kazu da je normalna. Uglavnom kremu nikako da nadjem a da mogu da kazem da mi je koza zablistala bas od nje. Sada sam kupila Oligo 25 Vichy zelenu, nisam je jos pocela koristiti, jel ima neko iskustva sa njom??
Koristila sam je ja duze vremena i stvarno je super.Nemas osecaj da ti je lice masno i sto je meni bilo najbitnije ne sljashti faca, a lepo neguje.
Sad sam uzela da probam Vichy Myokine, pa sta mi Bog da.
 
Uh, ne znam... Cak i ljudima koji imaju aknozno lice i kojima j ekrema odgovarala, nije im odgovarao gel, tako da ne bih ponovo bacala pare na nesto iz te kolekcije.
Ali, posto se ti izgleda razumes u skin probleme... sta bih mogla ja da koristim da sredim ove svoje pore...
 
Pre Normaderma sam koristila Loreal-ov Pure Zone liniju za negu lica i pokazao se super po pitanju suzavanja pora.
Step 1 - Gel za umivanje
Step 2 - Voda za lice ( ili kako se to vec kaze na srpskom :-? )
Step 3 - Krema ( ne mast i bez ulja je )
Mada mogla bi da probas da tresnes par aspirina u malo vode i da pustis da se rastope i onda tu otopinu premazes preko lica.Isto skuplja pore i zateze kozu.
P.S.
Zaboravih da napomenem da step 1 ima dva produkta.Jedan je kao sto vec rekoh gel, a drugi je neki blagi peeling za svakodnevnu upotrebu na bazi salicilne kiseline ( kao i Aspirin ).Meni se vise svideo peeling od gela, ali da te ne buni, ako se odlucis da isprobas na oba pakovanja pise Step 1.

 

Back
Top