Kad ste zadnji put cistili kamenac na zubima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rasha1

Zainteresovan član
Poruka
368
Primetio sam da je ova tema zatvorena iako je vrlo aktuelna, zato sto veliki broj ljudi pati zbog kamenca na zubima, rasklacenih zuba, upaljenih desni , karijesa itd. Zelim da saopstim javnosti foruma svoje licno iskustvo, da iako sam imao dosta problema sa zubima ti problemi su znacajno ublazeni ili potpuno su nestali kada sam poceo da upotrebljavam preparate sa organskim kacijumom . Napominjem sa organskim kacijumom , ne tablete sa neorganskim kalcijumom . Zaista , posle duzeg vremena dosao sam do zakljucka da je pojava kamenca na zubima posledica nedostatka organskog kalcijuma u organizmu, i da se neki upaljenski procesi vezani za desni, rasklaceni prednji zubi, i bolovi povlace nakon unosenja dovoljne kolicine organskog kalcijuma u organizam. Na jednom zubu (donja 5. levo) rengenskim snimkom utvrdjeno mi je da imam pored plombe i karijes u korenu zuba, sa povremenom pojavom gnojne kesice. Sa uzimanjem organskog kalcijuma ta kesica se potpuno povukla
a rengenski snimak koji cu ovih dana napraviti verujem da ce pokazati znacajno poboljsanje jer gnojna kesica se nebi povukla da je karijes i dalje bio u ekspanziji.
Takodje vrlo sam zadovoljan i opstim stanjem svog zdravlja nakon uzimanja organskog kalcijuma koje je u ranijim godinama bilo u oscilacijama kojih sada nemam . Imam 48 godina. Mislim da veliki broj ljudi ( cak vecina) potpuno potcenju znacaj dovoljne kolicine kalcijuma u organizmu i jedan od razloga zasto se mnoge obicne slabosti organizma kasnije komplikuju je i hronican nedostatak kalcijuma u organizmu. Za vise informacija javite se meni licno ili ovako preko foruma mozemo da razmenjujemo informacije korisne za unapredjenje naseg zdravlja Mislim da je ova tema vrlo zahvalna i korisna za detaljnije apsolviranje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top