APOKALIPSA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravo tako. Dovoljno je da priroda učini svoje što neminovno hoće pre nego što čujemo galop i pelen zvezda padne na trećinu izvora i voda. Dovoljno je da dođe do još veće izopačensti, bolesti, biloških ratova, nesreća i katastrofa. Možda je apokalipsa već nečujno zavladala našim umovima.. Jednom kada se pozdravimo sa ovim svetom neće nam biti toliko bitno ko je odgovoran za sve to jer povratka nema, barem ne ovde i sada, tj. tada, da ne baxuziramo ..
 
Mene cudi da smo i ovoliko dugo izgurali......pogotovo od pojve atomskog naoruzanja......ima jedna glupa knjizica"Biblijski kod" u kojoj neki novinar tvrdi da je pronasao kodiranu sifru u Bibliji za sve znacajnije dogadjaje istorije......i Armagedon(neko malo naselje u blizini Jerusalima u vreme kada je npr.pisano "Otkrovenje")pada u dve godine -1996. ili 2006.,navodno sustina je u Nuklearnom holokaustu koji ce izazvati Arapski teroristi aktiviranjem jedne od onih malih atomskih bombi u tom naselju,koje je sad moguce kupiti u zemljama bivseg SSSR-a za par desetina miliona dolara...to ce izazvati reakciju i kontra reakciju a onda -THE END.....aj da vidimo......al sve se mislim da ako omane ovu godinu sledece izdanje te knjige ce samo pomeriti smak za npr. 2016.....
 
Tako sam otprilike i ja danas razmisljao, citajuci o kupovini nekih raketa od
strane Irana, koje imaju domet do Evrope i sposobne su da nose nuklearne glave...
Mislim.. kraj je sve u svemu neminovan.. na ovaj ili onaj nacin..
narocito sa razvojem tehnologije koja sve lakse dopire do pogresnih ljudi..
Napisao sam cak nesto nalik na pesmu\icu koja glasi recimo ovako:

Previse slobode,
za malo slabog duha.
jednom kad sve ode,
ostace poruka:

PREVISE SLOBODE,
ZA MALO SLABOG DUHA!!

Ovi odgovori upucuju me na to da sve vise mislim da je uglavnom,
najvecem broju ljudi jasno sta se desava, mislim kuda sve ovo vodi,
ali postavlja se pitanje sta obican smrtnik moze da uradi u svim tim okolnostima,
za druge.. ili sebe??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top