pa zar opet

sahara11

Obećava
Poruka
81
BULATOVIĆ SE U ULCINJU USPROTIVIO POVIKU DA MUSLIMANI IDU U BOSNU

Crna Gora je država svih

Ulcinj - Lider bloka za državnu zajednicu SCG Predrag Bulatović poručio je juče u Ulcinju da na referendumu treba da glasaju svi građani Crne Gore bez obzira na vjersku ili nacionalnu pripadnost.
Dobro posjećenu tribinu u sali SO, obilježio je incident kada je neko od prisutnih, dok je Bulatović upozoravao političare suprotnog bloka da ne licitiraju glasovima Albanaca i Muslimana jer “to nije dobro ni pametno”, doviknuo “da Muslimani imaju Bosnu i da idu tamo”.
“Vas nijesam ništa pitao. Niko neće da ide iz Crne Gore. Ona je zajednička država svih nas”, reagovao je Bulatović, dodajući da u Crnoj Gori vjekovima, složno žive ljudi različite vjere i nacionalne pripadnosti. Ove njegove riječi prisutni su pozdravili gromkim aplauzom.
On je rekao da ih suprotni blok želi predstaviti kao protivnike Crne Gore i jednonacionalan blok kako bi uplašili neke manjine i etničke grupe.
 
А ја помилио да ти је криво што им Булат не да да иду кући.
Краљ сплавова и осталих глисера за пљуге.
 
Иди бестрага, човече, ми Теби не можемо ништа ни помоћи - а ни одмоћи... копај тамо ваше пирамиде, можда наиђете и на неку букву па ће вам бити Амон Ра...

п.с. ПРЕСУЂУЈТЕ ВИ ОБРЕЗАНИ ШТА ГОД ХОЋЕТЕ ---- АЛИ КАКВЕ ТО ВЕЗЕ ИМА СА НАМА... (не желим да Те на било који начин увредим, али зар не схваташ да је Србе БАШ БРИГА за муслимане... радите шта хоћете...ми једино можемо да се бринемо за Републику Српску).......
 
eremita:
Иди бестрага, човече, ми Теби не можемо ништа ни помоћи - а ни одмоћи... копај тамо ваше пирамиде, можда наиђете и на неку букву па ће вам бити Амон Ра...

п.с. ПРЕСУЂУЈТЕ ВИ ОБРЕЗАНИ ШТА ГОД ХОЋЕТЕ ---- АЛИ КАКВЕ ТО ВЕЗЕ ИМА СА НАМА... (не желим да Те на било који начин увредим, али зар не схваташ да је Србе БАШ БРИГА за муслимане... радите шта хоћете...ми једино можемо да се бринемо за Републику Српску).......
Da se nadovezem :wink:
Muslimani u Raskoj, odnosno tzv. Sandzaku, nikako ne zele da se Crna Gora otcepi.
Njima to ne ide u prilog, jer bi onda veliki deo tzv.Sandzaka pripao Crnoj Gori.
Posto oni imaju nameru (to sam vise puta procitala) da traze Repbuliku (ni vise ni manje) onda ne bi moglo da traze dve Republike, je l' te :wink:
Ne znam sta o tome misle Muslimani u Crnoj Gori, ali da su Siptari agilni, to je fakat.
Pa, zar se niko ne pita sta ce biti za desetak i vise godina :confused:
Crna Gora ce titi siptarska, obzirom na natalitet :shock:
Ako sam izasla van teme, neka brisu :razz:
 
Plava Bilja:
Da se nadovezem :wink:
Muslimani u Raskoj, odnosno tzv. Sandzaku, nikako ne zele da se Crna Gora otcepi.
Njima to ne ide u prilog, jer bi onda veliki deo tzv.Sandzaka pripao Crnoj Gori.
Posto oni imaju nameru (to sam vise puta procitala) da traze Repbuliku (ni vise ni manje) onda ne bi moglo da traze dve Republike, je l' te :wink:
Ne znam sta o tome misle Muslimani u Crnoj Gori, ali da su Siptari agilni, to je fakat.
Pa, zar se niko ne pita sta ce biti za desetak i vise godina :confused:
Crna Gora ce titi siptarska, obzirom na natalitet :shock:
Ako sam izasla van teme, neka brisu :razz:

Али, схвати Плава Биљо поигравају се власници "медија" са нашим живцима... мало пре чујем на РТС-у како Филип Вујановић (а и само његово име све говори по себи) позива Србију да ако ЦГ гласа за независност ОСТАНЕ НЕПРОМЕЊЕН ВИЗНИ РЕЖИМ... итд.итд. па то је невиђен и ужасно дрзак да не кажем свињски приступ... шта хоће Милова Црна и Гора... ШТА? Ако желе да буду странци - БИЋЕ СТРАНЦИ ! И тачка! Нека пазе за шта гласају. Замисли ти њега, он би хтео да се и даље шеткају без виза, да се лече без пара, да њихових 10 000 студената у Београду за џабе уживају све привилегије... ма МОРЕ МАРШ !

п.с. Треба увести да је све бесплатно за Србе који ће (евентуално) бити мањина у ЦГ ... а господа Милови Црногорци - извол'те ЦАЛЕНЗИ БИТЕ !!!!!!!!!!!!!!
 
eremita:
Али, схвати Плава Биљо поигравају се власници "медија" са нашим живцима... мало пре чујем на РТС-у како Филип Вујановић (а и само његово име све говори по себи) позива Србију да ако ЦГ гласа за независност ОСТАНЕ НЕПРОМЕЊЕН ВИЗНИ РЕЖИМ... итд.итд. па то је невиђен и ужасно дрзак да не кажем свињски приступ... шта хоће Милова Црна и Гора... ШТА? Ако желе да буду странци - БИЋЕ СТРАНЦИ ! И тачка! Нека пазе за шта гласају. Замисли ти њега, он би хтео да се и даље шеткају без виза, да се лече без пара, да њихових 10 000 студената у Београду за џабе уживају све привилегије... ма МОРЕ МАРШ !

п.с. Треба увести да је све бесплатно за Србе који ће (евентуално) бити мањина у ЦГ ... а господа Милови Црногорци - извол'те ЦАЛЕНЗИ БИТЕ !!!!!!!!!!!!!!
Da, da se otcijepimo, ali da sve bude kao pre :shock:
Neki dan sam procitala jedan dobar vic, vrlo poucan, ne znam da li ga je procitao i Vujanovic :wink:
Imao Crnogorac tri sina. Stasali, i doseti se kako da steknu dosta novca, ;-) pa posalje najstarijeg u Srbiju. Bio on tamo (ovde) i vrati se posle izvesnog vremena samo sa 1OOO eura. Otac ga upita zasto: Pa ja valjao cigare, valjaju SVI...
Poslaje drugog, vrati se sa 15OO evra....valjao travu, valjaju SVI...
Ode treci, i vrati se brzo s punim koferom novca.
" Ja sednem ispred Terazijske cesme, otvorim kofer, i napisem na njemu: Ja sam Crnogorac iz Podgorice, nemam pare za put nazad"
:razz: :razz:
 

Back
Top