Normalan muskarac za Vas je...

Petar_Pan:
Elenabg - udana, vara, folira se, pametna, ok u principu...(ako nije neciji multinik)
Natasa - visokoobrazovana
Latica - Previse vredja i potcenjuje ali ako to mozes da progutas... nju ti preporucujem... Od ove 3 najbolja...

Siris dezinformacije Pero.
Udata nisam.
Ne foliram se, naprotiv, totalno sam iskrena.
Multinik nisam, ovde sam prvi put u zivotu i to od skoro, eto toliko koliko postova imam.
 
elenabg:
Siris dezinformacije Pero.
Udata nisam.
Ne foliram se, naprotiv, totalno sam iskrena.
Multinik nisam, ovde sam prvi put u zivotu i to od skoro, eto toliko koliko postova imam.
Rekla si na onoj tvojoj temi o prevari da si udana... ili mozda gresim... mozda se radilo o nekoj dugoj vezi onda...
A malkice se pravis boljom ribom neg sto jesi ... priznaj... No to ovde i nije neka mana... svi su takvi...
No i ja mislim da najbolje on tebe da pita a ne mene...
 
elenabg:
A sta te zanima Grofe?
Sto pitas Peru, zasto mislis da on zna?

Pitao sam Peru, jer on visi nonstop ovde.A primetio sam tvoje postove, i vidim da si ok. normalno razmisljas i nisi isfolirana, a to su osobine koje najvise cenim kod devojaka.Ako nije problem interesuje me; koje si godiste i da li nesto studiras, i ako studiras, sta studiras ?
 
GROF79:
Pitao sam Peru, jer on visi nonstop ovde.A primetio sam tvoje postove, i vidim da si ok. normalno razmisljas i nisi isfolirana, a to su osobine koje najvise cenim kod devojaka.Ako nije problem interesuje me; koje si godiste i da li nesto studiras, i ako studiras, sta studiras ?

A tako. Pa hvala na misljenju. 78. Zavrsila prava.
A za ovo normalna, ne bi se svi sa tobom slozili ali boze moj.
 
Sveti:
Po meni normalan muskarac mora da bude ''na zemlji' ,tj. da mozemo da se dogovorimo oko svega bez svadje i vike,da nije fensi frajer,da je prvenstveno zeni koliko ljubavni partner toliko i prijatelj i td. Mislim da ima mnogo normalnih muskaraca koji se kriju da ih drugovi nebi zezali.

E da - tako nesto. I jos: normalan muskarac nije sitnicav, ne voli da analizira i objasnjava, neuredan je, ne zna razliku izmedju maskare i ajlajnera i ne interesuje ga 80% stvari o kojima zene razmisljaju :)
 
Savrsen muskarac
-hiperaktivan
-raspolozen
-crn
-nacitan, kreativan, da lepo pise itd.

Nista drugo.....sigurnost i oslonac mozes u svakom naci, samo ako se potrudis...normalno zgodno je da bude i visok, snazan, a opet, za pravu ljubav takve sitnice nisu bitne. Ne trazim puno. Uzivam u sitnicama.
 
Morena:
Savrsen muskarac
-hiperaktivan
-raspolozen
-crn
-nacitan, kreativan, da lepo pise itd.

Nista drugo.....sigurnost i oslonac mozes u svakom naci, samo ako se potrudis...normalno zgodno je da bude i visok, snazan, a opet, za pravu ljubav takve sitnice nisu bitne.


Uh pa dobro....

Mislim OK videla si mi sliku u profilu, ali kako si poigodila sve ostalo!!! :lol:
 
GROF79:
Pitao sam Peru, jer on visi nonstop ovde.A primetio sam tvoje postove, i vidim da si ok. normalno razmisljas i nisi isfolirana, a to su osobine koje najvise cenim kod devojaka.Ako nije problem interesuje me; koje si godiste i da li nesto studiras, i ako studiras, sta studiras ?
Ma pitaj je bre "Tvoje omiljene tangice... koje su boje?" :lol: da zakuvas i podgrejes atmosferu malo... :wink:
 

Back
Top