Prosek

elenabg

Zainteresovan član
Poruka
389
Na velikom broju tema se masovno kritikuju velika ocekivanja od frajera, riba, od veza, od ljubavi, sexa...od zivota, rekla bih.
Pa kakva su vasa ocekivanja? Prosecna?
Moja su uvek bila velika. Mislim da samo zato sto mnogo zelim uspevam mnogo i da dobijem. Nikad se nisam zadovoljavala obicnim i prosecnim ni frajerima, ni vezama, ni sexom, ni zivotom. I mislim da to nije put u nezadovoljstvo nego upravo put do uspeha. Kako ostvariti nesto veliko ako za pocetak to ne zelis i tome ne tezis i ne pocnes za tim da tragas i na tome da radis?
Da li se bojite da previse ocekujete?
 
u pravu si ti...nego je to poznati psiholoshki termin -prevelika ocekivanja - kad ljudi ocekuju neshto shto ne mogu da zasluze , tj.nerealno....znaci ta ocekivanja idu kod tebe ,a tako i treba , paralelno s trudom i to je O.K !
 
elenabg:
Na velikom broju tema se masovno kritikuju velika ocekivanja od frajera, riba, od veza, od ljubavi, sexa...od zivota, rekla bih.
Pa kakva su vasa ocekivanja? Prosecna?
Moja su uvek bila velika. Mislim da samo zato sto mnogo zelim uspevam mnogo i da dobijem. Nikad se nisam zadovoljavala obicnim i prosecnim ni frajerima, ni vezama, ni sexom, ni zivotom. I mislim da to nije put u nezadovoljstvo nego upravo put do uspeha. Kako ostvariti nesto veliko ako za pocetak to ne zelis i tome ne tezis i ne pocnes za tim da tragas i na tome da radis?
Da li se bojite da previse ocekujete?

ne bih da previše pametujem ali - kako kreiraš svoje normative otkud znaš šta je normalno i prosečno a šta vrh.
mislim ako si uvek tako razmišljala onda ti očekivanja nisu prevelika već jednostavno normalna za tebe ili...?
 
skoro normalan:
ne bih da previše pametujem ali - kako kreiraš svoje normative otkud znaš šta je normalno i prosečno a šta vrh.
mislim ako si uvek tako razmišljala onda ti očekivanja nisu prevelika već jednostavno normalna za tebe ili...?

Da upravo za mene su to normalna ocekivanja, sledim svoje snove i zelje, ali u komunikaciji s drugim ljudima, kao ovde npr. shvatis da je to za druge previse.Vecina ljudi smatra da je to mnogo.
 
zavisi kakav pogled imas...
Mene je uvek privlacila neka neobicnost bez obzira o cemu se radi.
Zato mi sve ide od ruke dok je novost, bez obzira da li je to veza, posao, prijatelji, auto, bilo sta...
Uvek sam osecao da se razlikujem od ostalih, mada ustvari nikada nisam video tu razliku.
To je neki moj trip koji ne mogu da objasnim..
 
frozen1982.:
Ja ne ocekujem nista,a nazalost zelim previse.

Ma kakvi previse. Mislim da to ne postoji. Mislim da su nase zelje u savrsenom skladu sa nasim mogucnostima. Nikom ne moze ni da padne na pamet da pozeli nesto sto je za njega apsolutno ne ostvarivo. Samo se ne treba bojati zeleti. Ali treba paziti sta se zeli jer se zelje ostvaruju. :)
 
elenabg:
Da upravo za mene su to normalna ocekivanja, sledim svoje snove i zelje, ali u komunikaciji s drugim ljudima, kao ovde npr. shvatis da je to za druge previse.Vecina ljudi smatra da je to mnogo.

treba samo biti dosledan sebi, svako dvoumljenje i posustajanje u svojoj želji i cilju može te mnogo više koštati nego onoga ko po tvojim merilima želi malo

uz zdravo razmišljanje želje i mogućnosti su uvek bliže jedno drugom.
 
Sve je to stvar shvatanja sebe ,svojih mogucnosti i zivota.Ako si poseban, svoj i van proseka uvek si za masu drugaciji i sa stotinu zamerki koje ti nadju ,nemocni da budu ili urade isto ili slicno sto i ti a zeleli bi.Uvek sam tezila vecim i visim ciljevima.Prosecnost me nikada nije inetresovala niti zadovoljavala.Postavi sebi parametre i ciljeve i ..uspeces.Znaci .veruj u sebe i svoje mogucnosti.
 
elenabg:
Ma kakvi previse. Mislim da to ne postoji. Mislim da su nase zelje u savrsenom skladu sa nasim mogucnostima. Nikom ne moze ni da padne na pamet da pozeli nesto sto je za njega apsolutno ne ostvarivo. Samo se ne treba bojati zeleti. Ali treba paziti sta se zeli jer se zelje ostvaruju. :)
Mišljenje, draga Elena, podrazumeva tvoj određen napor da shvatiš situaciju u kojoj si se našla. Jesi li je svesna? Misliš da si se dovoljno napela?
Očekujem od tebe da u što kraćem roku, pronađeš rešenje...
 
Elena, zašto si stavila sliku ove glumice u svoj avatar, očekuješ da će to popraviti utisak o tvojoj prosečnosti, podići tvoj forumski rejting, šta god?
 
Stripove, draga moja, stare novine, Politikin Zabavnik, ediciju "Zlatna serija" i Veliki narodni kuvar, koji je prepun kojekakvih predivnih recepata o zamešateljstvu i koječemu...

sa velikim nestrpljenjem iščekujem dolazak leta, slatka Elena, i očekujem od njega, da bude malo nežnije prema mojoj atletskoj figuri veneris, od svog starijeg, prošlogodišnjeg brata...
 
elenabg:
Na velikom broju tema se masovno kritikuju velika ocekivanja od frajera, riba, od veza, od ljubavi, sexa...od zivota, rekla bih.
Pa kakva su vasa ocekivanja? Prosecna?
Moja su uvek bila velika. Mislim da samo zato sto mnogo zelim uspevam mnogo i da dobijem. Nikad se nisam zadovoljavala obicnim i prosecnim ni frajerima, ni vezama, ni sexom, ni zivotom. I mislim da to nije put u nezadovoljstvo nego upravo put do uspeha. Kako ostvariti nesto veliko ako za pocetak to ne zelis i tome ne tezis i ne pocnes za tim da tragas i na tome da radis?
Da li se bojite da previse ocekujete?


ima jedna mnogo lepa izreka: "Go for it, you are only as big as the dreams you dare to live", i ponosna sam sto su moji roditelji mene uzgajili s ovakvim pogledom prema svetu. Oduvek mi je bilo receno da nista nije nemoguce i nedostizno, treba samo nesto pozeleti celim svojem srcem i to ce ti se ostvariti (samo treba uvek znati sta hoces od zivota) i nikad ne prestajati boriti se zato sto zelis. Danas mogu reci da hrabro grabim svoje snove (a bogami vecinom su jako veliki), roditelji su stvarno ponosni na mene, a to me samo podstice na jos vece i vece snove....... :p
 

Back
Top