Sramota za Čačane !!!

Mlackea

Početnik
Poruka
18
Поштовани Чачани,

ваш Велимир Илић је лично одобрио употребу полиције
приликом ноћног упада у БК телевизију, а највероватније ће одобрити употребу исте и против независне Телевизије 5 из Ниша.

Када смо 5. октобра ослобађали Србију, Веља је имао другу причу,
а данас дефинитвно не стоји више иза својих ставова.
Чак ни Милошевић није користио такве методе, да у поноћ шаље мурију да
забрани емитовање тв програма.

Веља се уплео у веома мутне работе драги пријатељи, и на Вама је да размислите да ли је тај човек још увек представник Чачка и Чачана у Скупштини Републике Србије !

Велимир Илић је овим поступком продао своју душу, надамо се не и вашу.


Поручите Вељи, да добро размисли да ли ће слати мурију и на ТВ 5 у Нишу.
Поручите му да Нишлије нису Чачани !!!
И да пази шта ради !

Срамота,
зар после свега...

:!: :!: :!:
 
Kako rece Cacanin Miskov, Velja stvarno nije predstavnik Cacana i Cacka. A kako ja rekoh pre neki mesec ovde na forumu, Velja je taj koji je izgleda zeznuo Kvarice jer Velja je sada u izgradnji, siri se. Karici imaju sve ono sto Velja hoce i mora da ima.
 
Kako sad , odjednom Velja nije predstavnik Cacana??
Pa Domacin je pobedjivao na lokalnim izborima ubedljivo sto godina unazad...
Da ga nisam ja glasao???? :confused: :confused:

Karici imaju sve ono sto Velja hoce i mora da ima.

A ovo si skroz u pravu........naivni Bogi otiso kod Velje Domacina na kafu, kao ,oni su prikani, a ovaj mu vec merka i kucu i "Majbaha"........ :D :D :D
 
Major_TOM:
Kako sad , odjednom Velja nije predstavnik Cacana??
Pa Domacin je pobedjivao na lokalnim izborima ubedljivo sto godina unazad...
Da ga nisam ja glasao???? :confused: :confused:



A ovo si skroz u pravu........naivni Bogi otiso kod Velje Domacina na kafu, kao ,oni su prikani, a ovaj mu vec merka i kucu i "Majbaha"........ :D :D :D
Mislio sam na prave, one stare Cacane, takozvane " plemice ". Njegove pobede se temelje na vici po trgovima, politickim trikovima a nikako znanjem i postenjem. On ne moze biti predstavnik jedne Sonje Savic, brace Teofilovic i jos mnogo poznatih Cacana.
Sto se mene tice, on i nije Cacanin. Tu je dosao odnekud.
 

Back
Top