Mucenje roditelja

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
Koja je najveca muka koju ste priredili svojim roditeljima kad ste bili mali?

Ja se secam da sam se jednom mnogo naljutio na mamu pa sam joj ofarbao pramen kose zelenim flomasterom :lol:Ona se zavalila u fotelju i gedala TV a ja kaoooo crtao.....i posle nije mogla ni acetonom da spere boju nego je morala da otsece pramen...uzas! :lol:
Bilo je i mnogo gorih stvari.....
Vasa iskustva.
 
Haha, ostala sam kod drugarice, prvi ili drugi dan škole, da se igram, i nisam mislila da treba da se nekome javim :shock: , nije mi palo na pamet :lol:
Zvali policiju i tako to... :(
 
Ja sam jednom isekla mami njemu omiljenu bluzu,htela sam napravim haljinu za lutku.I dva dana posle tog mog ''dela''mama je isla na neku slavu ,planirala je da obuce svoju omiljenu bluzu i imala je sta da vidi...........
 
Ja sam jednom iz vazdušne puške pucao u ćaleta. Stavio komadić plastelina u cev i opalio... U donja leđa...
Kad malo razmislim, to je bila jedna od mojih većih muka... :(
 
E, jomini, ti kao da vodiš kampanju, obzirom na avatar i potpis umesto R. Korisnik :mrgreen:
E, da, zaboravih na čuvenu fotelju, koju sam jednom išarala hemijskom, nacrtala neku pticu...
Nema čime me ćale nije podmićivao da priznam da sam ja (a, pobogu, ko bi drugi nacrtao pticu na fotelji :shock: ), i nikada nisam priznala :)
 
Mnogo toga je bilo, ali npr donosila sam u stan svakakve macice i htela da ih kupam(!!), hranim, i dobijala bih nesto slicno epi napadu kad bi moji hteli da ih izbace. Hm, ljubitelj zivotinja.
Neko je pomenuo gore nejavljanje. Znala sam da odlutam od kuce i da jednostavno zaboravim da se javim.
 
Једном сам отишла за другарицом ... а нисам се јавила мојима ... дуго ме није било и настала је лудница, живе сам их испрепадала! А и једном сам побегла од куће! Зар има веће муке?
 
...ja sam 2 puta pobegla, imala sam negde oko 7-8god! prvi put u susednu ulicu gde sam sedela sve do mraka kad me je mama pronasla, drugi put sam napunila ranac sa odecom (i igrackama :-D ) napisala im poruku kao da se ne brinu i da ih mrzim, ali onda mi je bilo zao pa sam se uvece sama vratila. A da,sestra i ja smo par puta glumile da smo mrtve, napravimo krvav trag od kecapa po kuci(i po tepisima :roll: ), zabijemo neke nozeve pod pazuh i cekamo da se mama i tata vrate sa posla...al smo dobile batine posle :cry:
 
:shock:.... ja sam najgora....
obozavala sam pesak! i stalno sam ga unosila u kucu, po ormarima, po kuhinji, gde sam stigla.... bas sam volela pesak.... i macke.... jednom sam tati (koji je, btw, alergican na macke) stavila neku macu-lutalicu
na jastuk (ispred nosa) dok je spavao.... :-D
ipak je vodece kad sam se sama zakljucala u kuci, i "izgubila" kljuc (sve vreme je bio u vratima).... imala sam oko 5 godina, baka me je terala da rucam..... posle je neki komsija dosao sa merdevinama i usao kroz terasu....
takodje sam prosipala pesak po mokrom vesu, to mi je bilo narocito zadovoljstvo, a gore sam zaboravila da pomenem....
ondaK, da... jednom sam se popela na drvo, kako sam uspela to ce ostati neobjasnjeno, i tako bilo je zanimljivo da sedim na drvetu dok su me svi panicno trazili.... javila sam se tek kad su zvali policiju....
imam ja jos 'zanimljivih" dozivljaja, nego mi je sad ne prijatno da pisem... svi su nesto fini bili.... :roll:
 
a to nije nista... bila sam ja grozna... ponekad... ne uvek....
ali ja jos nisam cula za dete od dve godine koje uspava nanny, uzme kockice, zatvori vrata, ode i drugu sobu i igra se dok mama ne dodje.... :roll: :-D
cisto da me ne razpanete odmah....
 
to je meni cerka uradila
stavim je na komodicu da joj presvucem pelenu i tamana skinem pelenu i ona rafalno po meni(srecom da po kuci setam neobucena pa sam samo otisla pod tus) a moj muz se valja od smeha sto mene jos vise nervira
to je bilo jos dok sam je dojila pa je kakila tecno
 
Pa valjda sam pokvario stomak,tako nesto bio sam mali....al ne bas beba 3-4 godine mozda i manje....e sad ni meni nije jasno sto sam bio bez gaca al se secam maglovito slike,ono jedan tren ostao u secanju,kako gledam u brabonjak na caletovom kolenu,nije bilo tecno...to mi je jedno od najstarijih secanja
 
frozen1982.:
Pa valjda sam pokvario stomak,tako nesto bio sam mali....al ne bas beba 3-4 godine mozda i manje....e sad ni meni nije jasno sto sam bio bez gaca al se secam maglovito slike,ono jedan tren ostao u secanju,kako gledam u brabonjak na caletovom kolenu,nije bilo tecno...to mi je jedno od najstarijih secanja

o boze.... :-D jesi blesav....
a jes' to zayebano.... hinabalka je bar bila kuci.... :roll:
sad se ja osecam kao andjeo....
 

Back
Top