GTA - San Andreas Troubleshoot

ArkantoS-Vrbas

Aktivan član
Poruka
1.615
Ajde bas da vidim oce li mi neko odgovoriti...
Kao prvo, ne znam da li ovaj problem treba ovde da izlozim ili negde drugo, ali se nadam da ce moderator to znati :)

E ovako... The Proublem.....
Ovo mi se nije ranije desavalo, ali kada krenem da igram ovu igru, svaki put, ali bez izuzetka komp mi se restartuje posle nekih 2 minuta igre....

Da li neko mozda zna koji mu je ku*ac???

I da... Reinstall nije resenje!!!
 
kada sam prvi put instalirao GTA SA sve je lepo radilo,i presao sam igricu.posle mesec-dva sam je izbrisao i kada sam je ponovo instalirao(uspesno) svaki put kada izadjem iz igre desktop se "umnozi" u cetiri primerka,tako da sam imao 4 desktopa na ektanu ! :D
tako je bilo sa svakom sledecom instalacijom.a dvd sasvim dobro radi kod drugova.mora da su ostali neki "repovi" u registry-ju ^^^\..oo../^^^^
 
Zool:
kada sam prvi put instalirao GTA SA sve je lepo radilo,i presao sam igricu.posle mesec-dva sam je izbrisao i kada sam je ponovo instalirao(uspesno) svaki put kada izadjem iz igre desktop se "umnozi" u cetiri primerka,tako da sam imao 4 desktopa na ektanu ! :D
tako je bilo sa svakom sledecom instalacijom.a dvd sasvim dobro radi kod drugova.mora da su ostali neki "repovi" u registry-ju ^^^\..oo../^^^^
Reinstalirao je windows tako da ne verujem da je nesto ostalo osim ako je on to sacuvao
 
ArkantoS-Vrbas:
hm... Imam smece ATI Radeon 9200 Driver: 5-10_xp-2k_dd_cp_wdm_27256

Ali brate...Kazem ti... Igrao sam igru pre pola godine na OVOM kompu, i sve je radilo u savrsenom redu... I igrao sam sa istim drajverima!!!! Sve je ostalo isto, samo je windows reinstaliran!!!!

Sta fali grafickoj i ja sam je imao do skoro ali je crkla i sad sam osudjen na Gforce 2 pa ti vidi kako je meni, jedva cekam da uzmem Gforce 6600 GT
 
Fali mi jos malo da skupim pa cu moci da igram Oblivion jeeeeeeeeee
a065.gif
 

Back
Top