CRNA GORA OVOG LETA

nema veze sa politikom.
ne želim u cg.smučilo mi se odavno!
imam kuću u bečićima,ali nisam bila godinama.
a šta je to u HN što je tako zanimljivo keve ti?
plaže?
smeštaj?(pogotovu onaj iznad magistrale)
večernji sadržaj?
ajde pojasni mi malo, molim te.
lep jeste, ali kotor mi je još lepši.
i nije tako strmoglav:p
 
:) Prvo, ljudi su jako prijatni, čini mi se da su pitomiji od ostalih, drugo grad je prelep sa mnogo više mediteranskog rastinja od ostatka obale, kamene kuće i srednjevekovna arhitektura daju posebnu draž, ima puno prelepih uvalica i plažica, kulturnih dešavanja, mnogo toga se može obići i videti. Slažem se da je Kotor divan, ali je Herceg Novi bolji zbog plaža i zato glasam za Herceg Novi.
Možda tako mislim zbog toga što sam se uvek odlično provela tamo, pa je to samo subjektivan doživljaj. Moram da citiram '' Nema grada kome je lakše pripadati...''
 
Ja volim Herceg Novi, ali stvarno uopste Crna Gora mnogo para-nikakva usluga! Nema vode,( kao imaju svoj rezervoar,ono curka, ne mozes kosu da operes) nama se desilo da nije bilo ni struje, jer su se nesto frcili sa Hrvatima i posle toga sam rekla CG- NIKAD VISE! U Grckoj iste cene, pa i manje, a ima svega i mnogo bolje. Crnogorci jos MNOGO,MNOGO moraju da uce o turizmu!
 
Mozda bi Plava spilja trebalo malo da letuje po nekim drugim mestima van CG pa ne bih ni postavio (la) gornju temu. A ni ovo nema veze sa politikom, jednostavno neki od nas za svoje tesko zaradjene pare zele mnogo vise od odmora od onoga sto ima CG....ponekad se i pitam: a sta to i ima u CG, hmmmm.....
 
Banesto, nije baš da nema ništa... Ima svašta, veliki potencijal, ali to i jeste ključna riječ. Potencijal. Moraju oni dosta da se potrude (ili svi mi zajedno, ako ostanemo jedna država). Naaaročito oko stava i ponašanja. Ono što su moji domaćini meni napravili prošle godine bi otjeralo i najžilavijeg.
 
Jeste, tacno, potencijal, ali dok ja sacekam da oni nauce da koriste taj potencijal napunicu 80-ak godina, a tad ce mi daleko biti potrebnija Vrnjacka Banja nego CG......tako da mene nema sanse da neko otera dole na more cak ni pod pretnjom smrtne kazne, hi, hi.....Leto je vreme za uzivanje, a ne nerviranje....
 
Mi smo imali kuću u HN, ali smo je prodali. Bila sam par puta i bilo mi je super, divno, romantično i sl., ali samo zato što su to bile prve godine mog letovanja sa sada već mužem. Ali kada se setim one enormne gužve, skrnavih plaža na kome leži čovek na čoveku i sl., ne pada mi napamet da idem ponovo. A da ne kažem sa detetom!Ne znam kud bih sa njim tamo!
 
Crnogorsko more jeste jedno od najlepsih, ali ...
Ne znam da li da zalim ili da zavidim nekome ko nije bio nigde na moru osim u Crnoj gori. Kada ne znas za bolje, dobro ti je ono sto znas.
Plaze super, ali se placaju. Domacini neljubazni i drski. Usluga na fazon - nemoj mi sesti za taj sto, tu je cist stoljnjak metnut, i, a gde ces kafu u 9 ujutru, tek smo otvorili. Vode, pa ima ponekad. Kanalizacije u moru, takodje ima ponekad.
 
Davno smo bili u CG,ali dvoje starije dece je bilo pre 2 god.u Rafailovicima.Cak i oni,kojima je bitnije drustvo i nocni provod od ostalog nisu bili odusevljeni,pa su prosle godine isli sa nama na Tasos u koji smo se svi zaljubili 2002.Secam se cerkinog komentara kad sam je pitala jel cisto more"Pa tamo ima vise ulozaka i tampona nego u parfimeriji..."Naravno nije krivo more sto ima takve cistunice u gostima,ali ne bih da se kupam u takvom okruzenju...
 
Da, razumem vasa nezadovoljstva, ali mislim da se ne moze to sve generalizovati, ima objekata i prijatnih vlasnika koji zavredjuju paznju pa cak i sa kvalitetom, tako kazu vasi sugradjani da neke stvari sto su doziveli u CG nisu doziveli ni u Spaniji, sto znaci da sve zavisi na cem ste naisli, a morate da znate da treba da se plati latovanje, na moze se letovati za 10 evra na dan i traziti kvalitet jer ga necete naci ni u Tursku a pogotovo ne u Grcku, i zato nemojte pocenjivati svoje more sa cenom da treba vise platiti letovanje u Grcku nego u CG, samo je potrebno naci pravi objekat i pravog vlasnika, ja vidim da su POLJACI, CESI, SLOVACI, RUSI i nesto malo MADJARA veoma zadovoljni sa ljetovanjem u CG, tako da mislim da nismo mi mnogo veca gospoda od njih, i zato nemojte sve generalizovati nego probajte da nadjete za svoje pare pravo ljetovanje i prave objekte sa dobrom cjenom pa makar to bila i CG.
 
paradizo:
Da, razumem vasa nezadovoljstva, ali mislim da se ne moze to sve generalizovati, ima objekata i prijatnih vlasnika koji zavredjuju paznju pa cak i sa kvalitetom, tako kazu vasi sugradjani da neke stvari sto su doziveli u CG nisu doziveli ni u Spaniji, sto znaci da sve zavisi na cem ste naisli, a morate da znate da treba da se plati latovanje, na moze se letovati za 10 evra na dan i traziti kvalitet jer ga necete naci ni u Tursku a pogotovo ne u Grcku, i zato nemojte pocenjivati svoje more sa cenom da treba vise platiti letovanje u Grcku nego u CG, samo je potrebno naci pravi objekat i pravog vlasnika, ja vidim da su POLJACI, CESI, SLOVACI, RUSI i nesto malo MADJARA veoma zadovoljni sa ljetovanjem u CG, tako da mislim da nismo mi mnogo veca gospoda od njih, i zato nemojte sve generalizovati nego probajte da nadjete za svoje pare pravo ljetovanje i prave objekte sa dobrom cjenom pa makar to bila i CG.

Potpuno se slažem. Ja sam bila i u Grčkoj i u Turskoj, ali se i u CG uvek dobro provedem
 
plava špilja:
Potpuno se slažem. Ja sam bila i u Grčkoj i u Turskoj, ali se i u CG uvek dobro provedem

Ma znam sve? ja sam bio svugde po svetu, znas kakvi smo ti mi, mislimo da ako idemo u Grcku da tamo treba vise platiti nego u CG sto nije dobro svatanje, za te pare treba u CG da trazimo gde da ljetujemo, jer mislim da je to pocenjivanje nase obale strasno nekorektno, dosta nasih ljudi misli ako ljetuje u CG da mora duplo manje da plati nego u inostranstvu. Ja znam da kod nas ima masu nedostataka ali treba traziti objekat koji nema tih mana koje se navode ovde na turizmu a ja znam da takvih objekata ima ovde kod nas.
 
Marge Simpson:
Crnogorsko more jeste jedno od najlepsih, ali ...
Ne znam da li da zalim ili da zavidim nekome ko nije bio nigde na moru osim u Crnoj gori. Kada ne znas za bolje, dobro ti je ono sto znas.
Plaze super, ali se placaju. Domacini neljubazni i drski. Usluga na fazon - nemoj mi sesti za taj sto, tu je cist stoljnjak metnut, i, a gde ces kafu u 9 ujutru, tek smo otvorili. Vode, pa ima ponekad. Kanalizacije u moru, takodje ima ponekad.

Odavno vi niste bili na CG primorije..........
 
Svako za svoje pare ima pravo da letuje gde god hoce, ali isto mislim da nije fer pisati i generalizovati sve na nasem primoriju u negativnom smislu, jer mi koji smo prosli ceo svet imacemo prema takvim osobama posebno svatanje njihovog karaktera, saznanja i intelekta.
 
paradizo:
POLJACI, CESI, SLOVACI, RUSI i nesto malo MADJARA veoma zadovoljni sa ljetovanjem u CG.
čuj.slažem se da ne treba generalizovati.
ali slučajno imam doobro iskustvo s anavedenim turistima,deda mi je bio direktor tadašnjeg Češkog odmarališta u bečićima...a kuća mi je iznad MOC-a...gde su dolazili rusi i mađari...
dakle...ti turisti za bolje i ne znaju i za njih je ova i ovakva CG kao Marbella!!!
ma daj seti se samo onog putića od MOC-a do plaže...ono šipražje gde svako malo izleti neka zmija, ili g.o.vance.užas od smarada ne da se proći.ili tunel(pešački) do budve koji nema ni svetla :roll:
nema u CG još duuugo da se sredi stanje, jedino ako vi mlađi nešto ne pruzmete,inače ova matora ekipa koja samo što ne bije turiste!!! eeee
reče mi sestra da se gradi dosta dole, i treba krajnje je vreme.
zapušteno je sve a uzimaju se dobre pare.ma daj i sam znaš da u mogrenu uzimaš piće šta ima na poslužavniku, da ne bi čekao sat da te registruje konobar.i još sat da donese!!!
pa mnogi odu,pa ostane porudzbina! pa piješ espresso iako si hteo capucchino:p samo da ne čekaš sledeće izvlačenje.
 

Back
Top