BK TV - da ili ne?

Po meni ubedljivo nasa najbolja televizijska stanica.Zao mi je sto su ih zatvorili.
Tek sada nemam nameru da gledam TV.
U kakvoj rupi mi zivimo...
Koji je ovo bedni izgovor od drzave....ma bre...nisam bolje ni ocekivao...
 
Нарадвно-да.БК је имала добар програм,и боли ме уво што су пропагирали Карића ако ја нећу моћи да гледам СП,филмове,емисије...А Б92 да добије 2(и словима ДВЕ) националне фреквенције...Издајничка и непријатењска телевитија....Ваљда је то демократија...Само да подсетим на Студио Б и СПО,кад је Слоба ово радио...И они кажу да су бољи?Хахахах...Кога завараавају....
 
BK je imao dobar proram iako nisam ih nesto preterano gledao imali su dobar izbor filmova(serijal Dzejmsa Bonda, spageti vesterni...) i sportski program
Nepravda je sto su ih ukinuli ali sta ces sila boga ne moli
 
Mnogo je bolja bila u prvih pet godina, (iako je slabije bila tehnicki razvijena), a posledjih godina se tol`ko okrenula gazdi i njegovom rezimu (nesto kao RTS 90ih) pa i neka su ih ugasili. Prica se za neke malverzacije, ne sumnjam, i da ih nije bilo namesti ce im, sve dok se gazda ne vrati iz bekstva, a kada ce, nikad, pa ni tad. Moj glas je BKTV - nikad vise :)
 
djorax:
Mnogo je bolja bila u prvih pet godina, (iako je slabije bila tehnicki razvijena), a posledjih godina se tol`ko okrenula gazdi i njegovom rezimu (nesto kao RTS 90ih) pa i neka su ih ugasili. Prica se za neke malverzacije, ne sumnjam, i da ih nije bilo namesti ce im, sve dok se gazda ne vrati iz bekstva, a kada ce, nikad, pa ni tad. Moj glas je BKTV - nikad vise :)


hahahahahha e umrecu od smeha!
 
Ja sam ih gledao samo preko satelita. Informativni program je bio OK dok se Karić nije ozbiljno politički angažovao. Od tada su bili kao RTS devedesetih. Pri tom Karić kao da je koristio iste medijske savjetnike kao Sloba, ono, ulazi Bogoljub u neki dom kulture i onda slušamo aplauz prisutnih pet minuta, bez skraćivanja...
Ostatak programa (satelitskog) bio je bez veze. Do te mjere su reprizirali (svake subote tokom pola godine) neke stare domaće filmove (Moj tata na određeno vreme i sl.) da sam mislio da je u pitanju neki bizarni umjetnički projekat.
 
Ko kaže da je program BK bio loš taj pojma nema o čemu priča. BK je postavio standarde u ovoj državi (ako tako može da se nazove) što se tiče televizije i kodeksa ponašanja na njoj.
Mene ne interesuje onaj odvratni Bogoljub, ali ovo što su uradili sa BK je sramna politička igra diktatora Koštunice, koji bi da ima vlast kao, onaj drugi diktator, Sloba pobio i pogasio sve moguće od televizija do života.
Što nisu zatvorili televiziju PALMA iz Jagodine. Taj već godinama sebe prikazuje kao da je Bog. Još malo pa će direktno prenositi njgov odlazak u WC i svečano puštanje njegovog izmeta u kanalizaciju. :lol:
Na osnovu kog kriterijuma je dobila televizija PINK frekvenciju, pa i one dve-tri kojima i imena ne znamo. PINK nema program ni za 5 dinara pretplate. Sramota jedna. Hiljadu španskih serija i dve hiljade gologuzih pevaljki. Odvratni su.
***** ti bre ovakvu državu. DEJA VU svakih deset godina.
Još fali da nam dođu ovi nenormalni radikali i onda smo yebali ježa u leđa.
 
Водили су кампању против чланова РРА у најбољем маниру из Слобиног времена (РТС). Е не може брале. Зато им је узета дозвола на 30 дана.
Плус форсирање Карићеве странке ПСС.

Сад то исто раде преко сателита.
 
DukeofSerbia:
Водили су кампању против чланова РРА у најбољем маниру из Слобиног времена (РТС). Е не може брале. Зато им је узета дозвола на 30 дана.
Плус форсирање Карићеве странке ПСС.

Сад то исто раде преко сателита.
To je samo maska iza koje se kriju izvršitelji gašenja renomirane TV iza ponoći. To nema veze sa istinom.
U kojoj to zemlji se uručuju rešenja noću??? U Tanzaniji? Zna se ko noću radi nezakonite radnje.
 

Back
Top