ljubavna razocarenja

britgirl

Primećen član
Poruka
695
Da li vam se dogodila?Mislim na ono kada ste BAS bili zaljubljeni!ja sam mislela da jesam,i bila sam s NJIM,ali on me je tretirao kao nista i vukao me za nos,a kasnije,kada sam ga najvise volela,on se smuvao s mojom tada najboljom drugaricom,plakala sam i plakala,ali sam shvatila da ne vredi.I sada,samo pet-sest meseci kasnije sam presrecna i sveze zaljubljena u nekog drugog,a on me je pitao da krenemo ispocetka,ali rekla sam mu ne.Stvarno je cudno kada mislite da ce te umreti za nekim,a vec ubrzo sve zaboravite!Da li se vama desilo nesto slicno?
 
Da, dogodilo se.... najvece je ono od prosle godine, decko koji mi se svidjao jedno 8 meseci je na moj rodjendan rasirio pricu i da se ja njemu svidjam i samo se cekalo nase muvanje na ekskurziji koja je trebala da se dogodi za desetak dana i on se lepo na ekskurziji smuva s nekom devojkom koja je ispala iz neke desete price, mozete da zamislite kako mi je bilo
 
Poslednja izmena:
pa u martu prosle godine imala sam decka koji mi se svidjao ali ne nesto narocito...a i ja njemu tako.tek posto smo raskinuli,videla sam da mi mnogo znaci,i bilo je tu mnogo suza...a i dan danas je.posle naseg raskida,mnogo smo se puta svadjali,vredjali,iako sam ga volela...i pre nekoliko dana,konacno opet komuniciramo...kao drugovi...a posle mene,on nije imao nijednu vise,a ni ja posle njega...i dan danas ne prodje 10 minuta da ne pomislim na njega,jer mislim da,iako sam mlada,ja njega stvarno volim... a i dosta toga smo zajedno proziveli,juce dosli sa jednonedeljnog skijanja...a 8 meseci je proslo od kad smo raskinuli,i ja o njemu neprestano mislim,i posle njega mi se niko nije svideo ni u pola kao on... da li je to stvarno ljubav,ili sta vec??????????
 
Da, dogodilo se.... najvece je ono od prosle godine, decko koji mi se svidjao jedno 8 meseci je na moj rodjendan rasirio pricu i da se ja njemu svidjam i samo se cekalo nase muvanje na ekskurziji koja je trebala da se dogodi za desetak dana i on se lepo na ekskurziji smuva s nekom devojkom koja je ispala iz neke desete price, mozete da zamislite kako mi je bilo

Sad ću da se srušim. :eek:
 
Da li vam se dogodila?Mislim na ono kada ste BAS bili zaljubljeni!ja sam mislela da jesam,i bila sam s NJIM,ali on me je tretirao kao nista i vukao me za nos,a kasnije,kada sam ga najvise volela,on se smuvao s mojom tada najboljom drugaricom,plakala sam i plakala,ali sam shvatila da ne vredi.I sada,samo pet-sest meseci kasnije sam presrecna i sveze zaljubljena u nekog drugog,a on me je pitao da krenemo ispocetka,ali rekla sam mu ne.Stvarno je cudno kada mislite da ce te umreti za nekim,a vec ubrzo sve zaboravite!Da li se vama desilo nesto slicno?

Nisam bas nacisto da je tema na dobrom forumu...ili da prica vec nije vidjena al ajde.
To tvoje je vise bilo neko dopadanje...nego zaljubljenost.Ali ***...kome se bre nije to desilo,hajmo relano.
Umiranje za nekim...jeb#na stvar,nema sta.
 
Da li vam se dogodila?Mislim na ono kada ste BAS bili zaljubljeni!ja sam mislela da jesam,i bila sam s NJIM,ali on me je tretirao kao nista i vukao me za nos,a kasnije,kada sam ga najvise volela,on se smuvao s mojom tada najboljom drugaricom,plakala sam i plakala,ali sam shvatila da ne vredi.I sada,samo pet-sest meseci kasnije sam presrecna i sveze zaljubljena u nekog drugog,a on me je pitao da krenemo ispocetka,ali rekla sam mu ne.Stvarno je cudno kada mislite da ce te umreti za nekim,a vec ubrzo sve zaboravite!Da li se vama desilo nesto slicno?

Ja ne bih ni mogla da zavolim nekoga ko me tretira kao nulu i nista.
 

Back
Top