ljubavna razocarenja

Hm, ja sebe uvek unapred pripremim na sve, tako da se nikada ne razocaram. Ne dopustam da me bilo sta dotakne. Mozda je surovo, ali sam postala pesimista sto se tice ljubavi i mislim da nijedna ne traje vecno sem platonske. Bar kad sam ja u pitanju. Jednom sam tresnula na zemlju i nastavila sam da volim, ali se nikad vise ne bih vratila u tu vezu.
 
Poslednja izmena:
Hm, ja sebe uvek unapred pripremim na sve, tako da se nikada ne razocaram

Moj topli savet, iako ti zapravo nista nece znaciti jeste- ne radi ovo sebi.
Znam kako je kad si povredjen i jednostavno ne zelis vise nikada da sebe dovedes do te mogucnosti - ne zelis da das ikome i najmanju sansu da te povredi.
Ali tim stavom - nema ljubavi, ne dozvoli da ti se priblize, budi spreman i ogradi se u startu - povredjujes sama sebe, bez icije pomoci.
Tako ne izgleda odmah ali nakon par godina pocne da se ocrtava na karakteru.
Jedan je zivot, valja se prepustiti i pustiti da te zivot i iskustvo nauce da se nosis sa stresnim situacijama.
Ovakve precice do mira ne donose nich dobro...

Evo opet sam pocela da pametujem...vraticu Paris Hilton na avatar i bit glupa plavusa, forumaski zivot je tada laksi.
Dobro jutro svima
 
wild child
jeste to neka vrsta mazohizma, ali *** takva sam... i nisam u tom fazonu ''jednom su me povredili, nikom vise ne verujem, sad cu ja da povredjujem'', samo jednostavno oguglas. Svakome unapred kazem da ne ocekuje previse. Ne znam kako bih to objasnila, imam potrebu da ostanem verna svojim osecanjima. Pored toga, cini mi se i da imam strah od odgovornosti, a kada nekoga zavolim, zelim mu sve najbolje. Samim tim mu ne zelim sebe. Mislim da je to vec drugi problem...
 

Back
Top