LJUDI U NEISPRAVNOM STANJU

kojote

Elita
Poruka
18.634
Ovde sam došao kao poslednji gospodin koji je prošao ovom ulicom.
Istini za volju, ona je i u najsretnije doba bila šetalište aveti.

Vidite ovako; ni u apoteci se otrovi ne prodaju slobodno. Ovo je još i gore, jer truje samu dušu. Tema: Relacioni optimizam u vezi svekolike mentalne dislokacije. Temaši. Alfa i omega svega. Spiritus movens sviju svinjarija. Notabene i nolensvolens. Strane reči koje to nisu, toliko su one organski srasle. Lepota sprksog jezika. Nerazobličenost razobličenih, koji postaju još besramniji. Alter-ego. Homo duplex. Kroz njega govore njih trojica, svi u nekakvom transu, mada je onaj prvi upravo umro. Nešto ih tera iznutra. Jedna pomerenost izaziva drugu. Tautologija netautologisanih.

Ona, istina, ne postoji, ali ono nešto u čoveku, onaj osećaj...
Vreme kolosa je prošlo. Muze odavno ćute. Magični fluid.
Mudri Latini, taj njihov način da se sve kaže u par reči. Nomenomen.
 
Ja sam ispravljao slovne greške, a ti nastavi da ispravljaš krive drine. Bavim se isključivo forumskim aktuelnostima, trebalo bi da to znaš. Ti jesi multinickovan lik, naravno da si dobrodošao u temu. Smanji malo svoje lelujanje...
 
...skupina usamljenih lutalica koji vire iz svojih jazbina...preplasene ljudske duse koje gmizu po zidovima nasih ekrana...
uplaseni od zivota...od ljudi ...od srece...od tuge ...od BORBE...ali spremne da sude...
...zaglaviti se u toj ulici ravno je predaji vukovima koji cekaju da te rastrgnu...
...tesko je onima kojima je ta ulica postala slepa...svi mi koji smo u prolazu verovatno i izvucemo neko iskustvo...
...nisam sigurna da li sam ti odgovorila na temu onako kako si mozda zamislio-ali jedno znam...odgovorila sam onako kako sam je razumela...pozz
 
majcheki:
dobro, ubedili ste me da više ne postujem :wink:

..ma jok...svako ima svoju pricu...kad shvatis da vreme ide...da su ovakvi nacini komunikacije ustvari otudjivanje...beg od sopstvenog zivota...
...kvalitet ljudi po mom misljenju ne moze da se ceni iskljucivo citanjem...narocito na ovakvim mestima...gde je i istina pobegla glavom bez obzira...a mesto joj zauzima strah...ljudska praznina koja popunjava ove redove...
...opet kazem svako ima svoju pricu...znaces sama kada je vreme da izadjes iz ove "ulice"...nemoj nista raditi na silu...
...na kraju krajeva ima ovde sacica ljudi koja ima svakako kvalitete...pozz
 
kojote:
Ovde sam došao kao poslednji gospodin koji je prošao ovom ulicom.
Istini za volju, ona je i u najsretnije doba bila šetalište aveti. .

zasto mislis da si bas ti poslednji gospodin itd

ali dobro je postajesh razumljiv kao da si bio na popravci
ne znam zasto sam osorna...ali nema veze... :) znam ko sam..tj shta sam..mada mi se bas ne svidaj..ni ovo nije za pohvalu...ali ne brane mi :)
 
ko si ti da prosudjujes kvalitet i sta je uopste KVALITET???
kolike su mu cevanice a :)
zasto je neko ovde.....pa mozda je slucajno isao na pretrazivac i slucajno kliknuo forum.
meni je rekao dule a njemu je rekla ana a njoj je rekla... ko
ne znamo nista ni sta je ovo ni sta je ono ali u svakom lupetanju pomalo istine. pojela sam josh shama. to nije pozitivno. necu vise da budem avet nego samo po kuci i tako se lazem svaki dan morate da budete stroziji!!!!! Hvala
 
kojote:
Tema: Relacioni optimizam u vezi svekolike mentalne dislokacije.
kojote:




morala sam sebi ovo da prevedem na nas jezik

i to je ovako izgledalo

ODNOS OPTIMIZMA U RELACIJI IZMEDJU DVE SVESTI



pa bi rekla samo ovo : Taj odnos se može analizirati sociološki, filozofski ... izbegnu uočene redukcije u formi neoluditizma ili nerealnog utopističkog optimizma. ...



ili sve u svemu, potpuni raskorak između datih obećanja i postignutih rezultata. … tvojih, mojih ………….nasih



[ne znam da lisam pogodila temu]
 
eheh...pa pazi kad sam ga srocila u 3 reci :-D

mozda bolje da sam rekla ne znaci da ako koristite te cudne reci koje ste procitali u knjigama koje neki drugi ljudi ne citaju engo samo neki retki onda mislite da ste mnogo pametni i kad uzmete neku TAKU rec onda ce da misle ljudi da vi svasta znate a vi ste samo to lepo ufilovali u lingvisticku palacinku,mislim na to sto u stvari i nije neka bogzna kako pametna misao lai je recena lepim i nepoznarim recima..

ehhe...ma ne...ne volim kombinaciju preterano sirokih vokabulara i elokvencije ukoliko to stvarno nema nekog smisla...jer onda kad se dobro poomucim sta je pesnik hteo da kazea to ispadne samo vokabular+elokvencija NE-TE smisao.ili vrlo retko TE smisao. e onda lepo,lepo...

sad sam isapala pametna zbog ove reci vokabular....e da...mozda je pogresno napisna..nisamn odavno obnavljala gradivo.
 
O divnih li reci, evo prilazem neke od kojih intelekt prosto otice. Recimo: cekic, keser, exer, carapa, sarma, djevrek, burek, katanac, dzada...
Neko bi rekao:"Nemo` da tupis". Ali ima i onih koji to dozivljavaju kao intelektualnu puvacinu.
 
Vragolasta Amfibija:
eheh...pa pazi kad sam ga srocila u 3 reci :-D
.


pazi sad ja dobih neprijatan osecaj od tih tvojih reci, zvuk prekora je u njima ;)

ja retko kad ista i kazem sem dve tri reci na topiku
mrzim duge replike i naklapanja

ali sad sam samo za svoju dusu pokusala da ovaj "cudan" topik priblizim sebi i svom svetu i jos nisam sigurna da li je to Kojot mislio
Za tvoju dusu Amfibijice ja ponesto isto ne razumem ali retko kada ista kazem, samo preskocim to

pozz ;)
 
ma ja razumem....samo mi je neprijatno.......ovo je moje generalno misljenje..i nema veze ni s kojotom ni s bobom.
a narocito ne s bobom koja mi je draga i nema razloga da misli da je prekorevam...
 

Back
Top