Internet radio

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Da li slusate radio preko neta?
Koji?

p.s
mogli bismo ovde za one koji imaju dial-up da napravimo neki spisak internet radio stanica koje imaju mali bitrate, da mozemo svi da slusamo!
 
jomini:
Hoću ja neki radio preko neta! Kako to radi?

jel' ti to ozbiljno pitas ili...?
ako ozbiljno pitas, evo ozbiljan odgovor:

treba ti winamp...
kada si konektovan na net iz media library panela, sa leve strane imas opciju internet radio na koju kliknes i cekas da ti ucita listu...
od konekcije koju imas zavisi koju ces stanicu da slusas.
ako je modem preporucujem sve stanice sa bitrate-om od 24 kbps. . .

ili druga opcija, ako negde imas adresu nekog radia onda ides FILE>PLAY URL>pastujes url pa OPEN

nadam se da sam pomogao!
 
...uzeleo sam se dobrog nocnog programa na radiju!

Mozda neko zna neki dobar radio, iskljucivo preko neta (kao sto B92 dobro funkcionise) gde ide neki nocni program, ili bar dobra muzika!Pokusao sam par puta da se ukljucim u Radio Beograd ali nece, iz neznam kog razloga (ni jedan program).202 je nekad bila vrh, ali nisam skoro bio u prilici da cujem.
Razlog zbog kog insistiram da bude preko neta, jeste taj sto u provinciji gde zivim ne moze nista dobro da se cuje, jer su frekvencije zauzete lokalnim stanicama koje su UZASNE!

Ako neko voli RADIO, nocne programe i zna gde sve to moze da se nadje na netu ovo je pravo mesto da to podeli sa nama!!!

... zamisli...8-) ...nocni program, a sutra svi na temi raspravljaju o predhodnoj veceri!!! 8-)
 
Net radio Hericon, odlican program
a da stvar bude interesantnija, placaju slusaoce po minutazi slusanja
parrainage_eng01.gif

http://www.iampaidfor.com/?op=promo&ParainId=11715

ja juce i danas 0.22$8-)
 

Back
Top