kad se popije...

Teško se mogu prepiti....Obično stanem kad mi jezik odeblja i ne mogu tražiti piće dalje...
Poslednje veliko pijanstvo bilo je 2002 na moru uz 8 čaša od 350g koktela smešanog od
VODKA , GIN . VISKI .TEKILA ....Samo sam se kezio...Shvatio sam da sam pijan onda kad htedoh
se ustati..Eto moje kratke priče...
 
Ja tada dobijem nevjerovatnu energiju i obicno sam veoma veoma veoma razigrana i raspjevana... ukoliko nisam pri muzici,moje pijane noci se svode na provaljivanje same sebe i otkrivanje nekih svojih tajni.... uh to je vec.... :shock: :shock: zato je bolja pijanka uz muziq....
 
Alice:
...razlicite su 'reakcije'. Neko je hiperaktivan, do yaya raspolozen, neko smoren, neko agresivan, itd. Sta vi radite i kakvi ste kad vam alkohol tece venama? :D

Ja kad popijem , a alkohol mi je jaca strana .... dovoljno mi je 5 piva i mrtav sam , agresivan sam i zbog toga ne pijem uopste ni na svadbama , rodjendanima , slavama , praznicima ... bolje po druge, a i za mene !!!!!!
 
e to morate da vidite.dok sam bila tinejdzerka obavezno kad se napijem moramda se ljubim sa nekim.a sad udata zena malo flertuje kad se napije.pa muz mora svima da objasnjava da je udata.ali dobro sve je to smesno i simpaticno
 
Au pa najbolje da dovedem drustvo na forum da vam kaze kakav sam kad se napijem.Veca budala tada ne postoji na svetu

Sve zavisi sta pijem, ako pijem pivo, onda sam OK ali ako pijem vinjak, onda sam k'o zemlja
 
Zavisi ko`lko iskapim, ako ubijem 4 piva, 2 vodke i 0.3l viskija za 45 min. onda ne znam kakav sam samo mi posle pricaju o tome kakva sam budala,a ako pijem normalno samo sednem i smeskam se tako da neko ne moze da provali da sam letva sve dok ne ustanem

Ali bolji sam od druga za koga znam da je sigurno pijan ako pocne da me ljubi u teme glave i to krene redom na koga naidje njega ljubi
 
Kad se ja napijem, onda tu nema granica, sve je moguce...
Ono kao "ajdemo da probamo da letimo, mozda uspije" i najjezivije je sto to stvarno mislim.
Ali to je kad se bas bas napijem.
Kad se malo popije, sve zavisi kakvo je raspolozenje bilo prije toga, ako je bilo smoreno, onda znam i da se rasplacem, ali uglavnom sam veselija, zivlja, pricljivija...
 

Back
Top