Sta grizes?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Pretpostavljam da i vama ponekad dodje da nesto socno zagrizete :razz:

Meni je npr. danas bilo doslo da zagrizem oljustenu pomorandzu da se onako bas dobro okiselim, nekad bi zagrizao peceni but od vola, a nekad mi dodje i da zagrizem neki deo zenskog tela, naravno da drugaciji nacin.

Jel imate i vi nekad te potrebe za ugrizom?
 
loop:
Pretpostavljam da i vama ponekad dodje da nesto socno zagrizete :razz:

Meni je npr. danas bilo doslo da zagrizem oljustenu pomorandzu da se onako bas dobro okiselim, nekad bi zagrizao peceni but od vola, a nekad mi dodje i da zagrizem neki deo zenskog tela, naravno da drugaciji nacin.

Jel imate i vi nekad te potrebe za ugrizom?


dakle, konacno si presao na zrelije teme? pohvalno...

ja itekako imam potrebu za ugrizom ;)
ponekad cisto volim da obelezim teritoriju, a uglavnom mi taj poriv dodje u naletu strasti...he, he...ima neceg divljeg i animalnog u tome,ali i slatkog. naravno, podrazumeva se da partneru ne otkinete deo tela, ili ne daj boze neki ekstremitet ;)

a priznajem, ponekad moram da ugrizem sebe da ne kazem nesto sto ne treba ;)
 
Ha,ha pa gde si ti slatka, ili pametnica... da, da sad sam se setio da smo utvridili da si samo slatka , ne moze i jare i pare :lol:

Ja presao na zrelije teme
haha.gif


nije sto su moje ali svaka je ko njegoseva :cool:
 
loop:
Ha,ha pa gde si ti slatka, ili pametnica... da, da sad sam se setio da smo utvridili da si samo slatka , ne moze i jare i pare :lol:

Ja presao na zrelije teme
haha.gif


nije sto su moje ali svaka je ko njegoseva :cool:


nedostajao si mi, da znas ;)

i opet ti ne ide gramatika nesto....
nismo mi nista 'utvridili', zato sto ja odbijam da budem samo slatka ili samo pametna. to je protiv moje prirode. htela sam u nicku da dodam jos i svoju titulu, ali to bi bilo previse za tebe, he, he...
a i imam tu manu da sam skromna... :oops:
 
da banši, nekad imamo stvarno iste tripove :lol:
meni ona crvena što stoji na olovci nikada nije promakla - znaš ono kad u školi nemaš olovku pa ti ona neka što uvek ima sve u pernici pozajmi jednu pa joj vratiš bez gumice gore kako te gleda?
 

Back
Top