Pekar, lekar, apotekar...

vasa skolska sprema

  • srednja skola

    glasova: 14 15,4%
  • visa skola

    glasova: 7 7,7%
  • fakultet

    glasova: 38 41,8%
  • student jos uvek

    glasova: 32 35,2%

  • Ukupno glasova
    91
  • Anketa je zatvorena .
Vragolasta Amfibija:
samo visoko obrazovanog.

pre ili kasnije pokusace da mi natrlja moju diplomu na nos jer ce mu biti krivo zbog njegovog nizeg obrazovanja.
ili da je uzasno bogat jer jedino tako mogu da se nose sa obrazovanim zenama tj jedino tad misle da su ih dostojni.

i nije tacno da ljubav pobedjuje sve.

i da...tacno je da ljubav ima granice.

Tacno, kesh pobedjuje sve :D
 
Ja sam svoje rekao i mislim to.

Samo neke devojke hoce preko leba pogacu.

Imaju nekoga ko ima kesha i sve i diplomu ali ne yebe dobro... Pa im ne odgovara....


A onda nadju nekoga ko ih rasturi od kite ali ni kesha ni posla ni diplome...... Pa im ni on ne odgovara.

Jbg, odlucite se vec jednom....
 
ma jeste,sve je to lepo u prici..narocito ako je ljubavna..ali u realnosti to malo drugacije stoji.
ustvari zavisi sta zena zeli od muskarca.ako zeli dominantnu osobu pored sebe koja ce da joj omoguci sigurost u zivotu,onda zena ZNA da taj muskarac jednostavno ne bi bio sa njom da je ona skolovanija od njega.a i ako bi bio,onda treba da zna da bi pre ili kasnije njena diploma bila problem za njihov brak.
zao mi je ali tako je....ja ne zivim ni u Engleskoj,ni u Francuskoj gde bi to bilo moguce vec na Balkanu gde je to veliki rizik.
to ne znaci da sam uobrazena i mislim da su ljudi koji imaju diplome pametniji i bolji.
 
Vragolasta Amfibija:
ma jeste,sve je to lepo u prici..narocito ako je ljubavna..ali u realnosti to malo drugacije stoji.
ustvari zavisi sta zena zeli od muskarca.ako zeli dominantnu osobu pored sebe koja ce da joj omoguci sigurost u zivotu,onda zena ZNA da taj muskarac jednostavno ne bi bio sa njom da je ona skolovanija od njega.a i ako bi bio,onda treba da zna da bi pre ili kasnije njena diploma bila problem za njihov brak.
zao mi je ali tako je....ja ne zivim ni u Engleskoj,ni u Francuskoj gde bi to bilo moguce vec na Balkanu gde je to veliki rizik.
to ne znaci da sam uobrazena i mislim da su ljudi koji imaju diplome pametniji i bolji.
Koliko puta si u izboru svog patnera razmisljala o braku unapred? Koliko sad razmisljas o tome?
Takodje projektujes neke slucajeve koji uopste ne moraju biti takve... Ako recimo on ima losiji stepen obrazovanja... ali ima 3 puta bolji posao i 5 puta vecu platu onda je opet on superioran u zajednici i mozda bi to onda njoj smetalo sto je inferiorna... Tako da onda ispadne da diploma nema veze vec ekonomska moc... I cela tvoja logika bas potvrdjuje ono sto sinke i aleksej pricaju...
U svakom slucaju bilo kakvo natucanje za koicinu para ili diplomu je lose i ne doprinosi ljubavi... Zato to i ne treba mnogo gledati... Lepo je da ima... plus za nju/njega... ali prilicno nebitan plus ... bar meni...
 
Petar_Pan:
Takodje projektujes neke slucajeve koji uopste ne moraju biti takve... Ako recimo on ima losiji stepen obrazovanja... ali ima 3 puta bolji posao i 5 puta vecu platu onda je opet on superioran u zajednici i mozda bi to onda njoj smetalo sto je inferiorna... Tako da onda ispadne da diploma nema veze vec ekonomska moc...

ti sve po parama meris...tebi je superiorniji onaj koji ima vise para...

odvratno...
 
MA vi ga malo preteraste... :-? :-? :-?

Najveca roditeljska laz je ono "sine samo ti zavrsi fakulete devojke ce doci 'same od sebe' " :shock: :shock: :shock:

Ma hajde bre naravno da se to nikad nije desilo. Znate koliko ljudi znam da su im roditelji servirali tu pricu. Tuzno, ali oni su poverovali, i dok su studirali i zavrsavali fax dr.kajuci, njihovi roditelji se ni najmanje nisu brinuli.. E sada kada su zavrsili i zaposlili se, onda kazu "sine sto ti nemas devojku" (a oni nemaju zato sto ne znaju da je smuvaju....) Eeee A sto se ranije niste brinuli...??? Naravno neki od nas ipak ne nasednu, i ne fermaju sta im matori pricaju ni 5%...

Tako da vi devojke koje to kazete da vam je bitno malko kakite... :)

Mozda ako dodje doba da se udajete, pa trazite nekoga ko se ne kur.va, ne pije, ne kocka se,... Nekog strebercica koji je zavrsio fax, i imace dobru platu, da mozete da ga zimuzete.....

A nekad cak ni tada.

A u svako drugo vreme trazicete sirovinu ili ne, koja ima kesha i bolece vas sto 3. stepen. Bitno je da je zabavan i interesanta, i svakako galantan! :wink:
 
anakin:
ti sve po parama meris...tebi je superiorniji onaj koji ima vise para...

odvratno...
Anakin sad sam nesto dobro raspolozen, pa imas srece...
Inace pogledaj sta sam juce napisao po cemu se ceni covek... A svaki moron ovde zna da ja ne gledam pare uopste... :razz: Procitaj prvo sta je napisano pre nego komentarises... ja sam kritikovao takav stav a ne podrzavao... Stvarno umes da pokvaris necije raspolozenje...
 
ne radi se o parama nego o mentalnom sklopu (za neke od nas)...postoji razlika izmedju malog privrednika i profesora filozofije i to je cinjenica...
zato je ovo pljuvanje po diplomama i svodjenje na pare mnogo smesno...
a i to govori o mentalnom sklopu...
 

Back
Top