ASTROLOZI! pomozite mi da odaberem...

Torokusa

Početnik
Poruka
22
Caos svima!
Htela bih da krenem u neku skolu astrologije,mislila sam da se prijavim za AspektAstro skolicu cula sam sve najbolje o njima (a i zbog Draganceta :oops: ).Sta vi kazete valja li to nesto ili znate za bolje?
p.s.Necu kod Imsiragica,ide moja drugarica i ne svidja mi se ni malo a i + nemam parica za to planinarenje :oops:
Thanks!
 
Torokusa:
Caos svima!
Htela bih da krenem u neku skolu astrologije,mislila sam da se prijavim za AspektAstro skolicu cula sam sve najbolje o njima (a i zbog Draganceta :oops: ).Sta vi kazete valja li to nesto ili znate za bolje?
p.s.Necu kod Imsiragica,ide moja drugarica i ne svidja mi se ni malo a i + nemam parica za to planinarenje :oops:
Thanks!
A sto nebi otisla kod profesore Nikole Stojanovica?
Mislim da nema bolje skole od njegove...
 
Torokusa:
Da nije on los ali za ljude koji imaju barem neko relativno osnovno znanje,a ja nemem nikakvo pravi sam pocetnik.Planete u poljima moja zdnja tacka znanja :cry:
Ja sam kod Nikole u skoli upoznala mnogo ljudi koji nisu nikada ucilli astrologiju.
Mislim da je najbolje kada covek krene u skolu prazne glave,odnosno kada nema pred znanje,jer na taj nacin ucis od samog pocetka pravilno.
To ti je isto kao kada ucis da pises strani jezik,pa kada si jednu rec pogresno naucio i onda pokusas pravilno da je napises uvek imas problem,uvek ces prvo kranuti da je napises onako kako si prvo naucio......
 
simple_things:
Ja sam kod Nikole u skoli upoznala mnogo ljudi koji nisu nikada ucilli astrologiju.
Mislim da je najbolje kada covek krene u skolu prazne glave,odnosno kada nema pred znanje,jer na taj nacin ucis od samog pocetka pravilno.
To ti je isto kao kada ucis da pises strani jezik,pa kada si jednu rec pogresno naucio i onda pokusas pravilno da je napises uvek imas problem,uvek ces prvo kranuti da je napises onako kako si prvo naucio......
Ma super je to,nego znam ja koliko kosta to "planinarenje" a opet kapiram ne moze on da zna vise od bilo kog drugog astrologa koji drzi skolu.Ne bi valjda drzali skolu i ucili tolike ljude da ne znaju isto.E sada on ima cenu,ne kazem zasluzio je verovatno nije sebi ime izgradio a da je los.Samo sto ja ne zelim da se bavim astrologijom i radim to profi kao ti,nego bih samo da znam nesto vise od prosecnog i za svoju dusu da naucim.
Ne znam,AspektAstro je najminimalnija cena koju sam nasla (na netu do duse),ali o[pet zato se malo i kolebam...zasto su tako jeftini? :confused:
Ma da znam neke ljude iz Aleksandrine klase,ove zadnje koja je izasla i mogu ti reci odusevljeni su :confused: Pa sad ko ce ga znati?
Mislila sam vas da pitam,mozda je neko od vas zna?! Zar se ne poznajete vi astrolozi medjusobno?
Opet vi cete sa vasim znanjem bolje proceniti kvalitet programa i njeno umece od mene i ljudi koji su vec pristrasni njoj jer su proveli sa njom dva meseca tri.Rece mi ona Jovana Gajic da svako brani svog ucitelja i da ti nikada nece reci da je los-iz prostog razloga sto je on od njega ucio. :confused:
Dajte malo pomoziote,ja se vec prijavila kod Aleksandre :roll:
 
Ja sam godinama sve sam ucila. Ni u cijoj skoli nisam bila - niti planiram. Mislim da covek step by step moze ste sam samo predano. Koliko je dobro otici kod nekog ucitelja toliko i nije. Ja godinama sve njih posmatram citam , studiram i formiram sopstveni stil. Cula sam mnoge ljude, te ovaj je ne zadovoljan ovim te ovaj onim astrologom. Neko ne razume Imsiragica, neko ne razume Stojnaovica, Ovom je dosadan Radovic ne moze da ga slusa. Dok ti isprobas ko tebi pase stip novcem si mogla da nakupujes knjige svih njih i da ides na njihova javna predavanja. A po najvise da sedis kuci, citas i vezbas.

Ja sam barem sam svoj majstor ;-)
 
Neptunijanka:
Ja sam godinama sve sam ucila. Ni u cijoj skoli nisam bila - niti planiram. Mislim da covek step by step moze ste sam samo predano. Koliko je dobro otici kod nekog ucitelja toliko i nije. Ja godinama sve njih posmatram citam , studiram i formiram sopstveni stil. Cula sam mnoge ljude, te ovaj je ne zadovoljan ovim te ovaj onim astrologom. Neko ne razume Imsiragica, neko ne razume Stojnaovica, Ovom je dosadan Radovic ne moze da ga slusa. Dok ti isprobas ko tebi pase stip novcem si mogla da nakupujes knjige svih njih i da ides na njihova javna predavanja. A po najvise da sedis kuci, citas i vezbas.

Ja sam barem sam svoj majstor ;-)

Ma u pravu si ti :-) nego kazu neki da to ne valja kada sam ucis...ne znam.Meni je prva ideja bila da nadjem astrologa koji drzi privatne casove pa da mogu sama (u cetiri oka) da pitam ono sto me zanima da ne moram da slusma sve,mislim neke pocetke koje ja mislim da znam. :confused: Ali opet kazem,nije meni to da bih radila kao astrolog pa mi je bas preskupo da dajem 15-30 E za cas :shock:
A nije mi ni sve jedno ko ce da me uci,zato sam vas pitala sta mislite...?
Mislis da je najpametnije da se bacim na ucenje sama? Ne znam od cega da pocnem,mioslim da ipak ima pravila i tu kako poceti,s kojom knjigom,od kojih predavanja?
A jeste culi za te astrologe koji gostuju na Astro vecerima u klubicu?
Ja sam cula samo za Ruzicu Rakocevic (barem mislim da jesam?) jer ona bila na "kosavi"?Plava zena,starija,javljala sam joj se...?
Pa tu su najavljeni Branko Zivotin,Sinisa Popov,Zorka (?),Nela (Jovanovic?),Sasa Colic,naravno Aleksandra i ne znam ima ih jos tu i iz hrvatske,skoplja... ne mogu da se setim...znate li za njih?
Sta mislis da krenem na ta predavanja? i koju knjigu prvo da kupim?
 
Mady:
a jel u ovoj promotivnoj kampanji mi treba da te odgovaramo od Aleksandre? ne razumem.
Sto si ti tako negativna?
Ne treba da me odgovaras,samo sam zatrazila pomoc? Nije lako danas izvaditi ni 200 din. a ne 3500 din. za nesto sto smatras hobijem?
Ja radim dva posla,da bih zaradila i to ni malo laka,samo sam zatrazila savet jer sam mislila da vi morate da se znate?!
Nikoga ja ne promovisem,a sada necu na spicum da ti dolazim zato sto si tako negativna... :???:
Nemam ja razloga da nekoga promovisem,znas! :mad:
 
Mady:
ma "simpatican" marketing, malo je isuvise ocigledan, to je sve. niko te zaista ne tera da dolazis, zasto mislis da si tamo neophodna?
Blago tebi koliko si ti bolesna...??? Pa posto ti niko nije neophodan tako ce svi i da ti dolaze...zao mi je sto sam uopste i mislila da su na Spicumu najbolji astrolozi...vidim ima licemera :!: I sada cu da ih promovisem,cisto da vidis kako se to radi! ;-)
 
Neptunijanka:
Ruska sa Kosave je moja koleginica, a nisam sigurna da ona drzi neke casove. E, bas je pitam. Ne znam za to!

Ne drze svi koji se pojavljuju u medijima casove :-P
A jeste to ta plava zena?! ODLICNA JE!!! koleginica? Onda sam i tebe gledala,ne?
Ne,nisi ti mene razumela za nju sam procitala da gostuje u klubicu na "astroloskim vecerima",a ako drzi casove privatno,jos bolje! Obavezno me obavesti,prva se prijavljujem!(samo sredi mi nesto "kolegijalno" ispod 15 E ;-) )
I ne rece ti meni koju knjigu da kupim :-( ?
 
Auu ala se zahuktalo ovde :D

Ja ne kapiram, sto si toliko sumnjicava povodom skole nije mi jasno? Rekla si da znas ljude koji su isli kod Alexandre i koji su bili zadovoljni, pa sto ne probas, uostalom mislim da sam ti napisala u privatnoj poruci, da razlicitim ljudima odgovaraju razlicite knjige, razliciti profesori, razlicite metode ucenja.
Videces to kasnije kada malo budes zasla u astrologiju. Svaki astrolog vremenom razvija svoj stil. Ako ti je frka zbog novca, onda idi na varijantu casova. Stvarno nema drugog resenja.

Hocu da ti kazem da nije sustina u tome da li mi koji se bavimo poducavanjem imamo dovoljno znanja, jasno je da ako je neko prihvatio odgovornost da uzme pare ljudima, ima dovoljno znanja da sprovede nastavni program koji je odredjen, ali se radi o tome sto u astrologiji kao i svakoj drugoj nauci i profesiji postoje razni pravci. Za pocetak treba da se odlucis za pravac/posebno ako si pocetnik. I dalje postoje neke stavke oko kojih se pojedini astrolozi ne slazu.
Znaci trebala bi da pocnes sa ucenjem natalne astrologije jer je to osnova. Zato sam ti rekla da je skola Nikole Stojanovica sjajna, jer i totalni laik moze da savlada tumacenje natalne karte za vreme njegovog kursa.

Ne znam sta vise da ti kazem stvarno :-P
pozz
 
Torokusa:
Blago tebi koliko si ti bolesna...??? Pa posto ti niko nije neophodan tako ce svi i da ti dolaze...zao mi je sto sam uopste i mislila da su na Spicumu najbolji astrolozi...vidim ima licemera :!: I sada cu da ih promovisem,cisto da vidis kako se to radi! ;-)

to "tapsanje po ramenima" i rad na necijoj sujeti je tako ocigledno i ne funkcionise kod svih.
 
AstroWorld:
Auu ala se zahuktalo ovde :D

Ja ne kapiram, sto si toliko sumnjicava povodom skole nije mi jasno? Rekla si da znas ljude koji su isli kod Alexandre i koji su bili zadovoljni, pa sto ne probas, uostalom mislim da sam ti napisala u privatnoj poruci, da razlicitim ljudima odgovaraju razlicite knjige, razliciti profesori, razlicite metode ucenja.
Videces to kasnije kada malo budes zasla u astrologiju. Svaki astrolog vremenom razvija svoj stil. Ako ti je frka zbog novca, onda idi na varijantu casova. Stvarno nema drugog resenja.

Hocu da ti kazem da nije sustina u tome da li mi koji se bavimo poducavanjem imamo dovoljno znanja, jasno je da ako je neko prihvatio odgovornost da uzme pare ljudima, ima dovoljno znanja da sprovede nastavni program koji je odredjen, ali se radi o tome sto u astrologiji kao i svakoj drugoj nauci i profesiji postoje razni pravci. Za pocetak treba da se odlucis za pravac/posebno ako si pocetnik. I dalje postoje neke stavke oko kojih se pojedini astrolozi ne slazu.
Znaci trebala bi da pocnes sa ucenjem natalne astrologije jer je to osnova. Zato sam ti rekla da je skola Nikole Stojanovica sjajna, jer i totalni laik moze da savlada tumacenje natalne karte za vreme njegovog kursa.

Ne znam sta vise da ti kazem stvarno :-P
pozz

Kako da dodjem do Nikole Stojanovica?
Imas li broj telefona ? Molim te da mi posaljes...
THANKS
Ah da,sumnjicava sam zbog njenih godina :confused:
 
Torokusa:
Kako da dodjem do Nikole Stojanovica?
Imas li broj telefona ? Molim te da mi posaljes...
THANKS
Ah da,sumnjicava sam zbog njenih godina :confused:

Idi na njegov sajt, tamo imas informacije o skolici i telefon i mail.
A godine nista ne znace veruj mi, imas maltene baba i deda koji se astrologjom bave po 50 godina pa veze nemaju sa zivotom, ja sam godinu dana mladja od Alexandre, a skromno ti mogu reci da jako mnogo znam i da sam veoma sigurna u svoje znanje.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma nemojte misliti da pojavljivanje na tv-u nesto govori u prilog kvalitetu ili znanju jer to zaista nema nikakve veze sa istinom. Neko ima zarku zelju da promovise sebe, a neko ne zeli da ga danas/sutra prepoznaju na ulici kao astroTVstar... Ima ljudi za koje niste nikada culi a super kvalitetno rade svoj posao. Jednako cete se krstiti sta sve neko moze reci tokom gostovanja u emisiji i u neverici odmahivati glavom "koju je on astrologiju uchio..." :(
Blagi Boze!
 
Neptunijanka:
Rusku sam danas pitala. Ne drzi nikakvu skolu astrologije! Nikada nije imala skolice. Kazem ti da nije pravilo da ljudi koji se pojavljuju na televiziji imaju skole astologije.
Mene nisi gledala na kosavi ,ja ti se ne slikam jos uvek. :lol:

Jao,ne "citas" me sta ti pisem... :-? Pitaj ti nju jer ona gostuje na "Astroloskim Vecerima" u klubu citalaca ovo sto organizuje aspektastro od sedmog maja...ja bi da idem nju da slusam tad...to mene zanima!!! :shock:
I kazi kako se ti zoves ja pratim te emisije na kosavi i mostu...a moram ti reci ja ovako laik pa vidim da neki nemaju veze s blagom vezom od tih astrologa.Cak su mi jednom kad sam zvala astroloski o42 rekli dve razlicite price njih dvoje...al` nema veze :wink: Nego tu se slazem sa ovo "ludom kravom"
 

Back
Top