Sasvim normalan sled dogadjaja ili mozda ne

Pa.... znas ima mnogo onih od 40 koji su u mozda boljoj formi nego neki duplo mladji.....a tu je jos i iskustvo, praksa, staz......

Al, da i ja kazem neku - uop[te ne mislim da te vara. Verovatno nesto sa bioritmom ili vremenom ili... tako nesto. A KAD te i AKO te bude prevario TI ces to znati 100%! Zene to osete vrlo brzo - veruj. A sada uzivaj!
 
olika:
Pa.... znas ima mnogo onih od 40 koji su u mozda boljoj formi nego neki duplo mladji.....a tu je jos i iskustvo, praksa, staz......

Al, da i ja kazem neku - uop[te ne mislim da te vara. Verovatno nesto sa bioritmom ili vremenom ili... tako nesto. A KAD te i AKO te bude prevario TI ces to znati 100%! Zene to osete vrlo brzo - veruj. A sada uzivaj!
Nisam ja aludirala na 40e godine...samo sam to bubnula kao primjer...isto tako sam mogla reci sta kad budu imali po 60 ili 30....
 
Speaking about...novotarije u krevetu...ne bih bas da se otvorim celom svetu i pustim svakog da mi "udje" u krevet, ali samo da nagovestim da mi je palo na pamet da je posledica svega bas to cesto unosenja inovacija,pa kao sve smo iscrpeli.
Iskreno, moram da priznam da smo do sada uvek bili sami u krevetu, pricali smo o tome ali smo dosli do zakljucka da nismo raspolozeni da delimo jedno drugo, pa ni na taj nacin, cak je to on prvi rekao.
A ovo kamerice, vezivanje ociju, striptiz, rane atmosfere, promena mesta, poza, vezivanje ociju i ruku, ves...apsolvirano, a sve sto nije isprobano nije jer to nismo ni zeleli.
A pitala sam ja njega o cemu se radi, al on je u fazonu da se ja tripujem i da se to tako slucajno povezalo, nema nikakvih problema, ali kao sto je neko na pocetku rekao, a i ja smatram glavnim pokretacem svog problema, svaka nagla promena je neobicna.
 
Ма немој да те ложе ови да те вара...у сличној сам ситуацији...тако...скоро смо две године заједно.

Нормално да у старту нисам хтео да силазим са ње (у ствари најбоље је почело тек после месец, два...док се нисмо добро упознали)...после се то разредило мало...а нисам је преварио...једноставно долази до малог засићења...то је природно.
 
ZoricaS.:
ma nisam mislila ni na koga posebno, samo sam primetila da kad god neko posumnja da ga partner vara, svi potrce da ga ubede da je to zaista tako ... bilo je bas dosta slicnih tema, i uvek su ljudi u tom fazonu...
Konacno da jos neko to primeti... Ovde ljudi ili namerno zele da ljudi raskidaju... ili su stvarno "nezreli" za bilo koji kompromis, dogovor ili razgovor...
 
vishnjica:
A jel BAS NIKO ne misli da je ta smanjena zelja za sexom samo posledica odredjenog zasicenja zbog duzine veze, nesto sto se na kratko pojavi pa prestane, jer meni se to, bas u ovoj vezi dogadjalo, ali sam se trudila da on to ne primeti i jednostavno je proslo?!
A takav si odgovor ocekivala? Daklem "nesigurnost" u najavi... Monotonija vreba iza coska... Dokonost ulece kroz prozor... Izazovi mame ispod vezanih ociju...:lol:
Ako tako nastavis da tripujes sigurno cete se varati... Pitanje je da li si ti zrela za takvu vezu i sta ti zelis... sta je tebi cilj?
 
on ima 11.5 neverovatnu zelju, posvadjali ste se pre 4 meseca kad se smanjilo, to je 15.5 meseci. do 2 i nesto godine je oko 9 meseci, kada on NIJE imao neverovatnu zelju
da li je to izgledalo ovako:
prvih 9 meseci - ne-neverovatna zelja
sledecih 11.5 - ogromna zelja
svadja
zadnja 4 - nije ogromna zelja

a sto njega ne pitas
ili ok prvih 9 meseci se suzdrzavao niste se poznavali
 
vishnjica:
A jel BAS NIKO ne misli da je ta smanjena zelja za sexom samo posledica odredjenog zasicenja zbog duzine veze, nesto sto se na kratko pojavi pa prestane, jer meni se to, bas u ovoj vezi dogadjalo, ali sam se trudila da on to ne primeti i jednostavno je proslo?!

pa ti njega postavljas kao da je ispod tebe, da ne primeti, kao da je manje svestan...kao neki pecinko ili blenta ne moze da se uzdrzi da ne hebe uzme kad oce, ko dete..
zazmurela si i odma ti je bilo lepo. pa taj i ne vidi da je veza kad kreshe.

...
e ko da imash kera ili malo dete, majke mi! i deluje mi da su sve veze danas takve!!!! te kupujesh mu kosulju, te trudis se da ne primeti...aman pa sta vi radite s tim muskarcima onda??? gledate crtace da se spustite na njihov nivo...ne mislimda mu ti kupujes tvom kosulju nego mnoge zene cini mi se tako ! i zanimljivo sto je lakse pisati ovde nego npr otici kod nekog psihe?? kao ti si pametna i primecujes a on blenta uvati da te kreshe ali taaaaaako je sladak ko kuchence ?? pa mi je s njim leeeeepo.

e ovo nisam procitala sta si pisala kao sto verovatno nes ni ti mene, pa sam posle procitala tek ovo o primecivanju

e a druga varijanta kad si u braku i sad kao ti odrzavas braki onda moras svako vece da se nameshtash da bi se njemu digo, da bi mu bila interesantna i da ne bi pomislio na drugu...tooo je zhena da se trudi... ono svako vece da si savrshena...i da drzis distancu jer ako te previse upozna...pa nisi vise zanimljiva...i tako 30 godina... mislim osh sex il ne
ili ako ipak zaribash...onda si samo domacica i operativni clan tj ni nema sexa sad se gubim
taktika ljudi, taktika... to je bre vazno izracunati protivnikov potez

ok ovo su pristrasni izlivi...naravno da se moze naci milion kontraargumenata protiv mene mada mnogi kad vide pojacan ton samo klimnu glavom..i saljem ovo bole me vise uvo
 
obrisala sam jednu poruku, pa sam pomislila da se samoisticem, a mozde ce neko ipak procitati nesto i shvatiti ozbiljno, tako da nemam pojma, ovo su samo neka slova, i previse pridajem sebi znacaja, ali ponekad me iznenade pa me citaju pa zato pisem !!!! a bilo bi lakse da nisam ni pocela !!!! fuj
 
u stvari mozda su zato prostitutke ili zene sto dodju sa strane korisne...on tu podigne mushko samopouzdanje i veci je mushkarac da tako kazemo s regularnom zhenom... a cena koja se plati je da se nesto pokupi tamo i tako to... blablablabla idem u kavez sto me niko i nije pitao
 
?:
on ima 11.5 neverovatnu zelju, posvadjali ste se pre 4 meseca kad se smanjilo, to je 15.5 meseci. do 2 i nesto godine je oko 9 meseci, kada on NIJE imao neverovatnu zelju
da li je to izgledalo ovako:
prvih 9 meseci - ne-neverovatna zelja
sledecih 11.5 - ogromna zelja
svadja
zadnja 4 - nije ogromna zelja

a sto njega ne pitas
ili ok prvih 9 meseci se suzdrzavao niste se poznavali
Nisi dobro procitao/la :GODINU i 11.5 meseci neverovatna zelja a smanjena zelja recimo mesec i po dana posto smo zajedno 25 meseci.Ok sad?matematiko i brzopletosti...
 

Back
Top